brak logo

Izolmat Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Izolmat Sp. z o.o.

piecia075 2012-06-13 09:28:36
Pani gosia chyba nie pracowała na produkcji
Jest tam po prostu ciężko a najgorzej na zmianie u pana [usunięte przez moderatora] prawdziwy [usunięte przez moderatora] jeden wielki [usunięte przez moderatora],gość [usunięte przez moderatora] się psychicznie nad pracownikami
Jeden z lepszych to pan [usunięte przez moderatora] no i zastraszony przez p.[usunięte przez moderatora]
kasia 2013-03-01 21:24:50
Całkowicie się z tobą zgadzam Gosiu nadal nic się nie zmieniło nadal ta [usunięte przez moderatora] atakuje ludzi
Gall Anonim 2014-05-14 14:03:22
Zdecydowanie odradzam !!! Chory zarząd, chore stosunki międzyludzkie, stanowiska za kablowanie !!! Nadaje się na zamknięty dom wariata. Cieszę się, że już tam nie pracuję :)
koleś 2016-01-12 16:24:11
Witam pracowałem w tej firmie ponad 5 lat i wiem co nie co o tym jaki tam panuje bałagan co do znęcania psychicznego to pozdrawiam pana T.L to największy gamoń na produkcji a co pana T.R to coś pomiędzy tyranem a psychiatrą nie polecam a i zarogólnie praca w smrodzie ekologicznych mas żadnego szkodliwego itp
anonim 2016-06-28 21:05:55
W tym zakładzie pracuje panuje burdelu, gnebienie psychiczne nad pracownikiem niczego nie wolno. Najgorsze są ,,majstrowie '' oprócz pana Gienia bardzo wyluzowany gość. Ich troje tak zwani Hitler macierz i szwaba (nic tylko dolowanie czlowieka. Płacić płacą a z dyrektorem R. Lepiej nie gadać bo kłamie w żywe oczy i nic nie spełni o tym co mówi (zbywania na potęgę ) Ciesze się ze Juz tam nie pracuje. Niech PIPA weźmie się za te d magisterskie zamontowane nie legalnie :)
1
anonim 2016-06-28 21:10:00
W tym zakładzie pracuje panuje burdelu, gnebienie psychiczne nad pracownikiem niczego nie wolno. Najgorsze są ,,majstrowie '' oprócz pana Gienia bardzo wyluzowany gość. Ich troje tak zwani Hitler maciora i szwaba (nic tylko dolowanie czlowieka. Płacić płacą a z dyrektorem R. Lepiej nie gadać bo kłamie w żywe oczy i nic nie spełni o tym co mówi (zbywania na potęgę ) Ciesze się ze Juz tam nie pracuje. Niech PIPA weźmie się za te d magi zamontowane nie legalnie :)
1
Zostaw swoją opinię o Izolmat Sp. z o.o. - Gdańsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izolmat Sp. z o.o.