Opinie o Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped w Biskupice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped w Biskupice

Mali Nowy wpis

Jeśli chodzi o pracę biurową to jest szansa na tryb hybrydowy? Szukam miejsca gdzie szefostwo byłoby elastyczne pod tym względem, bo czasem musiałabym z domu popracować. Na stronce podali, że szukają spedytora, a brak w ogóle tam informacji o ofercie. Czy jakieś specjalne wymagania stawiają? Idąc tam otrzymałabym normalnie umowę o pracę i konkurencyjną stawkę? Może wie ktoś przy okazji jaka atmosfera w biurze panuje?

Mariusz

Tadziu szef najlepszy !zgadzam sie auto.przygotowane do jazdy.zawsze mozna sie dogadac jesli chodzi o stawke dbaja o czlowieka nie myllic z drugim henzlem! PAULINKA ZAWSZE Z USMIECHEM NA TWARZY WSZEDZIE JEJ PELNO.polecm z czystym sumieniem tylko trzeba miec checii do pracy ,

??? Nowy wpis
@Mariusz

Paulinka dalej się rozdaje kierowcom żeby nie odchodzili?

Vasilij

Polecam zespół wszystko zgrane na czas kontakt zawsze z biurem spoko.pracy duro kierowcy ogólnie dobrzy ludzie

@Vasilij

Andzej
@Vasilij

Dobra ale zależy do kogo robi nas na kasę jak tylko morze a ten spedytorek Andrej to poraszka zawsze jakiś problem z jego robota a kasa najmniej w całej okolicy więc ostatnia zmiana choć kasa zawsze na czas

Szef
@Andzej

Pracuje tutaj wielu innych kierowcow i kazdy z checia wraca. Nikt na kase nie narzeka bo jest odwrotnie jak piszesz stawka wieksza niz u dziadtransów. Moze pajacu Ty jestes taki słaby i nie nalezysz do grona godnie pracujacych w Dansped. Jesli tu nadal pracujesz to już mozesz wiedziec ze to twoje faktycznie ostatnie dni. Firma nie toleruje gamoni co potrafia tylko kierowac negatywy a sami nie nazywaja sie kierowcami. Dodatkowo zapytam.... zaden Andrzej nie pracuje jako kierowca wiec miej jaja jak jestes taki odważny w komentarzach i podpisz sie prawdziwymi danymi.

@Szef

To ile się tutaj zarabia, jak na pieniądze nikt nie narzeka?

Yevhen Kovalenko
@Szef

Witam! Potrzebuje numer telefonu do pracy, kierowca z doświadczeniem, moge pan napisać proszę?

Mikolaj
@Yevhen Kovalenko

Barbara Nowy wpis
@Mikolaj

to numer bezpośrednio do właściciela, czy jakiegoś działu ?

Karolina Nowy wpis
@Szef

To jakie doświadczenie najlepiej tutaj mieć aby mieć stabilna pracę ? Bo zrozumiałam że nie wystarczy tylko kierować

Miki

Polecam. Pieniądze zawsze na czas. Nie wstrzymują wypłat jak w mojej poprzedniej firmie. Można się dogadać z szefem. Auta nowe. Robota jak każda inna. Nie kumam poprzednich negatywnych wpisów chyba są mylone z inną firmą.

Kierowca
@Miki

Proszę napisz telefon biura

@Miki

Potrzebny telefon szefa, aby dostać pracę kierowcą, doświadczenie 6 lat w europie. Proszę napisz numer telefonu.

Czy po rozmowie w Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
mlody

Kiedy bedzie moja wyplata czekam 3 dni.Ate wpisy to chyba sami sobie piszecie.

DANSPED
@mlody

Człowieku chyba mylisz firmy. Za rzetelna prace każdy dostaje wynagrodzenie. Sprawdź u kogo pracujesz i czytaj ze zrozumieniem nazwy firm.

Limon1577

Potrzebny telefon biura do zatrudnienia kierowca ciężarówki

Yevhen

Witam!chciałbym porozmawiać o pracy kierowcy TIR.doświadczenie w Europie 5 lat.Rozumiem i mówię po polsku.mój numer telefonu....48728752986

Kamila

@Jarek cieszę się, że polecasz pracę w Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped. Wspomniałeś, że warto być dobrym pracownikiem w firmie bo można liczyć na docenienie. W jaki sposób więc firma docenia zaangażowanych pracowników?

