Dalian Talent

Opinie o Dalian Talent

Szanujemy Twoje prawo do dyskusji i wyrażania opinii. Prosimy jednak, aby Twoje wypowiedzi były zgodne z prawdą i konstruktywne, bo pomogą nam się dalej rozwijać i budować pozytywny wizerunek firmy. Nie tolerujemy arogancji, wulgaryzmów i kłamstwa. Jeżeli wyrażają Państwo własną ocenę to prosimy, aby była ona oparta o fakty, a nie domysły i domniemania. Prosimy o przemyślenie treści publikowanych wypowiedzi, w Internecie nie ma ludzi anonimowych. Staramy się reagować na wszelkiego typu wątpliwości lub obawy dlatego we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem Managera działu HR: ela.gondek@daliantalent.com

dzień dobry. widziałam kiedyś ofertę pracy dla laboranta, była już wygasła, więc się nie orientowałam tak w szczegółach jednak teraz potrzebuje już pracy, czy zatrudnienia w laboratorium byłoby teraz możliwe? jeśli tak to proszę mi opowiedzieć o tej pracy, napisano wcześniej ze chyba nie jest monotonna ze względu na zmienność w obowiązkach. Jaki jest ich aktualny zakres?

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie - niestety oferta pracy na stanowisko Laborant jest już nieaktualna. Zachęcamy do śledzenia bieżących ogłoszeń (również na nasze stronie FB).

Na dzień dzisiejszy jak bardzo warunki (usunięte przez administratora) mogą zdawać się niepewne / zmienne? Jak była dostępna oferta dla kierownika działu technologii to wprost było napisane, że należy być otwartym na zmiany. zastanawiam się czy to dotyczy całego działu?

my_nickname_was_taken Nowy wpis

Warunki czego, mogą zdawać się niepewne zmienne? Jeżeli chodzi o warunki pracy to uważam że praca jest bardzo stabilna. Firma nie raz pokazała swoje zaangażowanie w sprawy dot. pracownika i np. widząc potencjał w osobie w innym dziale przenosiła go gdzieś gdzie się sprawdził i rozwiną skrzydła. Otwarty na zmiany - chodziło zapewne o to że zmiany mogą wynikać z nowych obowiązków, nowości względem materiałów aby być gotowym na nowe wyzwania. Dotyczy to każdego działu, w każdym dziale przewidziane są zmiany np. że przejmuje się obowiązki czyjeś bo ktoś dostaje coś nowego. Praca nie należy do nudnych i to dotyczy każdego działu nawet produkcji. Moim zdaniem lepiej się rozwijać niż stać w miejscu i zmiany są jak najbardziej ok.

Dzień dobry, pojawiła się oferta pracy na stanowisku Laborant, większość opinii która jest tutaj dotyczyła pracy na produkcji, jak wygląda praca na stanowisku labotanta? Na jaką pensję może liczyć osoba posiadające doświadczenie w laboratorium?

@Kandydat

Prosimy, aby zainteresowane osoby przesłały CV na adres: rekrutacja@daliantalent.com Wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia będą omawiane z wybranymi kandydatami na rozmowie kwalifikacyjnej.

Flashback
@Dalian Talent

Jak ja uwielbiam jak firmy robią taką wielką tajemnicę z wynagrodzeń na danym stanowisku zamiast normalnie powiedzieć jakiego honorarium można się spodziewać na danym stanowisku :D wyobraźcie sobie, że świat nie kręci się wokół tej firmy, a ludzie mają prawo wiedzieć jakie wynagrodzenie oferuje pracodawca bez konieczności wysyłania do niego CV. Sami sobie robicie pod górkę, utrudniacie życie i sobie i potencjalnym kandydatom. Powiedzielibyście jakie zarobki oferujecie - od razu mielibyście część kandydatów z głowy. Ludziomktórzy rozważają ofertę pracy tutaj mocno to odradzam - jeżeli macie trudność z uzyskaniem informacji nt wynagrodzenia od razu dajcie sobie spokój z takim januszexem.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Dalian Talent?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dalian Talent? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Artur

