Opinie o Zielony Liść w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zielony Liść. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zielony Liść o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Liść w Szczecin

róża Nowy wpis

a ja się zgadzam z korą, dla mnie jak na Szczecin to jedne z najlepszych kanapek wegetariańskich i ogólnie pieczywo na bardzo wysopkim poziomie, niezależnie o którym w danym momencie sklepie ich mówimy

Piotrek Nowy wpis

Tu chodzi o to jak w tej "firmie" ludzi traktują - pracodawca pracownika. A co mają do tego kanapki ? Kora coś brałaś lub piłaś ?

Piotrek Nowy wpis

Ono Nowy wpis

I Zielony Liść to nauka jazdy. Słyszałam, ze też prowadzą. Czyli jeszcze obok fundacji.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zielony Liść? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Leprza

Tutaj płacą mi tygodniówki. Nawet tak podają w ogłoszeniach. Skąd więc ten wymysł, kochanieńka, że nie dostałaś za miesiąc?

Agata

Ależ to nie jest żadna fundacja. To jest firma sprzedająca pieczywo (wyzysk pracownika na maxa) Być może oni się podszywają pod nazwę tej fundacji ?

była pracownica

Dodam jeszcze że Dymny wszelkimi sposobami wymigiwał się od oddania mi podpisanej umowy w trakcie gdy tam pracowałam twierdząc że kadry muszą coś tam podpisać(dziwne bo "kadry" to jego żona a pracowników mają tylko kilku).Po agresywnym zachowaniu tego pana wobec mnie postanowiłam zakończyć pracę w Zielonym Liściu niestety nie otrzymałam ani wynagrodzenia za ost miesiąc ani umowy. Raz jeszcze : Maciej Dymny to oszust i agresywny cham.

malg

Pracodawca psychol w kapeluszu,budy ze szczurami,dziwie sie ze to jeszcze istnieje...

Agata

Hej @Kosak, Podaj proszę namiary na kilka tych "jeszcze gorszych miejsc" skoro - jak piszesz - spotkałeś się z dużą ilością jeszcze gorszych miejsc. Jesteśmy tu przecież dokładnie po to, by wymieniać nasze opinie o pracodawcach, więc proszę podaj dane tych "jeszcze gorszych", bo moim zdaniem takich nie ma a ty piszesz na zlecenie tzw. "szefa". Będę wdzięczna za tego typu informacje. Pozostali użytkownicy pewnie też. Z góry bardzo dziękuję.

nnn

Co Linda? Zatkało kakao? Zamurowało cię,co? Bardzo podoba mi się wpis poniżej:) Nic dodać nic ująć

krzywdzona.przez.pseudo.szefa.

Szukający pracy UWAGA, bo tzw "szefostwo" tych bud to chorzy ludzie. Wszystko w temacie. Znęcają się psychicznie nad pracownikami. To typowe dla psychopaty.

@krzywdzona.przez.pseudo.szefa.

cieszę się, że pani jest szczęśliwa i na pewno wykształcona i zamożna. Życzę samych sukcesów.

nnn

A jeszcze jedno.Gubisz się kobieto w tym co piszesz.Przeczytaj swój wpis z 29.10.2014.Napisałaś tam że pracujesz 8 lat a teraz raptownie 10,z kolei jeśli chodzi o panie które pracują tam niby 5 lat tam napisałaś że jedna,teraz że trzy???Oj gubisz się gubisz w wypocinach ktòre piszesz trzeba było najpierw przeczytać swój poprzedni wpis ,bo wyszła wtopa hahaha!!!!!!! Prawda jest tylko jedna i wiedzą to Ci wszyscy ludzie którzy tam pracowali

nnn

Po pierwsze nie obsrywam nikogo tylko pisze prawdę jak zresztą wszyscy na tym forum(no z wyjątkiem ciebie)a po drugie mam ciekawsze zajęcia jak chodzić po tych waszych budach i pytać się ile kto pracuje ja wiem swoje,jeszcze trochę to zabraknie wam chętnych do pracy bo już pół Szczecina u was pracowało a wy dalej szukacie ludzi na infoludku albo olx nawet ostatnio,a wiem bo moja siostra szuka pracy wiec jestem na bieżąco.Nie pozdrawiam

nnn

Nie no ja się zaraz pochlastam!!!!! Zastanów się kobieto co ty piszesz. Ja tam pracowałam 3 lata temu i jakoś nikt tam nie pracował dłużej niż pare miesięcy,no oprócz jednej starszej pani która była równie chamska jak całe to szefostwo,a ty piszesz że pracują tam po 5 lat???? Ogarnij się kobieto i przestań nazywać ludzi którzy tam pracowali prostakami bo to wy jesteście nic nie warci. Jeszcze jedno od prawie 3 lat pracuje w jednej firmie i mam szefa z kulturą i na poziomie,a u was to jest (usunięte przez administratora) a nie firma.Nie pozdrawiam!!!!!