Mały
@Kamila

Firma była dobra dopuki nie było szoszonuw i było 10 aut teraz jest 50 i90 procent to ukrainai polscy kierowcy są nie efektywni bo Anglia się skończyła i trzeba polskich kierowców co 2 tydzień za 50 centów ściągać do bazy nie polecam

Daniel
@Mały

Zaskaskujace,że jeszcze tutaj pracujesz skoro tak Ci źle :) Jest dużo firm innych polecam spróbować. Nie ma sensu aby tak dobry pracownik jak Ty marnował się w tak złej firmie. PS. Jakbyś miał jaja to byś się chociaż podpisał imieniem :)

Jarek

Warto być dobrym pracownikiem szczególnie w dobrej firmie jak ta bo potrafią docenić, polecam pracę.

Kiero 4 lata w Dansped u Danie

Chlopaki nie ma takiej drugiej firmy. Kasa na czas nawet dnia spóźnienia. Auta praktycznie wszystkie nowe. Sprzęt przygotowany do jazdy. (usunięte przez administratora) to fakt 12-14 tys km to kazdy miesiac. Wracasz jak człowiek zawsze z Toba pogadaja jak masz pretensje to wysłuchają i się dogadają. Pracuje tu okolo 30 ludzi i nie znam kogos kto ma zle zdanie. Polecam przychodzić jeśli jest wogole miejsce

Tymon

Doświadczenie zrobiło swoje i teraz firma tylko poprawia jeśli coś nie gra ,ale ogólnie świetne miejsce do pracy!

Kiero man

Polecam kasa zawsze na.termin jedziesz w trase na luzie a.nie.jak u krystaiana henzla w stresie!!duzo.pracy ciezarowka przygotowana do trasy tylko wsiadac I jechac!!!a odnosnie siorki henzla ladna dupencja usmiech ssczery I pieknie przynosi kawke!!!

Kola

A jakieś informacje o pracy może macie? Warto aplikować?

kierowca szybki

szef super nie mylic z drugim henzlem z ul podgórnej!!! Kasa się zgadza pracy dużo ale cos za cos!!! p.s córka blondyna najlepsza :)

Jarek

Może nie jest idealnie ale największy problem jest wówczas gdy praca nie jest dla nas dobrym miejscem!!

ofiara firmy

trzy słowa o firmie (usunięte przez administratora) chamy i prostacy!!!

kaban

Firma ok !? Ten komentarz był pisany przez któregoś ze spedytorów, stawiał bym na grzegorza któremu czasami tylko uda się coś wydukać po niemiecku i ogarnąć transport więc musi się wykazywać w inny sposób. Szczerze nie polecam pracy jako kierowca na transp. międzynarodowy. Zapierdalasz jak emu po pustyni za 20gr za kilometr, auto wciąż przeładowane bo wozisz ładunki ponad gabarytowe. Zmęczenie + taki ładunek = samobójstwo, idziesz siedzieć gdy coś się stanie bo nie powinno być Cie w ogóle na drodze! A dla shefA i spedytorów jesteś tylko pionkiem który ma nabijać im kieszenie, nie obchodzi ich ile spałeś jest nowe zlecenie i masz jechać. Gdybyś stracił nogi w wypadku zapytali by czy dosięgniesz pedałów ręką, taka polityka firmy !! (usunięte przez administratora) Wszystkim odradzam prace.

Czarny
@kaban

Piszesz o zupełnie innej firmie...albo nie wiesz u kogo pracowales albo konkurencja. Ja jestem zadowolony z pracy (usunięte przez administratora)Czytałem ta opinie przed podjęciem pracy i miałem obawy...A rzeczywistość okazała się zupełnie inna! Pieniądze zawsze na czas i wszystko załatwione tak aby nie było postojów. Jak zejdziesz do firmy to możesz liczyć na kawę i posiłek.

Firma ok! Młody szef spoko mozna sie dogadac co do wypłaty pieniazki zawsze o czSIE NA KONCIE.samochod zawsze sprawny umyty miła obsluga w biurze.Miło wrocic z trasy a tu [usunięte przez moderatora] juz biegnie z swiezo zaparzona kawa;) Pozdrawiam serdecznie!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped - Biskupice

• Jak się pracuje w Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped?

Zobacz opinie na temat firmy Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped?

Henzel Daniel Agencja Transportowa Dansped
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Główna 51
    62-007 Biskupice