Pracowałem w tej firmie prawie 6 lat , złego słowa nie powiem , wszędzie trzeba pracować a nie obijać się z kąta w kąt i jak w każdej pracy były lepsze i gorsze dni , coś podobało mi się bardziej inne rzeczy mniej.... Współpracownicy raczej pomocni , raczej dogadywałem się że wszystkim i starałem się wykonywać swoją pracę sumiennie ....błędy oczywiście też mi się zdążały kto ich nie popełnia...jesteśmy tylko ludźmi Pracę zmieniłem tylko dla tego że postanowiłem coś jeszcze zmienić w swoim życiu i chciałem zrezygnować z pracy ,,zmianowe,, Podsumowując nauczyłem się czegoś nowego inne doświadczenie ...nie był to stracony czas ...Wszystkim jeszcze raz dziękuję i czasem tam pamiętajcie że pracował z wami taki Artur - pozdrawiam-

Stokrotka222

Pracowałam tam 2 lata, więc wiele widziałam. Byłam poniżana, najpierw przez kierowniczkę J, z którą na szczęście byłam krótko (zawsze się stresowałam jak z nią byłam, bo nie wiedziałam do czego się tym razem doczepi). Potem przez inną pracownicę. Obie panie często na mnie krzyczały, przeklinały, mówiły, że robię coś źle, co nie było prawdą. Szczególnie ta pracownica mówiła mi na przykład, że źle kleję, źle sprzątam, podważała to, co mówię, wmawiała mi, że coś zostawiłam lub czegoś nie wyniosłam, co też nie było prawdą, wtrącała się do mojego stanowiska, pouczała mnie, krytykowała, była bardzo wulgarna. Wszyscy wiedzą o kim mówię. Bardzo źle się z tym czułam. Przez tą pracownicę kłuło mnie w sercu. Poszłam z tym do lekarza i okazało się, że to na tle nerwowym. Nawet raz w pracy się popłakałam. Nie wiem, dlaczego te dwie panie się tak na mnie uwzięły. Pewnie dlatego, że byłam spokojna i grzeczna. Teraz już taka nie jestem. Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie pozwolę się tak traktować, będę zbierać dowody a jak trzeba będzie to pójdę tam, gdzie trzeba. Zgłaszałam poprzedniemu kierownikowi, że ta osoba się mnie czepia, ale i tak oni nic z tym nie zrobią. Upomną ją, na chwilę się uspokoi a potem dalej to samo. Takie osoby powinno się zwalniać!!! Nie podoba mi się również to, że niektóre starsze pracownice nie wytłumaczą, co masz robić. Oczekują, że nowy będzie wszystko umiał. Miałam taką sytuację, gdzie dwie kobiety śmiały się ze mnie, bo nie umiałam obsługiwać robota a nie bywałam na tamtym stanowisku. Nie mam pretensji o to, że mi nie przedłużyli umowy przez kryzys, bo i tak sama chciałam zrezygnować po nowym roku z powodu wyjazdu. Jednak zostałam potraktowana bardzo niesprawiedliwie, ponieważ osoba, która była na tym samym stanowisku co ja dostała przedłużenie umowy a była całkiem nowa. Jeżeli jesteś nowym pracownikiem to nie radzę robić ponad normę, bo nic z tego nie masz tak jak ja i teraz wiem, że niepotrzebnie tyle robiłam. Nikt tego nie doceni a premię z tego ma kierownik. Również mają ją inni „ulubieni pracownicy”. Mówienie, że każdy pracownik jest ważny to kłamstwo. Nie wierzcie w to. Jeśli chodzi o plusy to podobały mi się paczki świąteczne, lubiłam pracować na zmiany, podobało mi się moje stanowisko i ogólnie sama praca. Świeczki zawsze lubiłam. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Kierownik K jest w porządku, natomiast kierownikowi M brakuje piątej klepki. Tylko by siedział, burczał i bawił się telefonem. Pogania i ciągle mało. Leń patentowany. Rozumiem, że chce mieć dużo zrobione, ale nie bardzo pomaga i powinien wiedzieć, że człowiek nie ma pięciu rąk. Chciwość to brzydka cecha. Ale przynajmniej mnie nie poniżał i zainteresował się jak znalazł mnie płaczącą. Za to go szanuję. Jest humorzasty, ale znośny. Na zakładzie jest również trochę fałszywych ludzi, którzy psują atmosferę i bardzo obgadują innych, więc trzeba uważać na niektórych. Ale na szczęście poznałam też parę miłych osób. Denerwują mnie małomiasteczkowi ludzie, którzy interesują się tylko plotkami oraz są nietolerancyjni wobec osób, które mają inne zdanie na jakiś temat. Powinni znaleźć sobie jakieś hobby, bo najwidoczniej ich życie musi być wyjątkowo nudne. To naprawdę smutne. Przykro mi, ale ten zakład nie będzie miał dobrej opinii przez tych „dziwnych ludzi”, którzy tam pracują. Pensja jak na pracę w weekendy nie jest zachwycająca. Gdzie indziej można dostać więcej. Niestety nie ma tutaj przyszłości dla młodych ludzi. Młodzi jak przychodzą to szybko odchodzą. Komentarze dotyczące pani manager są prawdziwe. Jest to osoba wyjątkowo niesympatyczna i zwykłych pracowników ma za nic. Kiedyś przyszła, próbowała sama włączyć maszynę i nie wiedziała jak. Ja stałam obok. Powinna się spytać: przepraszam czy mogłaby pani włączyć maszynę? Ale się tak nie spyta, bo to nie ten poziom. Dopiero jak kierownik przyszedł to wtedy jej pokazał. Kiedy oddawałam moje rzeczy zwracała się do mnie na „ty” bez szacunku. Nie odpowiedziała mi nawet na „do widzenia”. Miła jest tylko dla biura. Chodzi z tą swoją miną wiecznie niezadowoloną. Uważa się za nie wiadomo kogo. Pewnie ma jakieś kompleksy. Mam nadzieję, że ta pani będzie miała sprawiedliwą starość i tamta pracownica także. Zresztą karma i tak wraca. Nienawidzę osób, które źle traktują innych ludzi. Chciałam mieć czyste sumienie i dlatego napisałam szczerą opinię. Mam takie prawo. Mimo wszystko nie żałuję, że tam pracowałam, bo wiele się nauczyłam.

