Opinie o Del-Vis Sp.z.o.o. w Lubicz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Del-Vis Sp.z.o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Del-Vis Sp.z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Del-Vis Sp.z.o.o. w Lubicz

Tam każdy teraz pracuje na innym dziale czy wszyscy robią wszystko po prostu? 8 miesięcy temu było ogłoszenie na magazyniera, a że nadal wisi, to coś sobie poczytałem. Ale spora lista tych obowiązków, od obsługi magazynu, po lokowanie towaru na półkach, kompletacje, sprzątanie. Dlatego pytam, no bo jednak na tych większych co robiłem, to były różne działy i każdy miał swój.

Kandydat Nowy wpis

Czy przyjmuja na produkcje

To prawda, że na magazynie w tamtym roku dało się wyciągnąć nawet 7 000 zł brutto na umowie o pracę? Trochę nie kumam o co chodzi w ofercie, piszą że wchodzi w tę kwotę dodatek zmianowy, a godziny (usunięte przez administratora) na magazynie podali 6:00-14:00. No nic, dajcie znać czy szykują się jakieś przyjęcia i czy mając doświadczenie, uprawnienia na wózki ale nie pracując nigdy z regałami wysokiego składowania są szanse na wakat. Pzdr :)

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy przyjmuja do pracy na produkcji. Na czym polega praca? Jakie są zarobki.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Del-Vis Sp.z.o.o. na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
Roma

Jakoś w sierpniu była oferta na magazyniera, teraz nie mają nic? Byłabym chętna, o ile praca się nadaje dla młodej kobiety. Bo to różnie bywa zależnie od branży, ja też się nie w każdym miejscu odnalazłam. Tu pracują panie?

Maja

Szukają w internecie referenta ds. finansowo-księgowych, tak więc pytanko mam jak atmosfera w biurze tej firmy? Nie wymagają jakiegoś dużego doświadczenia, a kasa niby na poziomie 5 500–7 500 zł. To jednak mają większe wymagania niż te wymienione w ofercie? Bo czasem na rozmowie kwalifikac. się okazuje w różnych firmach, że nagle szukają kogoś z +5 letnim doświadczeniem :P Więc wolę się upewnić...

AGA
@Maja

Hej, byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Dziś do mnie dzwonili, zastanawiam się czy warto iść ? Pozdrawiam.

kaska

operator maszyny wyrabia normę jest odpowiedzialny za nadruk ,filtry,jak jest zmiana operatora ,to jeden drugiemu psuje maszynę ogólnie operatorów jest 39 I NIKT SIĘ NIE LUBI KAZDY MA SWOJĄ TAJĘMNICE. PRACOWNIKÓW JEST OKOŁO 140 razem z biurem wszystko to rodzina brat szwagra ciotki wujka siostrzenica , obcych ludzi zwalniają ,donoszą do biura wymyslone historie czyli pracownik ządzi pracownikiem najgorsza firma jaką znam i ta kierownik [usunięte przez moderatora]

LQ
@kaska

Dzięki za opinię.. konkurencje cza im zrobić w Niemczech mają tą samą firmę :) skoro tak to cza wyplenić zarazę z regionu. :) a produkt chociaż jest tani i dobry czy też dają D ?

Nowa 35

Czy firma poszukuję osoby do pracy

@Nowa 35

Właśnie sprawdziłem i prawdopodobnie nie mają swojej strony, a szkoda. Pracownicy, pomożecie? Też szukam tej informacji. Dają UoP na start, bo to dla mnie ważne?

Kowal

A jak Marzenka ??? Blondyneczka jeszcze pracuje???

...xXx...

Porażka... Jesli chcesz (usunięte przez administratora) za dwóch to zapraszam, jak dla mnie firma to polsko-ukraiński (usunięte przez administratora). Brygadzistki dojeżdżają psychicznie pracowników, pracownicy w (usunięte przez administratora) walą jesteś zdany tylko na siebie. Zawiodłem się na tej firmie bo pięknie to wszystko wygląda na pierwszy rzut oka, lecz po czasie wychodzi wszystko. Pół zakladu to konfidenci, a na palcach jednej ręki mozna policzyc osoby, które sa godne zaufania i mozna z nimi porozmawiać szczerze. Po kilku kiesiacach pracy tam czuje sie zniszczony psychicznie i na to wszystko idąc do pracy warto mieć tabletki uspokajajace i zapas melisy...

@...xXx...

Napisałeś o nieodpowiednim Twoim zdaniem zachowaniu brygadzistek w pracy w Del-Vis Sp.z.o.o. A możesz podać przykłady takich sytuacji? Tylko starajmy się nie obrażać innych, dzięki.

Zniesmaczony głupotą ludzi
@...xXx...

Zdecyduj się czy pracownicy w ... walą, czy tylko Ty zapierda...asz za dwóch ! Pracuję tam od lat jak spora większość pracowników. To jedyna rekomendacja. Zadowoleni ludzie pracujący w tej firmie od lat.

LISQ
@...xXx...

dlatego z chęcią się zatrudnie :D Przekonam się czy macie rację.

Damian

@agata dlaczego tak myślisz ? Co robią nie tak w firmie?

Agata

Żeby tam pracować to trzeba być pod opieką psychiatry... Nie polecam. Wyzysk jakich mało. Najlepiej pracuj jak najwięcej za jak najmniej.

Filipek

@Zuzka Chyba nie o tej samej firmie myślimy. Del-Vis jest dobrym pracodawcą , zdobył wiele dobrych opinii.

Zuzka

Del vis to najgorsza firma w jakiej pracowalam, brygadzistki i kierowniczka tragedia!!!!! W najgorszym stopniu tego znaczenia. Kołchoz to malo..... kierownicza zrobila studia i mysli ze pozjadala wszystkie rozumy, zrobi wszystko aby uratowac wlasne cztery litery. Czlowiek inteligentny długo by tam nie został. Nie polecam. Trzymajcie sie najlepiej jak najdalej o tego adresu!!!!!!

Boy

Nie polecam tak bedzie ta firme najlepiej zoobrazować bez wulgaryzmow

Filip

Praca to nie zabawa, dyscyplina musi być. Może trzeba siebie zmienić na poważnie traktującego obowiązki?

Www

Nie polecam..... Moje sugestie dla Del-Vis Sp.z.o.o.: Tam się nie da pracować... Dyscyplina jak w wojsku Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko

Dominika

Del-Vis na swojej stronie internetowej opublikował film o pracy w firmie http://delvis.goldenfilter.pl/o-nas Widać na nim pracę w biurze jak i na produkcji. Dzięki takiemu filikowi potencjalni pracownicy mogą zobaczyć pracę, warunki pracy. Czy uważacie takie filmiki za dobry pomysł jako informacja o pracy w firmie?

Dominika

Dawno nie było nowych wpisów na temat Del-Vis. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy coś uległo zmianie w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia?

hm

@syla907 ale mówisz ogólnie o wszystkich pracownikach na każdym stanowisku, czy masz na myśli konkretne stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Del-Vis Sp.z.o.o. - Lubicz

• Jak się pracuje w Del-Vis Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Del-Vis Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Del-Vis Sp.z.o.o.
2.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Ogrodowa 5
    87-162 Lubicz