Opinie o Makro Cash And Cary w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Cary. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Makro Cash And Cary o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Cary w Poznań

@Odradzam

Praca w tej hali jest porażką. Brak wsparcia, brak współpracy, brak empatii i pomocy. Kierownictwo na działach to jakieś nieporozumienie,każdy wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma. Konfidenctwo. Kierownicy wraz z kierownikiem hali jego Wysockością wchodzą w (usunięte przez administratora) klientom ,zwłaszcza tym Złotym bo liczy się tylko kasa, a pracowników mają za nic. Żeby kierownik hali nie odpowiadał pracownikowi Dzień Dobry (?) ...to świadczy tylko o tym ile dla niego znaczą jego pracownicy. Zero premii od obrotów, zero szacunku...nawet przy klientach chamsko się odzywają do pracowników " niższą rangą" . Jeden drugiego by sprzedał za 2 grosze, jeden drugiemu (usunięte przez administratora) rąbie. (usunięte przez administratora) to chyba za duże określenie, ale jedyne które pasuje do panujących tam sytuacji .Ciągle problemy z cenami, promocjami że coś nie wchodzi na kase, a później kasjerzy obrywają od klientów. Dział obsługi klienta i główni kasjerzy wiecznie kawki, ciasteczka, telefony, śmiechy a żaden z nich na kasie nie usiądzie jak są kolejki. Zamiast pomagać kasjerom to zostawiają ich z problemami i kolejkami. Kasy samoobsługowe najgorsze z możliwych. Każdy swoje frustracje wyładowuje w pracy na innych pracownikach. Głupie odzywki i podteksty seksualne to standard jednego z pracowników, który tylko spacerki sobie robi po hali...wielki kierownik B. Skandal.Odradzam tam pracę, chyba że tylko na chwile.

Mogę się ujawnić

Z uwagi na atmosferę w pracy, uważam że dalsza praca jest już nie potrzebna.Sytuacjia która tu panuje .nie pozwala mi pracę w firmie makro.

Bosman Nowy wpis

Rok temu,każdy pracownik, kierownik, koordynator podpisali klauzulę o niedyskryminacji,mobigu. Te podpisy ,to fikcja literacka. Wydaję mi się że nic się nie zmieniło

Pracownik Nowy wpis

Kierownik mojego działu ma rozdwojenie jaźni, raz mówi jedno następnego dnia co innego. Nierówne traktowanie pracowników. Pracownicy to (usunięte przez administratora) zostawisz jedzenie w lodówce na stołówce to zniknie.

Zszokowany Nowy wpis

Coś dla potencjalnych pracowników Makro Poznań . Najlepsze jaja to jest dział ochrony w tym Makro . Koordynator Andrzej (usunięte przez administratora) - M. ciąga ze sobą po Polsce służbówką podwładną z ochrony z Makro w Szczecinie (które to Makro też mu podlega ) z którą ma bardzo ale to bardzo dobre stosunki przez co żonaty Pan koordynator skupia się głównie na młodej przyjaciółce i panuje jedno wielkie kumoterstwo .

Kierowca Nowy wpis

Mam pytanie? Czy napisze negatywną opinię,na kobietę która jest w rejestracji dział przyjęcia towaru.Będą konsekwencje dla tej pani . Kobiety przy kości.Tyle wiem . Zachowanie tej pani,daje dużo do życzenia.

Czy po rozmowie w Makro Cash And Cary rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
@Odradzam

Jakie godziny pracy obowiązują w Makro Cash And Cary?

opi

w ogłoszeniu o pracę -poznań centrum dystrybucji.Podaja wynagrodzenie 7000 brutto czy to jest realne??

Tryvi
@opi

Nie jest. Za każdą linie jest 0.05 groszy 3800 brutto Na nockach podobno (usunięte przez administratora) Jeżeli masz połowę zamówienia w koszyku a wybija czas pójścia do domu to robisz to tak długo aż nie skończysz więc możesz wyjść o 8 albo o 9 Częste nadgodziny (usunięte przez administratora)

Czy Makro Cash And Cary ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mogę się ujawnić

kierowca

Warto iśćdo Makro jako kierowca kat B ? znalazlem oferte pracy z zewnetrznej firmy przeowozowej, zaproponowano mi prace jako dostawca, wynagrodzenie? - 12zł od jednego punktu dostawy + 35gr za kilometr, pracodawca mowi ze miesiecznie wychodzi kolo 4500, natomiast rozmawialem z kierowca z warszawy ktory tez pracuje zewnetrznie,i ma stałą pensje 4800 na kat. B a nie jakies od punktu dostaw i kilometrów

Mobing w firmie

Nie polecam ,(usunięte przez administratora)w firmie jest ogromny,rotacja,co chwilę ktoś odchodzi,masakra,ludzie są przemęczeni, fizycznie i psychicznie,przedzwigany, większość już po operacjach,przepuchlinach, kierownicy nadużywają swoich stanowisk wraz z koordynatorami,poniżają swoich ludzi, obrażają,(usunięte przez administratora)na maxa

@Mobing w firmie

Piszesz o nieciekawym traktowaniu. Możesz podać jakiś przykład? I co z tymi obowiązkami, są to dokładnie takie obowiązki o jakich mowa przy zatrudnianiu i które wpisane są w umowę o pracę?

Koleś

Gdyby tak operować nazwiskami .To dopiero była była jazda Niestety nie można na dobro wspólne.

