Opinie o Combidata w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Combidata. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Combidata na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Combidata w Sopot

Karol Nowy wpis

Co oznacza nazwa firmy? To Polska firma?

blind Nowy wpis

rzeczywiście @mct ą niestety takie firmy które nie do końca potrafią zaistniec na rynku i robią wiele nie mądrych rzeczy, których oczywiście potem żałują

MCT Nowy wpis

Moze jak ktos zatrudni sie u nich na stale to jest milo i sympatycznie. Wspolpracownikow i freelancerow traktuja jednak fatalnie. Ja sie na nich przejechalem, kilka lat temu i dziekuje. Zostalem oszukany na blisko 2000PLN.Poczatek wspolpracy - tel. w piatek, czy w weekend nie poprowadzilbym szkolenia. Troche mnie to zdziwilo, ale ok, maja sytuacje awaryjna. Zgodzilem sie. Ustnie umowilismy sie na stawke i umowe zlecenie - zaznaczylem w rozmowie ze trzeba bedzie od tej umowy zaplacic zus, bo nie mam nigdzie indziej oplaconego. Nie moge doprosic sie o umowe, po 1.5 miesiaca podsuwaja mi w koncu do podpisu, w ktorej jednym z punktow jest oswiadczenie ze jestem zatrudniony na min. krajowa w innej firmie i nie trzeba placic zus, a w kolejnym ze zobowiazuje sie pokryc wszystkie koszty kar dla firmy wynikajace z tego falszywego oswiadczenia w przypadku kontroli zus. Umowy nie podpisuje, wiec pretensje do mnie ze ich nie poinformowalem. Robia ze mnie idiote, proponuja ze zaplaca mi cala kwote z zus, a ja zus sam sobie zaniose itp. W koncu po 2 miesiacach (dalej prowadze u nich 2 weekendy w miesiacu szkolenia) dostaje umowe z kwota i zapisami ktore moge podpisac. dostaje umowe na maila mam wydrukowac i odeslac. Prowadze 2 kolejne weekendy szkolenie, i z poczatkiem kolejnego miesiaca dostaje modyfikacje tej juz podpisanej przeze mnie umowy bez slowa wyjasnienia tylko jedno zdanie:"Prosze podpisac i odeslac". Umowa rozni sie dokladnie o zus jaki firma ma zaplacic od tej umowy. Ja rozumiem ze mogli nie zanotowac wczesniej ze zus bedzie do zaplaty - ale tu uszukali mnie w zywe oczy. Probuje sprawe wyjasnic. Niestety jestem odsylany od jednej osoby do drugiej, a w koncu koordynatorka osrodka mowi mi wprost ze jak nie podpisze to zadnej kasy mi nie zaplaca. Mam dosc tej firmy, nerwow i takiego traktowania. Moglem zglosic sprawe do PIP, dochodzic sprawiedliwosci w sadzie, ale odpuscilem. Podpisalem, kase wyplacili. I nastepnego dnia powiedzialem ze kolejnego weekendu juz nie prowadze - poprzedniego trenera tez pewnie tak zalatwili. Niestety traktowanie kursantow tez bylo fatalne. Fakt ze to bylo szkolenie dofinansowane z UE nie powinien oznaczac ze mozna traktowac ludzi jak petentow w urzedzie z czasow slusznie minionych. Na przerwie dostepna tylko woda, herbata byla - ale w automacie i trzeba ja bylo kupic. Do tego na cale zajecia talerzyk najtanszych herbatnikow, po jednym ciasteczku na osobe. Co prawda na szkoleniach komercyjnych, w innych oddzialach bylo lepiej (prowadzilem jeszcze 2 inne szkolenia w tej firmie) - ale bez rewelacji, wszedzie fatalna organizacja, np. mialem nieszczescie prowadzic warsztaty z Windows Azure 2 dniowe, gdzie pierwszego dnia musielismy instalowac visual studio, 15 komputerow na sali po wifi, a lacze na zewnatrz z oddzialu 512kbps, tez po wifi. skonczylo sie na tym ze ja pokazywalem na swoim laptopie, a reszta kiwala glowami.

ktos Nowy wpis

bo ta firma juz nie istnieje

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Combidata? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Bardzo dobry klimat wśród pracowników. A to się rzadko teraz zdarza w firmach!

kasia

Bylam u nich na szkoleniu z Agile Swietna organizacja logistyczna. Polecam jako organizatora szkoleń.

dawid o

Jest w porzadku. Kasa się zgadza i ludzie normalni.

obiektywny

Dołączam do osób mających bardzo dobrą opinię o tej firmie. Świetny zespól fachowych współpracowników i dobre produkty, które z przyjemnością można rekomendować klientom.

michu

Mi dali od razu umowę o pracę

LALa

Jeśli chodzi o Combidatę to Tylko Śmieciówki. I nie wiedzą co to jest "więcej", nawet po pięciu latach.