@nnn

A przejdź się kochaniutka po naszych punktach i popytaj ile która pracuje, a się zdziwisz, oj zdziwisz...I dobrze, że znalazłaś dla siebie fajną pracę. Oto właśnie chodzi, żeby móc pracować tam gdzie mu dobrze, i trzymaj się tego, innych nie obsrywaj, a szczęśliwa będziesz. I się nie chlastaj. Byłoby cię szkoda.

Beata

Ludzie, te opinie "pozytywne" są pisane na zamówienie szefa. On sam pisac nie bardzo umie, więc raczej są "zamówione". Opinii tej firmy nic nie uratuje. Nawet te opinie napisane na zamówienie pana "szefa", bo prawda jest jaka każdy widzi. To nie pracownicy, ale szefostwo jest prostackie, chamskie (określenie bez kultury byłoby zbyt słabe!)- traktuja ludzi poniżająco, bo sami mają kompleksy. Wykształcenia też ten szefunio nie ma (bez matury).

Linda

To co napisałam poprzednio, powtórzę. Nieprofesjonalny sprzedawca, osoba o niskiej kulturze, prostackim obyciu u mojego szefa się nie utrzyma. Ja pracuję prawie 10 lat, jedna pani nawet znacznie dłużej, oprócz tego są u nas 3 panie, które pracują ponad 5 lat. Płace mamy na tyle nas satyfakcjonujące i traktowane jesteśmy w taki sposób, że żadnej z nas do głowy by nie przyszło szukać czegoś innego. W naszej firmie tak już jest, że albo ma się u nas wieloletni staż, albo szybko się rozstajemy i życzymy szerokiej drogi. Szkolę naszych kandydatów do pracy i niejednokrotnie włos się jeży na głowie gdy łapię na kradzieżach, oszustwach i kombinowaniu. Wszystkim niezadowolonym paniom źyczę by sobie ułożyły swoje życie zawodowe i przestały pluć na innych i nie zionęły nienawiścią tylko dlatego, ze w danym miejscu pracy się nie sprawdziły. Świat jest szeroki, każdy może znaleźć dla siebie miejsce. Serdecznie pozdrawiam wszystkie Panie.

A ja pozdrawiam tak zwaną Linde to najgorsza osoba w tej firmie,na polecenie tak zwanego szefa poniża nowe osoby,a gdyby on wiedzial jak ona kombinuje to na kopach by wyleciała,ma dobra pensje?Mocher emerytowany i konfident,klienci jej nie lubią,jest chamska i opryskliwa,a sam Dymny to prostak,nie szanujący ludzi,bo go nikt nie lubi,ubiera się jak flejtuch,a do tego wyrzuca ludzi którzy buntują się przed truciem klientów przeterminowanymi produktami z których robi sie kanapki.Mam nadzieje,że ktoś w końcu zajmie się tym przybytkiem,bo firmą tego nazwać sie nie da.

@4444

Bardzo dobrze to wszystko określiłaś. Poza tym to już chyba też wiem kto to jest "Linda" i też mam wielką nadzieję ,że ktoś się w końcu za to wszystko wezmie i zamkną te budy...

srata tata

wiecie co.....popieram opinie powyzej, tez mam wrazenie ze to wlasciciele pisza te wspaniale opinie. 5 latek juz pracuje w innej firmie, i jest niebo a ziemia w porownaniu z lisciem, mam 13nastki, bony swiateczne, paczki dla dziecka na swieta, i umowe na caly etat na czas nieokreslony-w lisciu o tych rzeczach moglabym sobie poprostu pomarzyc. wiec niewiem ten pracodawca jest ze mnie zadowolony, poprzedni 3,5 roku tez sie dogadywalismy a raptem w lisciu nie. hmmmm...no chyba cos nie chalo. prawda? ale cuz.....brak mi slow. pozdrawiam i odradzam.

nnn

Po prostu nie wytrzymam,aż mi się ciśnienie podnosi jak czytam opinie lindy i gremlina (w ogóle to wydaje mi się że to wspaniali właściciele kryją się pod tymi nickami i sami sobie wystawiają pozytywne opinie)Nieprofesjonalny sprzedawca się u nich nie utrzyma jak pisze niejaka linda,tylko że ja już pracuję w innej firmie 3 lata i jakoś szefostwo jest ze mnie zadowolone a u nich pracowałam 2 miesiące i byłam traktowana masakrycznie,a poza tym to inteligencji a przede wszystkim kultury osobistej to brakuje samemu właścicielowi skoro nie potrafi dobrze traktować swoich pracowników i wiem co pisze bo sama przekonałam się o tym na własnej skorze.A Ty gremlin, co stoisz na ulicy i rozmawiasz z ludzmi na temat zielonego liścia i ludziach którzy tam pracowali buuhahahaa po prostu śmiech na sali!!!! OSTRZEGAM wszystkich,którzy chcą tam pracować,szkoda waszych nerwów i czasu bo naprawdę nie warto. TO JEST JEDNA WIELKA MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!

Roma

Chętnie nawiążę kontakt z pracownikami firmy Zielony Liść (wszelkie zło ma swoje granice i kres, prawda ?). Gwarantuję dyskrecję. Proszę o kontakt mailowy: renata_sonia@yahoo.co.uk

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Liść - Szczecin

Zielony Liść