Opinie o Glas Hit w Wręczyca Wielka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Glas Hit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Glas Hit o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glas Hit w Wręczyca Wielka

chudy ty C.....

jak dla mnie zakład nie godny polecenia raczej bym z niego uciekał pracowałem to wiem :)

@chudy ty C.....

W odpowiedzi do treści że zawsze można się zwolnić i owszem lecz pamietajmy że W pewnym momencie brak pracowników zmusza pracodawców do poszukiwania nowych . Skąd ich brać jeżeli firma ma niepochlebne opinie to ich brakuje i co dalej? Niestety firmy sięgają po zasoby z zewnątrz - nawet się nie obejrzycie a wyręczą Was pracy i kłopotów „ ZŁEGO PRACODAWCY” Obecnie już w Polsce pracuje kilka milionów ludzi z poza granic państwa ( zadowolonych z pracy) przyjadą następni wraz z rodzinami a Wy piszcie dalej - ostrzegam przed pisaniem opinii które pozbawiają Was pracy !!!

Czy firma Glas Hit w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Negocjować ??? 3-letnie doświadczenie to mało aby firma mogła Ciebie zatrudnić, zatrudniają teraz tylko fachowców z dużym doświadczeniem min.10 lat w branży!!! Błędy pracowników są zbyt kosztowne -pracodawca nie może sobie pozwolić na zatrudnienie osób które dopiero zaczynają:-( Pytałeś o zarobki -jeżeli pracodawca sprawdzi umiejętności i dostrzegą twój talent to będziesz finansowo doceniony , indywidualnie ! (na forum o tym nie piszemy) !!!

Do dziś tak jest, że ciężko się dostać jeśli masz mniejsze doświadczenie? nie brakowało przy tym rak do pracy? w wątku sprzed roku było napisane, że przyjmowani są jedynie fachowcy mający minimum 10 lat stażu. a w biurze jakie mogą mieć wymogi? Bez doświadczenia nie ma szans by przyjść na administrację?

Czy firma Glas Hit w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Roma

Firma finansuje szkolenia w całosci, na dzień dzisiejszy niestety wolnych miejsc brak !!! Na wolne miejsce pracy czeka spora liczba osób.

@Roma

Te miejsca faktycznie są poblokowane? Pytam, bo nie wiem za bardzo co o tym myśleć. Trzeba cv słać na zapas i stad brane są oferty? Opisze ktoś proces rekrutacyjny? Jak teraz wygląda?

Jarek

Na produkcji wolnych miejsc brak, firma poszukuje tylko operatorów CNC oraz programistów z doświadczeniem. Z tego co wiem w pierwszej kolejności tych specjalistów zatrudniają -praca od zaraz !!! Potrzebni będą w listopadzie elektromechanicy 3 stanowiska. CV przesyłajcie ilość miejsc ograniczona !!!

@Jarek

Biorą każdego pod uwagę, czy jest ostra selekcja nadesłanych CV? czego nie może na nich zabraknąć przy elektromechaniku i co warto mieć dodatkowo? Weryfikuje czy w ogóle jest sens cokolwiek wysyłać skoro mogę nie mieć szans…

Jarek Nowy wpis

Biorą pod uwagę wszystkie nadesłane CV Elektromechanicy tylko z bogatym doswiadczeniem mają duże szanse!!!

@Jarek

Bogate doświadczenie? :) jak będzie się ono przekładać na zarobki? Chce się co do nich ustosunkować, ponieważ może będę zmieniał Pracodawcę. Mam ponad 3-letnie doświadczenie. W tym przypadku jakich widełek mogę się spodziewać? Są jakieś porady co do negocjacji o ile są one możliwe?

112 Nowy wpis

chudy ty C.....

Aleksandra

ja nie pracowałam jeszcze to nie wiem, ale skoro się zgadzasz to może napiszesz czym umotywowana jest ta opinia? w czym tu w zasadzie są problemy? różnie piszą a fajnie byłoby móc być na bieżąco

@chudy ty C.....

Czy to prawda że wpisy na portalu mogą być weryfikowane przez policje na wniosek przez pracodawcę? I jeszcze jedno czy mogą być identyfikowane przez adres IP ???

Janusz
@997

Oczywiście, że może tak być, w każdej firmie policja może podjąć takie działania, a pracodawca ma obowiązek przekazania danych w takiej sytuacji, ale nie sądzę, żeby zdarzało się to często, zależy od sytuacji. A co, napisałeś coś o firmie, co nie jest prawdą? :D

@Janusz

Niestety tak-co w tej sytuacji może mi grozić?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Glas Hit.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Józef

@chudy ty C..... dla mnie godny polecenia -nie taki straszny diabeł jak go smarują, płacą zawsze w terminie firma się rozwija i jest godna polecenia!!!

