Opinie o ELEX Jerzy Żarek w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELEX Jerzy Żarek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELEX Jerzy Żarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEX Jerzy Żarek w Gorzów Wielkopolski

Karol

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH, kupiłem meble pod wymiar bo zdjęcia w internecie zachęcają, ale zaręczam to co otrzymałem nie miało nic wspólnego ze zdjęciami. W przesyłce dostarczona została sterta dech paździerzowych tragicznych o porozsychanych bokach, [usunięte przez administratora] nie tylko nie wywiązał się z terminu, nie odbierał telefonu gdy się spóźniał z wykonaniem, w paczce brakowało instrukcji jak złożyć to coś a do szafki nie dołączył nóżek mimo że podniósł za to cenę zamówienia!!!, ale to co przysłał - TO NIE DO WIARY - zwykłe oszustwo deski miały źle ponawiercane otwory i nie dało się ich złożyć w całość, mimo, że każdemu w przeciągu 10 dni przysługuje zwrot towaru powiedział, że on pieniędzy nie odda, szafki nie naprawił, a zwrotu to on nie przyjmie, cwaniak i oszust na aukcjach szafki łazienkowe ma nawet za 2 500 zł i tak oszukuje uczciwych ludzi. To co wykonał nie nadaje się nawet na opał. Policja powinna się nim zająć i zakazać prowadzenia jakiejkolwiek działalności.

@Karol

Miałam podobną sytuację. Ludzie nie kupujcie od Niego NIC! To jest zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Brak szacunku do klienta i kompletny brak kompetencji w tym co robi. Żenada!!!

Weronika Nowy wpis
@Fredka

Czekaj chcesz przez to powiedzieć, że po 10-ciu latach to samo się dzieje tutaj u nich?xd A powiesz konkretniej jak to było w Twoim przypadku w takim razie?

@Weronika

Jak widać nadal te same praktyki! Zaliczka, potem reszta należności i zaczyna się zabawa. Przeciąganie i zwodzenie z wysyłką, i wymyślanie powodów... a to,że pracownik źle dziure wywiercił i trzeba to naprawić potem, że szafka sie obzunęła i trzeba ten element wymienić, a to zmowu, że pracownik po świętach przyszedł zmęczony i nie zdążą zrobić itd.... termin wykonania o 3 tygodnie przeciągniety, wreszcie wysłano szafkę i tu znowu niespodzianka! Okropne, niedbałe wykonanie, szpary, nierówności i zero jakości. Złożyłam reklamacje, probówano negocjować cenę, ale za żadne pieniądze nie chcę takiego bubla. Wstyd mówić, że coś takiego mogłam kupić za takie pieniądze - 2500zł. Wreszcie zgodził się na przyjęcie reklamacji i szafka wróciła do producenta. Niestety zamówił DPD i tu znowu nowa historia. Ta firma okroponie obchodzi się z przesyłkami. Przesyłka dotarła uszkodzona, porozrywana folia, aż trudno uwierzyć, że w takim stanie przywieźl.I tu firma Żarek obwinia mnie,że miałam źle zapakować, co jest nieprawdą! Szafka była na palecie, dobrze zabezpieczona ale kurier DPD widocznie nie przeszedł szkolenia jak obchodzić się z tego typu przesyłką. Powiedziałabym nawet że tak wygląda jakby ktoś celowo porozrywał folię, powyrywane plastki ... jakiś koszmar! W efekcie nie wrocił mi pieniędzy. Sprawa jest w toku. Złożył reklamacje do DPD i twierdzi, że nie wróci mi pieniędzy dopóki nie otrzyma odszkodowania z DPD. Trudno uwierzyć, że tacy ludzi prowadzą biznes i działają bezkarnie na rynku.

miel

Kłamstwa mają krótkie nóżki, a u Pana [usunięte przez administratora] jeszcze krótsze! Bierze pieniądze za szafeczki po czym umywa ręce twierdząc że wina dostarczenia wadliwego towaru jest po stronie firmy kurierskiej! Przed wpłata pieniędzy zgadza się na wszystko, cwany kaprawy i bezczelny. Jeśli ktoś zdecyduje się złożyć pozew zbiorowy to z chęcią dołączę!!!! Skontaktowałem się z prawnikiem i wstępnie sprawa do wygrania a pożal się boże firemka zapłaci słone odszkodowanie!!!!!!!

Karol
@miel

Ja chętnię dołącze jeśli będzie sprawa w sądzie Sądzie

@miel

Chcę zapytać czy doszliście Państwo sprawiedliwości z tym Panem? Czy sprawy ostatecznie zakończyły się pozytywnie dla Was? Niestety jestem kolejną naiwną klientką, która nie sprawdziła opini przed zamówieniem. Zostałam (usunięte przez administratora) To jest skandal żeby ktoś taki mógł sprzedawać w internecie i czuje się bezkarny.