Lili Lu

Powyższe komentarze to chyba jakaś akcja PR. Firma w bardzo dużym kryzysie. Słabe zarobki, dział handlowy praktycznie nie istnieje, są to jedynie pozostałości po call center. Zwalniają kobiety wracające z urlopów macierzyńskich, ludzie wiecznie narzekający na wszystko, nowe osoby pracują na zlecenie i wiele innych smaczkó:)

Magda

Firma warta polecenia. Z czystym przekonaniem polecam jako dobre miejsce do pracy. Wspaniali ludzie tam pracują. Nigdzie nie znalazłam takiego dobrej klimatu jak tam. Az milo do pracy się chodziło

ala

zdecydowanie polecam: fajni ludzie, dobre zarobki i możliwość rozwoju

oli

chciałabym tam zaaplikować. możecie mi powiedzieć jak wygląda tam praca w dziale, który zajmuje się organizacją szkoleń? z tego co wiedziałam bardzo dużo szkoleń organizują (chyba najwięcej u nas na pomorskim). Zależy ma na firmie, w której będę posiadać stałe zatrudnienie oraz dobrze zorganizowaną pracę.

KAPI
@oli

Na pewno dużo się tam nauczysz. Być może dostaniesz pierwszą umowę na okres próbny 3-6 miesięcy, a później stałą umowę. Z tego co obserwuje firmie zdecydowanie zależy na przedłużaniu umów jeśli się sprawdzisz.

Gizmo

Pracowałem w firmie 6 lat. Dobre zarobki za adekwatny zakres obowiązków. Jesteś rozliczany przede wszystkim z zadań a nie z ilości godzin, które przesiedzisz w biurze. Możliwość pracy zdanej. Każdy z pracowników ma firmowego laptopa oraz telefon komórkowy (obecnie bez ograniczeń na rozmowy). W moim przypadku miałem umowę o pracę na czas nieokreślony. Rodzinny klimat.

TenCoWie

Masakra, nie dotrzymują słowa danego kontrahentom trzeba się prosić o swoje zarobione pieniądze

maciej

Combidata to przede wszystkim fantastyczni ludzie. Świetny dzial funduszy UE. W pozyskiwaniu funduszy jedna z najskuteczniejszych firm w Polsce. Dzial projektowy również wykwalifikowany i bardzo pomocny. Ogromna wiedza merytoryczna.Nasza firma realizowala z combidata kilka projektów w przeciągu ostatnich dwóch lat i jesteśmy na tyle zadowoleni, ze nie chcielibyśmy współpracować z żadnym innym podmiotem. Kompleksowe wsparcie, atmosfera przyjazna, pelen profesjonalizm.

byłypracownik

Naprawdę dobrze pracowało mi się w tej firmie. Zawsze przychodziłam chętnie do pracy, bez stresu. Akurat pracowałam w działe handlowym. Nie jest prawdę, że nie mamy przypisanych klientów. Przypisane jest na podstawie CRM, na którym pracujemy. Oczywiście jest nastawienie na wyniki, ale nasza szefowa nie robi nam większych problemów jak robimmy sobie dłuższe przerwy. Każdego dnia mogliśmy wyjść do kuchni i zrobić sobie pół godzinną przerwę śniadaniową czy obiadową. Realny czas naszej pracy więc to około 7 godzin dziennie, czasem nawet mniej, ale nie jesteśmy z tego wyliczani. Przerwy nie są odliczane z czasu pracy. Rzadko się to zdarza u innych pracodawców. Inne działy zazwyczaj dłużej pracują, ale kierownicy też fajni. Osobiście polecam tą firmę. Naprawdę dużo można się w niej nauczyć i nie narzekać na monotonnie.Rekrutacja do firmy jest dość cieżka, kilkuetapowa, ale warto.

ala

Co za bzdury!!! Pracownicy w tej firmie pracują po kikanaście lat i jakoś ni narzekają. Klimat jest kapitalny, rodzinny, pracuje się DOBRZE a co najważniejsze wiele można się nauczyć, bo pracują w tej firmie bardzo inteligentni ludzie. To oczywiste, że jak zatrudniają ludzi np. do pomocy na kilka miesięcy dają umowy zleceniem, ale są to rzadki przypadki. Gdybym nie pracowała w tej firmie i przeczytałabym te wszystkie złe komentarze pomyślałabym, że pracuje się źle a to nieprawda!

tranta

Combidata to firma, która organizuje szkolenia z IT, Microsoft i innych. Generalnie zajmują się siecią informatyczną, IT, wszystkim co jest związane z komputerami, przesyłem danych etc. Zastanawiam się tylko czy oprócz tego robią normalne projekty i jak dobierają pracowników aby zaspokoić jedne i drugie potrzeby w firmie.

juri
@tranta

z tego co wiem Combidata zawsze miała dobre warunki finansowe jak na trójmiasto. Koleżanka aplikując do firmy dostała takie warunku, o które poprosiła + dodatkowo premie. sam osobiście aplikowałem kilka razy, ale nie zostałem zaproszony na rozmowę. Rekrutacja przebiega kilkuetapowo i trwa kilka tygodni. Na niektóre stanowiska pewnie dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Combidata - Sopot

Combidata