Julia
@Józef

W terminie okej, a stawka? Jeśli to nie problem tutaj napisać, jak się przedstawia kwestia płatności wynagrodzeń dla osób zatrudnionych, poproszę o informacje. Z góry dziękuje

JANG
@Julia

MILIONERY! ZA GODZINĘ

kupczyk
@Julia

Jaka praca taka płaca. Płaca taka sama jak Polska długa i szeroka , masz fach , potrafisz pracować ,będziesz doceniony-na chwilę obecną wolnych miejsc brak !!! Każdy normalny pilnuje swego, nie szuka....w całym, pukajcie do firmy po nowym roku .

Jolanta
@kupczyk

To po nowym roku szykują się jakieś przyjęcia ? Firma się rozwija czy będą zwalniać starych pracowników?

Józef

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Glas Hit?

monika

Jeżeli pytacie o imprezy to mamy na codzień -warunek ciasto wyrabiamy i przynosimy sami(taka tradycja-jest super)!!!!!

Aleksandra
@monika

Poważnie się tutaj dzień w dzień ciasto wcina? ;) To praca taka ciężka, że idzie zrzucić potem te wszystkie kcal?

Aaa

TA jasne w czasie pandemi. A na GoWork jak jest- mają co kolwiek- czy tylko zbierają pieniądze na ulicy.

Zawsze można się zwolnić, Pracy nie brakuje, nie ma co narzekać większość ludzi pracujących tu ma blisko do pracy nie trzeba jechać 50 km i stać w korkach za powiedzmy 500 zł więcej. Zarobki jak na tą okolice są niezłe. Wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas niema.

@pracownik

NN 123

A więc pracowałem tam kilka miesięcy i niestety nie mam dobrej opinii o ludziach którzy tam pracują. Szefostwo- w porządku ludzie. Starzy pracownicy mega negatywnie nastawieni do nowych pracowników. Od pierwszego dnia są zaganiani do najgorszej roboty. Odzywki jednej "brygadzistki" wolały o pomstę do nieba- bardzo chamska osoba. Kablowanie było tam na porządku dziennym (z byle czym było leciane do kierownika i "dywanik"). A kierownik hmmmm, też nie szanuje ludzi.(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Praca ciężka i mimo dobrze wykonanej pracy i tak było źle. Dobry sposób na zrzucenie zbędnych kg. A premia? O ile można nazwać to "system premiowania pracownika" śmiech na sali. Nie żałuję że się zwolniłem bo znalazłem normalna pracę tam gdzie szanują ludzi i ich doceniają. I znajomym zdecydowanie odradzam pracę w tym zakładzie.

Xxx
@NN 123

Nigdy nie dyskutuj z idiotą(ką). Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. To tak nawiązując do brygadzistek. Niestety niektórzy mają tak, że mając niskie poczucie własnej wartości podnoszą je kosztem innych osób. Doświadczenie zdobyte- bezcenne. Dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów- jest to forma premii. Pozdrawiam Nina.

NN456
@NN 123

Konstruktywna krytyka to rodzaj krytyki, którego celem jest pomoc, a nie piętnowanie. Konstruktywna krytyka jest łatwiejsza w odbiorze i częściej przynosi efekt poprawy, dlatego powinna być regułą m.in. w relacjach z pracownikami.

Stanisława
@NN 123

Witajcie, Pracowałam w tej firmie w poprzednim sezonie i dobrze wspominam pracę i pracodawców.Sami się przekonajcie starzy pracownicy nie są złymi ludzmi tak jak to niektórzy próbują to Wam przekazać ukazując w złym świetle wszystko i wszystkich.Ja już od lutego pracuję i jestem zadowolona z pracy i panującej atmosfery!!! Ilość miejsc ograniczona -wpadajcie, pytajcie o pracę !!! P.S.ZOBACZCIE NA STRONIE JAKIE PIĘKNE PRODUKTY ROBIMY-Wy też z nami możecie -Polecam!!!!!

@NN 123

Witam wszystkich i pozdrawiam . Na wstępie chce pozdrowić obecnych i byłych kolegów i koleżanki z Firmy GLAS-HIT z którymi rozpoczęliśmy nowy sezon. Mamy tutaj fajny zespół osób z którymi pracuję już wiele lat i fajnie nam tutaj. Zapraszamy chętne nowe osoby poszukujące dobra pracę , przyjdźcie i sami się przekonajcie jak jest naprawdę, nie wyrabiajcie sobie opinii czytając co pisze konkurencja i osoby niezadowolone bo zapewne zadowolenia nigdy i nigdzie nie znajdą z pracy i płacy!!!!