@Stokrotka222

Dziękujemy za wypowiedź. Szanujemy Twoje prawo do wyrażenia opinii. Cały czas się rozwijamy i próbujemy wychodzić naprzeciw potrzebom Pracowników. Prosimy aby wypowiedzi były zgodne z prawdą i konstruktywne, bo pomogą nam się dalej rozwijać i budować pozytywny wizerunek firmy.

Ewelina
@Stokrotka222

Mimo tego co przeszłaś w firmie, widzę że masz tez dobre zdanie na temat firmy bo wiele sie nauczylas. Czego konkretnie? Powiesz o plusach?

Stokrotka222
@Ewelina

W każdej złej sytuacji można znaleźć coś dobrego. Nie mogę mówić wszystkiego. Powiem tylko kilka rzeczy. Nauczyłam się być bardziej zorganizowaną i asertywną. Warto słuchać siebie samego i nie słuchać tzw. „dobrych rad” od innych pracowników. Gdy dzieje się zło trzeba o tym mówić głośno, nawet jeśli to nic nie da. Jak człowiek będzie siedział cicho to nic się nie zmieni. Wyrobiłam sobie również pewne cechy charakteru, które będą mi potrzebne w mojej następnej pracy. Można powiedzieć, że teraz dopiero nabrałam odwagi. Dzięki temu już odkryłam czym chcę się zajmować. Gdyby nie praca w tej firmie to nie miałabym tych pomysłów, co teraz mam. Tylko najpierw muszę podnieść swoje kwalifikacje. (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

Magdalena

niestety? a podobnie jak koleżanka wyżej jesteś w stanie wyodrębnić stąd jeszcze jakieś pozytywy? bo skoro jednak można się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie to na jaki ewentualny okres czasu byś polecała żeby się podjąć tego typu zatrudnienia? ile będzie wystarczająco, żeby coś wynieść?

Nieznajoma

Polecam pracę w tej firmie. Wypłata na czas- wszystko na papierze- nic pod stołem, paczki świąteczne z pięknymi świeczkami, bony na święta, co ważne umowa o pracę od początku zatrudnienia. Dla tych wiecznie niezadowolonych- wszędzie dobrze, gdzie nas niema. Z ludźmi nigdy nie miałam problemów, z każdym się idzie jakoś dogadać. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników, w szczególności dla Tomka P.