Fornir

Fronty do szafek opłacone w styczniu, mamy kwiecień-nadal brak realizacji zamówienia. Jeszcze zadowolony zapewnia i śmieje sie w twarz, że wszystko wporządku "już wysyłamy". Czy ktoś z was zgłaszał to na policję bądź wygrał sprawę w sądzie z tym właścicielem? Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego.

olga
@Fornir

chętnie dołączę sie do pozwu zbiorowego

Franc007
@Fornir

Czy już ktoś złożył zawiadomienie o przestępstwie? A Pan nadal działa i nadal oszukuje ludzi. Orżnął mnie na parę złotych. maj 2018

MOSKITIERA
@Franc007

Właśnie czekam od listopada na realizacje zamówienia. Oczywiście wplacilam zaliczkę i teraz Pan juz nawet nie odbiera telefonu. Nie odpisuje na sms.

Moskitiera
@MOSKITIERA

Witam, proszę o kontakt . Czekam d 20 listopada 2019 na montaż a mamy 15 styczeń.

Weer
@Fornir

Witam . Ja tez mam problem z tym -panem- chce sprawę zgłosić na policję . Będę się kontaktowała jak coś ok?

Meble kuchenne
@Weer

Witam a mogłabym widzieć z kim ma pan podpisana umowę? Bo ja umowę mam podpisana z firmą Elex ale na pomiarach był inny Pan który ma dobre opinie

Fredka
@Fornir

Zgadzam się z tym Panem. Masakra jakaś co oni wyprawiają. Lekceważą klienata i tak jak Pan pisze, śmieję się w twarz. Biorą pieniądze a potem robią bubel i wysyłają twierdząc, że jest wysoka jakość wykonania. Chyba czas żeby ukrócić takie praktyki i nauczyć rozumu nieuczciwego sprzedawcę.

Oszukana

Szafka zamówiona we wrześniu 2020, czekam na dostawę, firma przestała odbierać telefony. Naprawdę przestrzegam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ELEX Jerzy Żarek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Kostek

To nie jest właściwe forum na takie informacje ponieważ to forum pracownicze

Luis

Nie polecam. Typowy klamczuch ....Nie realizuje zamówień i przeciąga terminy tylko aby zniechęcić inwestora do dochodzenia zwrotu pieniędzy.

Franek

Może ktoś słyszał o nowych ofertach pracy?

Weronika

Dziękujemy za Wasze opinie. A co możecie napisać o ELEX Jerzy Żarek jako pracodawcy? Kto z Was jest zatrudniony w tej firmie? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Czekamy na Wasze opinie.

@Weronika

Mam znajomego który rzekomo robił u Pana Żarka a tak naprawde z jego synem który sam tworzy te meble. Wytrzymał całą zime był pomocnikiem i stwierdził ze jakby chciał to podałby ich do inspekcji pracy i BHP bo przyznał krótko ze jeszcze nigdy nie robił w takich nieludzkich i skandalicznych warunkach . A pensja to wartość pudełka zapałek

wolek

to prawda, zwłaszcza, że generalnie branża IT staje się co raz bardziej opłacalna nawet dla nowych absolwentów :)

guti177

Tragedia. Zamówienie zlecone 22.10.2015 towar miał być w 3 tyg. otrzymałem 27.11.2015 jeszcze źle wykonany i bez frontów. Pomimo reklamacji i ciągłego kopania się do dnia dzisiejszego nie mam szafki takiej jaka być powinna. Sprawa trafi do sądu. Na tę chwilę wysłałem wezwanie do zapłaty jeśli to nie poskutkuje to zlecę sprawę prawnikowi.

balbina

Witam, BArdzo proszę o pomoc , zamówiłam szafki u tego Pana w październiku w grudniu zostały opłacone , do tej pory nie mam szafek , jak dzwoniliśmy mówił ze już wysyła .... a dziś przestał odbierać telefony , i właśnie przeczytałam Państwa opinie . CO mam teraz zrobić ? jak odzyskać pieniądze???? Gdzie mam to zgłosić

Karishka

mam ogromny problem z tymi szafkami, które zamówiłam, brzydkie wykonanie, blat krzywy, zle oklejony, kontakt telefoniczny okropny, w jednej z szafek brak środkowej polki. masakra, i nie moge sie doczekac poprawek!

jan

totalny brak kompetencji za szafką czekam 2 miesiąc, zapłacona, ale oczywiście nie mają czasu jej zrobić totalny brak szacunku dla klienta

miilo

Zgadzam się z przedmówcami i przestrzegam -(usunięte przez administratora)Na szafkę czekam już drugi miesiąc, zapłata oczywiście z góry. W XXI wieku, kiedy ludzie wszystko kupują przez Internet, kultura sprzedaży powinna być zdecydowanie inna. Ktoś powinien utrzeć Szanownemu Panu nosa... Nie kupujcie, nie zamawiajcie, nie dajcie się (usunięte przez administratora)tak jak ja!

An_am

Zgadzam się z przedmówcą! [usunięte przez administratora], partacz[usunięte przez administratora]. Za grube pieniądze człowiek chce dostać porządne, solidne szafeczki które starczą na lata a tu chłam!!! Wysyłka po terminie, reklamacja do dzisiaj nie uwzględniona!! Po 1,5 mc przepychania się w złośliwościach stwierdzam że mam dość! Sprawa trafi do sądu cywilnego i zgłoszone zostanie wyłudzenie! Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ELEX Jerzy Żarek - Gorzów Wielkopolski

ELEX Jerzy Żarek
1.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Jana Matejki 62F lok. 5
    66-400 Gorzów Wielkopolski