ANIA

Przestrzegam przed agencją pracy GoWork. Niedawno miałam okazję poznać ich działania. W pierwszej kolejności żądają wpłacania zadatku 200 zł i dopiero po wpłaceniu zajmują sie naszą sprawą. Nie warto jechać do Warszawy( GoWork zaprasza na rozmowy właśnie do Stolicy. Szkoda czasu i pieniędzy.

Lucjan
@ANIA

Bardzo podobała mi się treść z informacją o OSKARACH wręczanych za wylanie najgorszych oszczerstw na pracodawców i niestety ta treść została usunięta . Szkoda bo nasuwała do refleksji niektóre gwiazdy i gwiazdeczki przed smarowaniem kłamliwych opinii utrudniając dostęp do pracy .

ON

Zaniedbujesz pracę Jeśli odkładasz swoje obowiązki zawodowe na czas „po drinku” to poważny sygnał ostrzegawczy. Odkładanie pracy na później i odsuwanie jej alkoholem, jest prostą drogą do zawalenia swoich obowiązków i utraty dochodu.

OFF

To podstawowe zasady, niektórzy mówią: „TWARDA MIŁOŚĆ”. Do alkoholika słabo przemawiają słowa, bardziej fakty i osobiste doświadczenia. Podobnie, jak idziemy do dentysty najczęściej wtedy, gdy nas boli ząb, tak alkoholik zacznie się zastanawiać nad swoim piciem i funkcjonowaniem, gdy poczuje jego konsekwencje. Nie należy grozić alkoholikowi, stawiać warunków, których potem nie będziemy mogli wyegzekwować i spełnić. Nie należy płacić jego długów. Nie należy załatwiać jego spraw. Nie należy szukać alkoholu, ani wylewać go. Nie należy ukrywać faktu, że pije. Nie należy słuchać jego obietnic, ani ich przyjmować i wymagać. Nie należy dać się oszukiwać alkoholikowi, manipulować ani prowokować. Nie należy wierzyć we wszystko co mówi i nie brać tego do siebie. Nie należy narzekać, gderać, wygłaszać kazań, przymilać się i robić wymówek. Nie należy interesować się powodami jego picia (alkoholik pije, bo jest alkoholikiem). Nie należy pozwalać alkoholikowi na atakowanie siebie, dzieci. Należy uczyć się skutecznej obrony, szukać sojuszników. Należy pozwalać alkoholikowi na cierpienie i ponoszenie przez niego skutków jego zachowań i picia. Należy robić to co się mówi i mówić to co się myśli. Należy szukać pomocy u osób kompetentnych (poradnie odwykowe), zdobywać rzetelną wiedzę na temat alkoholizmu i własnych problemów. Należy informować alkoholika o jego niewłaściwym postępowaniu. Należy koncentrować się na własnych działaniach, uczyć się istnieć osobno.

EUREKA

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca chodzi po cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawce, państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy również w nas samych.

ZNAK

Dane demograficzne pacjentów uzależnionych Niniejszy opis dotyczy populacji pacjentów, którzyrozpoczęli terapię odwykową w latach 1994-1995 w placówkach objętych programembadawczym APETA. Ogółem było to 9684 osoby, w tym 7961 mężczyzn. Pacjenciambulatoryjni stanowią 43% badanych - (leczonych w poradniach - 38% i 5%leczonych w oddziałach dziennych), zaś pacjenci oddziałów stacjonarnych,całodobowych - 32%. Pozostałe 25% badanych to osoby leczone w tzw. ośrodkach,czyli placówkach posiadających zarówno oddział (gdzie pacjent odbywa intensywnyetap terapii), jak i poradnię (w ramach której pacjent uczestniczy w dalszychetapach leczenia).

prawdasamasieobroni

Pan Grzegorz spóźnił się na rozmowę mniej więcej pół godziny, ponieważ prawdopodobnie zapomniał o tym, że się ze mną umówił dzień wcześniej. Jego pracownik musiał dzwonił i mu przypominać, że ktoś na niego czeka. Następnie na rozmowie po obiecywał mi złote góry z których się nie wywiązał. W ogłoszeniu było napisane, że wynagrodzenia już dokładnie nie pamiętam, około 8000-15000zł, po czym na rozmowie zaproponował 3000 B2B + prowizji z jego wyliczeń to miało być około 50 000zł miesięcznie, kiedy zapytałem czy te sumy o których mówił to są prawdziwe kwoty to odparł, że to tylko takie przykłady podał. Dogadaliśmy się że za 2 tygodnie ruszamy, ponieważ w końcu po moich wyliczeniach stwierdziłem, że to 15000zł miesięcznie dam rade wyciągnąć. Dopytałem czy na pewno mnie przyjmuje do pracy odparł twierdząco, więc po 2 tygodniach dzwonie i dowiaduje się że z 6 handlowców, których przyjął do pracy zatrudnił 3, więc mnie i pozostałe 2 osoby wystawił do wiatru, którym obiecał prawdopodobnie też pracę. Obiecanki cacanki, Słowność żadna. Ogólnie nie Polecam. Radzę uważać, bo możesz się na coś z nim umówić i nie dotrzyma terminów albo w ogóle nie zrealizuje zamówienia. Ogólnie mój wniosek jest taki, że chciał porad pod przykrywką rozmowy kwalifikacyjnej jak zbudować sieć sprzedaży i myślał, że mu je dam za darmo. Podczas rozmowy wystawiał mnie na próbę cały czas, żebym mu udowodnił, że zasługuje na pracę w jego firmie za 3000zł B2B – przypominam, że w ogłoszeniu były wyższe kwoty i próbował mnie przekonać jakim to jest super biznesmenem, który się umawia i nie dotrzymuje obietnic.

