Opinie o Addconnect Contact Center w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Addconnect Contact Center. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Addconnect Contact Center o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addconnect Contact Center w Poznań

Tobiasz Nowy wpis

Super firma, praca dla osób z otwartą głową i odpowiednimi kompetencjami ale warto , polecam!!

tomek Nowy wpis

wydaje mi sie, ze tak naparwde jest wszystko zależne od tego jkie masz stanowisko, ale nie powinno się zarobić mniej niż te 2500 zł z tego co słyszałem.

extremum Nowy wpis

Pod tym adresem dowiecie się baaaardzo dużo o tej firmie.... :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,831322

daster Nowy wpis

W ogóle w Internecie nie ma zbyt wielu aktualnych informacji na temat addconnect contact center, może ktoś coś słyszał, żeby poszukiwali nowych pracowników? Na jakie warunki w ogóle można tutaj liczyć, czy jest umowa o prace, czy bardziej zlecenie, czy atmosfera wewnątrz firmy jest miła, czy nie bardzo?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Addconnect Contact Center? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
olek

no jak się jest zatrudnionym w jakiś firmei to naprawde cięzko jest do tego dokąłdac cokolwiek jak sądzę, przecież dostajesz wtedy normalną wypłatę jak sądze, prawda? dajcie znac koniecznie jak to wszystko w praktyce wygląda, bo sam jestem chętny na to ogłoszenie, ale brak informacji konkretnych jak widzę..

strata czasu na to durne szkolenie. Przepracowałam tydzień:( Kolega zwolnił się sam bo został oszukany przy wypłacie (o 250 zł! to duża kwota).

Mika

Pod względem finansowym strasznie oszukują. Praca przy nc+ na niesprawnym sprzęcie, idziesz do pracy i dowiadujesz się, że dziś nie pracujesz (??)zawsze opóźnienie z wystawieniem rachunku i ... stawka 8.50 netto jaką podają na rekrutacji obowiązuje tylko jeden miesiąc!!! Potem każdy dostaje 8 zł brutto(!) bez możliwości podwyższenia tej kwoty. Jak dla mnie istne oszustwo! Zwaszcza, że nikt nie mówi o mniejszej stawce ani na rozmowie kwalif. ani później. Dopiero przy podpisaniu rachunku człowiek zostaje niemile zaskoczony! Przestrzegam!

Aga

Obecnie stawka jest nawet jeszcze większa - 9,5/h netto jak deklarujesz 160h pracy. :) Praca jak praca w sprzedaży - trzeba mieć wynki. Zależy czy ktoś się tym czuje czy nie. Pacuje tam kilka miesięcy i nie zdarzyło się że pieniędzy nie było w wyznaczonym terminie to chyba 10dni od podpisania rachunku.

Jurek

Tak czytam co piszecie i dochodzę do wniosku, że chyba nie pracowaliśmy w tej samej firmie. Ja zawsze miałem wypłatę na czas. Godzinówka zależna od mojej dyspozycyjności: 80-120h w miesiącu- 7,50zł/h 121-160h- 8,00zł/h pow. 160h- 8,50zł/h Do tego jeszcze premie (w żadnym dotychczasowym CC nie miałem tak wysokich), konkursy finansowe, nagrody rzeczowe itd. Pamiętajcie, że to infolinia UTRZYMANIOWA, czyli sprzedajemy (lecz możliwie najfajniejszy Klient, ponieważ ten, któremu kończy się umowa) Mam wrażenie, że wyraziły tuta swoja opinię osoby rozżalone, że pracodawca wymaga, aby pracownik pracował w trakcie godzin pracy. Ej, przecież pieniędzy nie dostaje się od tak. Jeżeli ktoś uważa inaczej może powinien otworzyć własną firmę. P.S. Ja choć musiałem zrezygnować z powodów rodzinnych wiem, że jeżeli będę mógł wrócić to wrócę właśnie tam- dlaczego? Bo są świetni ludzie, atmosfera i wysokość wynagrodzenia zależy ODE MNIE!! Pozdroooo :-)

Nie. Ponieważ to ta sama firma co Holicon. Ci sami właściciele i lokalizacja.

Potwierdzam.

co ty piszesz??!!porypana praca, wieczny bajzel no i kasa słaba wypłacana z wielkim opóznieniem.Syf że aż strach!

Zostaw merytoryczną opinię o Addconnect Contact Center - Poznań

Addconnect Contact Center