Opinie o TRAX BRW w Przeworsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRAX BRW. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TRAX BRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRAX BRW w Przeworsk

Na wstępie chcial bym wam odradzić samej myśli przyjęcia się do tego zakładu jest wiele lepszych firm które nie wymagają tego co tutaj i to za duże lepsze pieniądze. Kierownictwo nie ma szacunku do pracownika na początku Cie poklepią a pozniej smieja się za plecami plus obgadują nigdy nie licz na pochwalę a jeżeli Ja dostaniesz to tylko po to zebys robil/robila jeszcze więcej za jeszcze mniejsze pieniądze. Człowiek jak się starał chcial jak najlepiej to pozniej był kopany w (usunięte przez administratora) gdy się zwalniał. Będąc operatorem wielu maszyn nie zostaniesz przez to wynagrodzony będą dalej mówić rób tak dalej będzie dobrze a nigdy nie będzie. Człowiek starszy bedzie chodzil bo nie będzie miał za bardzo wyjścia ale młodzieży którzy mają możliwości niech od razu idą gdzie indziej nie warto tu przychodzić istnieje garstka ludzi albo istniała która nic nie robiła a zarabiali więcej niż ludzie którzy w pocie czoła starali się żeby wszystko było jak najlepiej i dostawali kopa a Ci co nic nie robili byli chwaleni. Jeżeli chcesz się przyjąć o ile są przyjęcia to prawdopodobnie uslyszysz zeby z agencji się zapisać przerabiając pol roku za najniższa mozesz dostać umowę na 3 miesiąc a pozniej na dłużej jak się sprawdzisz chociaz to i tak nie będzie miało znaczenia bo dostaniesz 50 zl więcej niż to co oferuje agencja. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze nie wazne czy Ci reke urwało czy urwało Ci głowę masz stać przy maszynie i robic. TAK ZE PROSWA DO WAS jeśli już nie macie wyboru a są przyjęcia to możecie ale odradzam nie marnujcie sobie życia. Pozdrawiam wszystkich mam nadzieję że wezniecie to do serca.

Ale jak to jest z tą karą, piszą o tym w umowie? Bo nie rozumiem. To jakieś potrącenia za szkolenia? Nie da się tego jakość obejść? Czy faktycznie umowa to reguluje?

asdf

Czyli generalnie na początku każdego przyjmują przez agencje i za minimalną? Nie można tego przeskoczyć i przejść od razu pod firmę bo to by mi bardziej odpowiadało. A o co chodzi z tym staniem przy maszynie choćby nie wiem co? Nie można pójść na L4 jak ktoś chory? Mogą za to zwolnić albo niechętnie patrzeć?

@asdf

To co napisał poprzednik, że odradza to szczera prawda. Można bezpośrednio na firmie zostawić CV, ale i tak po kilku tygodniach będziesz chciał odejść. Jeszcze na odchodzę dostaniesz 2000 za cały miesiąc pracy i bez paska płacowego żebyś nie wiedział co ci zabrali. Nie masz wyboru idź na każdą inną firmę, ale nie tam.

Klarysa Nowy wpis

No ale jak można dostać 2000 tylko skoro minimalna krajowa jest większa? To za coś odejmują, jakieś kary umowne są, czy jak? I dlaczego przez firmę od razu pracownik chce odejść, to sugerujesz, że przez agencje mają ludzie lepiej?

Były pracownik Nowy wpis
@Klarysa

Tak kara za odejście.

Jaka jest kultura pracy w TRAX BRW?

Halina

Jaka jest rotacja na stanowisku Krawca? Znalazłam jakieś archiwalne ogłoszenie, nic nowego niestety. Jest szansa, że pojawi się jakoś niedługo oferta na to stanowisko? Jakie widełki teraz obowiązują? Kilka lat temu były to mniej więcej 2 tysiace, ale wiadomo, czasy się zmieniły :) Nadal obowiązuje praca na trzy zmiany?

???

dlaczego to usunięte

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TRAX BRW? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy TRAX BRW oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kris1244

Witam umowa tymczasowa w (usunięte przez administratora) składek pobierają prawie 1000zl nie poszedłem na spotkanie kwalifikacyjne bo źle się poczułem to już nie można się umówić z nimi na kolejne i opinie nie ciekawe mają lepiej (usunięte przez administratora) chociaż człowiek więcej zarobi

Kawa24.pl

Czy w firmie są zainstalowane automaty sprzedające do gorących napojów, kawy, napojów zimnych soków 100% oraz przekąsek? Chętnie zamontujemy. www.kawa24.pl

Wiktor

W ubiegłym roku zmienili się członkowie zarządu? Ta zmiana coś dała korzystnego czy to inny powód zaistniał?

