Opinie o Cholewiński w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cholewiński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cholewiński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cholewiński w Warszawa

Matka Nowy wpis

Moja córka pracuje w firmie. Dostała umowę-zlecenie z kwota 22,80brutto, ponieważ jest uczniem-studentem do 26rż brutto=netto. niestety przy rozliczeniu pracodawca wypłacił dużo mniejsze pieniądze twierdząc ze utarg mały, współpracownice czuły by się niekomfortowo wiedząc ze ktoś zarabia więcej od nich i kilka innych bzdur. Uważajcie!!! jeśli rozliczenie się nie zmieni zgłoszę to do PiP.

Kacper Nowy wpis

Czy w firmie macie zapewnione jakieś szkolenia pracownicze ?

Joko

Alababa jest rok 2018. Firma przeszła kontrolę o której wspominasz i zobacz działa do tej pory. Szef ma trudny charakter dużo wymaga ale sam jako osoba niepełnosprawna nie daje sobie taryfy ulgowe to może warto nie rozczulac się nad sobą tylko wziąć się za pracę. Co? A może lepiej założyć własną firmę i wykazać się

Swistak
@Joko

Kontrola, kontrolą a nic się nie zmieniło. Nadal niejasne wynagrodzenie, każdego miesiąca inne (bo mała sprzedaż, mały ruch,pora roku). Cały dzien sama na sklepie pod czujnym okiem kamer. Bardzo stresująca atmosfera, zdaża się ze nagle rzucają Cię do innego sklepu oddalonego o półtora godziny od Twojego miejsca zamieszkania bo tam nie ma ludzi. Nie polecam, właściciel to niepoważny cwaniak, byle tylko jemu było na rękę.

Honorata
@Swistak

Mam jeszcze do Ciebie prośbę, żebyś napisał, na jakie konkretnie warunki zatrudnienia można liczyć w firmie Cholewiński. Czy przebiega ono w oparciu o umowę o pracę? A może proponowane są umowy zlecenie? Jest to jeden z podstawowych aspektów branych pod uwagę przez osoby szukające pracy. Dlatego też zachęcam do merytorycznej dyskusji.

ET
@Swistak

Pańskie oko konia tuczy. W wielu firmach jest monitoring. Widocznie masz coś na sumieniu. Nie wiem czy wiesz ale do Warszawy dojezdzaja z Lodzi, Żyrardów, Wszyszkowa i nie narzekają. Jeżeli jest Ci tak źle zmień pracę.

Przemysław Nowy wpis

Ile aktualnie można zarobić za pracę w tej firmie? Szukam konkretnej informacji na ten temat, dlatego mam nadzieję, że coś wiecie. Pomożecie?

Ali Nowy wpis
@Przemysław

W sprawie wynagrodzenia należy rozmawiać z szefem indywidualnie.

Et

Ludzie skoro tak wam źle u Cholewinskiego to dlaczego tam pracujecie. Nie zostaliście premii lub szef podziękował wam za prace dlatego piszecie takie bzdury

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Cholewiński? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Alibaba

Nie polecam tego pracodawcy. Nie długo zajmie się nim sąd pracy , Urząd skarbowy oraz Państwowa inspekcja Pracy , Nie pracujcie w tej Firmie to [usunięte przez moderatora]. Jest Prawnikiem i myśli ,że wszystko mu wolno, oszukiwać ludzi oraz skarb państwa. Tak wiec wszystko do czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Cholewiński - Warszawa

• Jak się pracuje w Cholewiński?

Zobacz opinie na temat firmy Cholewiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cholewiński?

Cholewiński