Kamil

Co trzeba zrobić żeby na poszczególnych działach logistyki zmienić koordynatorów, kierowników.Być może sytuacja by się zmieniła .

Obecny ale jak długa ...

Masakra przyszedł nowy managar i katuje wszystkich swoimi zasadami - a zmieniają się w zależności od sytuacji - mają zawsze dbać o niego a nie przynieść korzyści zespołowi ...

Pozytywny
@Obecny ale jak długa ...

To nie nowość.Są nawet słowa obraźliwe ,co nawet z tego się cieszą że tak gadaj i mają olew.Takie docinki obraźliwe to nawet słyszą te osoby które mogą zareagować.Cała logistyka to dużo do życzenia.Tam się nic nie zmieni .System powinien się zmienić .

Kama
@Pozytywny

Czytam te komentarze,to zawsze jest czas na dobre zmiany. Tu wywnioskowałem że cały zespół logistyki nie ma do siebie zaufania.Nie trzeba być psychologiem.Wyczytalem dużo słów kluczowych..Z tych słów kluczowych jest jeden,wniosek ,nie zawracać sobie głowy.

Oczko

Z uwagi na ludzi którzy tam pracują.Moja opinia jest negatywna . Sytuacja mogła by się polepszyć gdyby nie fakt taki że odczuwam podział ludzi lepszych i gorszych .W poszczególnych działach logistyki , niektóre osoby nie zajmują się pracą.Jest totalny brak szacunku do innych.Nie widzą siebie jak pracują źle.Fakt jest taki że brakuje dobrego mentora ,żeby zbudował ekipę która będzie współpracować.Inwigilacja,mobbing częściowo,kierownictwo lubi donosicieli .System operacyjny kierownictwa nie pozwala na równi sobie.Przykre że jednych się karci drugich chwali.Moze to się zmieni czas pokaże

Hanna
@Oczko

Może jakoś można to właśnie zmienić na lepsze? Nie masz z kim tam porozmawiać o Twoich odczuciach? Czy poza tym warunki pracy takie jak umowa, zarobki - są ok?

@Hanna

Z uwagi na cynizm ludzi którzy tam pracują ,nie ma z kim rozmawiać.To nic nie da ,jak już wspomniałem brak mentora. Mają ciebie za (usunięte przez administratora) albo za takiego co nie umie liczyć do trzech.Egoizm cynizm ludzi trudno wyleczyć.Wiec dlatego dać sobie spokój

Firma stawia na niezdrowe współzawodnictwo. Najlepiej wychodzą Ci którzy dużo gadają (najlepiej na kolegów) Bardzo zła atmosfera w pracy. W porównaniu do innych marketów najniższe wynagrodzenie. Jeżeli lubisz ciągle myśleć o robicie, o problemach to jest to idealne miejsce pracy dla Ciebie. Kierownictwo nie ogarnia podstawowych kwestii takich jak kolejki na kasach, niezgodność cen przy półce a tym co klient płaci na kasie. Ich dostawy to istny Armagedon, spóźnienia, problemy z zamówieniami. Wszystkie problemy odbijają się na pracownikach którzy mają kontakt z klientami. Nie dziwię się klientom, dziwię się kierownictwu które nic z tym nie robi, zostawiają problemy na barkach pracowników. Przykre że forma działa tyle lat a mam wrażenie że jest tylko gorzej. Jeżeli chcesz zarobić, zrobić swoje i iść do domu że spokojną głową to nie pracuj w makro.

Oczko

Widzę nowy wpis ,tak napiszę w skrócie.Na poszczególnych działach logistyki,nie ma równości.Jest to przykre.To świadczy o tym jak sortuje się pracowników.Jest to opis ogólny. Tak naprawdę z drugiej strony,jak jesteś w porządku wobec innych ,to nie masz czego się obawiać .Niech obawiają się ci którzy nie mają czystego sumienia wobec ciebie innych.

Oczko

Kwalifikacja pracowników.Nie wszyscy ze wszystkimi.Żeby rozwiązać problem,trzeba się dogadać, choć nie wszyscy tego chcą.Siła współpracy daje efekt wzajemnego szacunku zrozumienia.Jest to ? czy to się zmieni.Jak kierownictwo logistyki makro tego nie zmienią,nie będzie dobrej współpracy

Zainteresowana.

Proszę o opinię pracy na kasie. Jak kierownictwo i inni przełożenia z działu kasjerskiego? Czy jest jakaś możliwość awansowania w obrębie sektora kas?

Babelek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Moc swobodnie chodzic do toalety,to sila wyzsza,kasjerki glowne powinny w tym czasie nas zastapic. Dni kobiece mam ciezke,nie dlugo bede przy klientach... a nawet problemy jelitowe

miszek

Myślę, że jeśli rzeczywiście @Lammy masz duże parcie do przodu oraz ku temu motywację, to nie będziesz miał większego problemu, żeby awansować np na kierownika.

Pracowałem tam kilka lat temu. Wtedy plusami była świetna ekipa. Do dzisiaj z wieloma osobami mam dobry kontakt. Minusy- kierownictwo i ich asystenci. Zwykłe świnie i konfidenci. Niestety Makro coraz gorzej przędzie. I tak dzisiaj pracuje tam może 1/10 w porównaniu z ilością zatrudnionych sprzed 7 laty. Generalnie polecam, bo jest looz.

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Cary - Poznań

• Jak się pracuje w Makro Cash And Cary?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Cary tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Cary?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Makro Cash And Cary
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Makro Cash And Cary