Bidon

Piszecie tylko o kasie... A może by tak napisać o tym jak wygladają te meble itp.? Zamówiłem poprzez BRW stół z krzesłami. Krzesła ok wszystkie ładni zrobione, bez uszkodzeń. Natomiast stół doszedł bes wkrętów, kołków itp by go można było złożyć. Poza tym blat uszkodzony - rysa. Jakby tego było mało każdy z trzech blatów oklejony inna okleiną! BRAWO!! czy ktoś to sprawdzał przed wysyłką? czy w tej firmie jest dział kontroli jakości? Zaznaczam, że stół nie kosztował 900zł, 1200 czy nawet 2tys. a więcej. Więc jeśli pracownik wykonuje taka partaninę, to w jaki sposób chce miec dobrą wypłatę? Jak się popytałem, nie tylko ja mam taki problem w Firmą TRAX jako podwykonawcą dla BRW. I teraz się pytam - jak mam czekać następne dwa miesiące (bo dwa minęły od zamówienia do wysyłki) na stół??

Yuuutu
@Bidon

Gosciu jak masz ponad kilka tysiecy elementow masz krzeslo ala i alanis jeden h** tylko dziurami sie rozni a jak robisz 100 tego 100 tamtego potem 76 sztuk wracamy sie a potem dorabiamy 300 i tak przez tydzien to sie mozna pomylic

Takie zycie
@Yuuutu

Szczególnie jak się zalało pałę jak kierownik poszedł.

Rylek

Co to będzie, co to bedzie, już chyba niedługo i T....u nie będzie.Gdzie teraz nieroby będą w stołki (usunięte przez administratora)

@Rylek

Zwalniają tych co prawdę mówią i tylko wykorzystać potrafią z ludzi złodziei robią a sami na miliony kradną i nikt tego nie widzi

Takie zycie
@Rylek

Trax jest. A TY pod biedronką.

Oluś

Z pewnością nie wszyscy zarabiaj mało , kasa zależy od tego co i jak się robi!!

Stefan

Pracowałem w Traxie przez wiele lat. Skończyłem gdzieś ok 2010, także jeszcze załapałem się na to jak BRW przejęło firmę. Zarobki nie były wtedy złe, blisko 2 tys szło wyciągnąć na akordzie. Jak czytam, że ludzie zarabiają tam teraz najniższą krajową to łapię się za głowę. Co am się porobiło w tej firmie?

Agnieszka

@anonymous a gdzie i komu te osoby mówią prawdę? I skąd pracodawca o tym wie? Chodzi o pisanie na forum? Jaka zatem jest prawda? Jesteś pewny, że dlatego zostały te osoby zwolnione z firmy TRAX BRW?

Agnieszka

@pracownik powiesz coś więcej? Dlaczego tak uważasz?

BYŁY PRACOWNIK

CHŁOPAKI JAK TAM W TRAXSIE?

Rylek

Telefon zaufania i liczę że co niektórych wymiecie.

byle do wiosny i spadam z trax juz sie nie da pracowac

siwy

jak tam kasa w trax na poszczególnych wydziałach/

peacownik roku

Człowieczku to tam chyba za krótko pracujesz. H.j z tego mata jak i tak więcej nie zarobisz. Na wypłatę zawsze wielka niewiadoma. Tylko w traxie w XXI wieku ludzie pracują według akordu, który na końcu i tak ląduje na biurku pana Mał.a żeby upierdolic. A jak masz za dużo zarobione to stawki w dół - żebyś zapierdal.al szybciej

bałagan w papierach mat jest ale kierownik i mistrzowie staraja sie to wyprowadzac na bierzaco a jak cos nie wejdze idziesz do kierownika i to załatwi na pewno , karzdy ma zapłacone za swoja prace

ja pierdole

Trax-BRW jest jak pepco wiecej za mniej 1. Bałagan w papierach bałagan z systemem rozliczenia pracownika MAT 2. Jedna hala zwala błędy na drugą itd 3. Wypłata (czyt. jałmużna) najniższa krajowa (umowa 900zł brutto + premia uznaniowa czyli akord) 4. Akord stawki wzięte z kosmosu, plany produkcyjne bez możliwości wpisania niektórych czynności 5. Pracownicy zamiast pracować wypełniają idiotyczne papierki 6. w biurach zamiast zajmować się paierologią to robią jakie (usunięte przez administratora) wykresy słupki czy pracownik zjebał 10 % czy 100%itp 7. Robisz w hałasie i zapyleniu które jest rakotwórcze (szkodliwego oczywiście nie ma ) A ogólnie taka nędza że bida przestała piszczeć

Zostaw merytoryczną opinię o TRAX BRW - Przeworsk

• Jak się pracuje w TRAX BRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRAX BRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

TRAX BRW
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Armii Krajowej 2
    37-200 Przeworsk