Jacek
@prawdasamasieobroni

Nie mogę się zgodzić z taką opinią. Ja pracowałem tam przez kilka lat - musiałem się zwolnić, ponieważ się przeprowadzałem (szefostwo nie robiło mi żadnych problemów i rozstaliśmy się w dobrych relacjach). nadal utrzymuję kontakt z kilkoma osobami pracującymi w tej firmie i sobie chwalą. Nie wiem jak wyglądała twoja rozmowa, ale najpierw trzeba przepracować w firmie trochę czasu, żeby coś powiedzieć. Ja dobrze wspominam pracę w tej firmie i nie zmieniłbym jej gdyby nie przeprowadzka. Pozdrawiam

FORM

Narzekanie to domena ludzi ze wsi, doroślji ludzie, którzy umieją pracować nie mają takich problemów.Wszystkie definicje budowania wartości w firmie sprowadzają się do zrozumienia słowa kluczowego, czyli kultury. Samą kulturę możemy rozumieć jako coś, co definiuje nasze otoczenie i wyróżnia je spośród innych miejsc i społeczeństw. To wszystkie wytwory ludzkich rąk i umysłów, dzięki którym możemy poczuć się integralną częścią większej całości. Zrozumienie tego pojęcia jest podstawą do stworzenia najlepszej kultury organizacyjnej w firmie.

melt

Dzień dobry kochani! W tych ciężkich czasach, w jakich nam przyszło żyć, nie powinniśmy się poddawać.Wirus jest, był i będzie a żyć trzeba. Narzekanie . Z moich obserwacji wynika że my Polacy tak już mamy -słońce świeci źle bo susza, deszcz pada źle bo powodzie i nie ma znaczenia czy ktoś jest z miasta czy ze wsi - ponażekać lubią wszyscy. Wydaje mi sie ze to jest w mentalnosci ludnosci wiejskiej, kogo sie nie zapytasz to jest zle a nie u jednego po 4 samochody na podworku.

NIEŚWIADOMY

LUDZIE! NIE JESTEŚCIE ŚWIĘTYMI KROWAMI!!! Każda firma kurierska nie może Wam dowieść przesyłki tak jak Wy chcecie bo jest to logistycznie nie do osiągnięcia!!! Najgorsze są duże miasta gdy każdy chcę dostawę najlepiej po 17:00!? Nie da się np obsłużyć całej Warszawy czy Łodzi po 17:00... LITOŚCI!!! Gdy otrzymujecie powiadomienie, że paczka jest w przypadku DPD w punkcie PickUp to dla Was tylko ułatwienie bo możecie przesyłkę odebrać przez 7 dni o dogodnej porze. Jest od was 1 km do odbioru? Matko... Dobrze, że ludzie z małych miejscowości tak się nie bulwersują jak Mieszczuchy! ZAPAMIĘTAJCIE! KURIER NIE MA OBOWIĄZKU KONTAKTOWANIA SIĘ! NIE PROWADZI INFOLINII!! JEGO ZADANIEM JEST DOSTARCZENIE PRZESYŁKI POD ADRES! To WY jako odbiorcy jeżeli macie problem musicie się kontaktować! ZAPAMIĘTAJCIE RAZ NA ZAWSZE!!!! Nie ważne czy to DPD, DHL, UPS, GLS, InPost, Geis czy inne. A listonosz to też do Was dzwoni? MYŚLCIE!

Xxx

Zgadzam się w 100% konstruktywna krytyka jest wskazana. Gorzej jak ta krytyka jest destruktywna (nieuzasadniona). Pozdrawiam i życzę wesołych i pracowitych pracowników. Brygadzistek które będą potrafiły krytykować konstruktywnie, a nie destruktywnie, gdyż krytyka destruktywna wpływa niekorzystnie na motywację do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Glas Hit - Wręczyca Wielka

• Jak się pracuje w Glas Hit?

Zobacz opinie na temat firmy Glas Hit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glas Hit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glas Hit
3.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Śląska 69
    42-130 Wręczyca Wielka