@Nieznajoma

Mimo wszystko widzę, że już "były pracownik". można spytać po jakim mniej więcej stażu pracy? I tak właściwie jakie są perspektywy na dalszą karierę, po zatrudnieniu się tutaj? Czego udało się nauczyć?

Lola11

Lola11
@Nieznajoma

Zgadzam się z opinią firmy bardzo konkretna wypłaty na czas paczki i piękne świeczki bardzo sympatyczna pani dyrektor I panie z biura szczególnie zawsze pomocna pani Marysia i pani Ewa pozdrawiam bardzo serdecznie

@Lola11

Czyli według pani praca zdaje się być tutaj adekwatnie nagradzana, skoro i wypłata jest chwalona oraz jakieś dodatki? A można podpytać o relację już z samej pracy? widziałam wcześniej różne opinie, podobno pojawiały się jakieś konflikty jeśli chodzi o wiekowość pracowników... jak tego typu sytuacje się rozwiązuje?

Była

Mi też nie przedłużyli umowy i dobrze, przynajmniej teraz mam spokoj w innej firmie. Mnie najbardziej wkurzali starzy pracownicy którzy wykorzystują młodych, nowych jak tylko sie da. Na pierwszych zmianach jak jest kierownictwo jakos pracuja ale na drugich , trzecich i w weekendy opieprzaja sie ,a tyra reszta osób ktorej zależy. Stare liderki pomiataja nowymi , traktuja ich jak (usunięte przez administratora) same zajmuja sie plotami i obrabianiem tyłka reszcie. Siedza na telefonach , zajmuja sie glupotami a jak nie ma wydajnosci to sciemniaja ze sie cos psulo. To samo operatorzy, siedzą przy liniach i prawie śpią albo telefon w rece facebook , gry a na liniach cuda. Spacery po hali , na socjalke , siedzenie na przerwie po pol godziny i dluzej udawanie ze sie cos robi to norma w tej firmie. Nikt nic glosno nie mowi ale wszyscy wiedza ze tak jest , kierownicy tez nie reagują bo albo sie im nie chce albo sie boja. (usunięte przez administratora) pracownika przez pracownika na linii . Kłótnie miedzy starymi i nowymi na nonstopie, napuszczaja sie nawzajem , Na weekendach śmiechy, spacery, a później żale jak premii nie ma i pretensje nie wiadomo o co. najwiecej narzekają ci co nic nie robia i udaja idealnych . Najlepsze jest jak sie panie niby lubią i uśmiechają a za plecami obgadują i wyśmiewają Ciezko wytrzymać w takiej atmosferze (usunięte przez administratora) ,najlepiej nic do nikogo nie mowic . Ciekawe ile czasu jeszcze tak bedzie , chyba dopóki ta zbieranina starych stażem sie nie zwolni to nic sie nie zmieni a to malo prawdopodobne jak maja takie cieple stoleczki. Dobrze ze juz mnie tam nie ma. (usunięte przez administratora)

@Była

Dziękujemy za wypowiedź. Atmosferę tworzą ludzie. Naturalne jest, że przy dużej ilości pracowników zdarzają się nieporozumienia. Na prywatne relacje i konflikty Pracodawca nie ma wpływu. Prosimy o zamieszczanie merytorycznych i przemyślanych treści.

Mystery367

Pracę w Dalian Talent wspominam miło, dzięki zainteresowaniu i pomocy ze strony Lidera M, który nie stanął obojętnie wobec moich zaistniałych problemów wśród pracowników. Na terenie zakładu panuje dość dziwna i nieprzyjemna atmosfera, którą tworzą pracownicy. Jest spora część osób, która wtrąca się w życie prywatne drugiej osoby, próbując uzyskać jak najwięcej informacji, by potem rozsiać plotki. Wraz z upływem czasu poczułam się wykorzystywana przez osobę, która kiedy tylko nawiązała bliższą relację i zdobyła zaufanie, dokładała mi pracę i nie do końca wypełniała swoje obowiązki. Ale na szczęście już mnie taka sytuacja więcej nie spotka. Nie ukrywam, poznałam też garstkę miłych osób, którym dziękuję za wszelką pomoc i naukę podczas moich pierwszych dni pracy. Miałam przyjemność pracować też z pozostałymi liderami. Uważam, że każdy jeden jest jak najbardziej w porządku. Skupię się bardziej na liderze, z którym miałam możliwość dłuższej współpracy. Wg mnie, lider M jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Wiem, że dużo osób na zakładzie ma wyrobioną negatywną opinię na jego temat. Po upływie czasu, stwierdzam, że jest On całkowicie normalną osobą. Jest to człowiek z poczuciem humoru, pomocny. Jest to może osoba, która inaczej pokazuje się wśród pracowników, a w głębi serca jest dobrym człowiekiem.Myślę, że wiele osób powinno się najpierw co do niego przekonać jaki jest naprawdę, niż rozsiewać głupie plotki oraz fałszywe informacje w jego kierunku. Jeśli chodzi o opinie dotyczącą Pani Manager nie mogę zbyt wiele napisać ponieważ nie miałam z Nią większej styczności.

Okres próbny w tej firmie to 3 miesiące i trzeba mieć na uwadze, że mogą nie przedłużyć? Ponoć na tym próbnym nie płacą premii, to jaka wtedy kwota zostaje za pracę?

Ciekawy

Czy to prawda że zamierzają zwalniać ? Coś ktoś wie ? Podobno sporo osobom nie przedłużyli umowy

@Ciekawy

Dziękujemy za zainteresowanie. Firma na ten moment nie planuje zwolnień.

Danuta
@Dalian Talent

To skąd mogły się wziąć takie pogłoski? Pracownicy sami sobie je wymyślili?

@Danuta

Prosimy o zadawanie konkretnych i merytorycznych opinii i zapytań. Ciężko dyskutować odnośnie źródła plotek. Sytuacja w wielu firmach w regionie jest trudna, co na pewno wzmaga niepokój pracowników w niejednym zakładzie pracy.

NN
@Danuta

Pogłoski są prawdziwe... przyjmują na okres próbny 3 miesiące i papa

Agnieszka
@NN

Jesteś pracownikiem tej firmy? Dlaczego nie przedłużają umów, czym to jest spowodowane?

NN
@Agnieszka

Nie ma zamówień, jest mało pracy. Przyjmują aż na 3 miesięczny okres próbny i w tym czasie nie masz premii, robisz za najniższą krajową a premię biorą stali pracownicy którzy gonią tych poczatkujących a sami się obijają. Nowym zależy bo myślą że im przedłużą umowę więc robią a premia jest dla garstki stałych. Potem się dziękuje po 3 miesiącach i tak w koło. Wiadomo że niektórzy "stali" są tylko z nazwy bo przedłużają im umowę na kolejne 11 miesięcy by też trochę trzymać ich w ryzach. Taka to polityka kadrowa.

@NN

Dziękujemy za wypowiedź. Ciężka sytuacja gospodarcza w obecnych czasach, niestety zmusiła nas do redukcji zatrudnienia poprzez nieprzedłużenie umów kilku osobom. Stwierdzenie, że jest to nasza „polityka kadrowa” jest nieprawdziwe i krzywdzące, ponieważ przez ostatnie lata umowy te zawsze były przedłużane dobrze rokującym pracownikom. Nie jesteśmy jedyną firmą w regionie, która zdecydowała się na ograniczenie zatrudnienia. Realia zmuszają nas do szczegółowej analizy kosztów i dostosowania się do gorzkiej rzeczywistości.

Proszę o więcej informacji na temat platformy do nauki języków.

Informacje na temat Platformy językowej dla pracowników dostępne są na tablicach ogłoszeń oraz w Dziale HR.

Proszę o informację gdzie można się zapisać, żeby otrzymać kartę multisport?

Informacje na temat kart Multisport dla pracowników dostępne są na tablicach ogłoszeń oraz w Dziale HR.

Były

Za Pana Mariusza były wypady integracyjne w fajne miejsca. Można się było trochę pobawić. Pracownicy z produkcji mogli się trochę zintegrować z biurem. Czy teraz są?

@Były

Cieszymy się, że miło wspominasz nasze spotkania integracyjne. W związku z niepewną sytuacją ekonomiczną w obecnych czasach spotkania integracyjne przełożone zostały na późniejsze terminy.

Dzień dobry, czy firma oferuje przystąpienie do my benefit, multisport, kafeteria, dofinansowanie wypoczynku, wyżywienie i dojazd do pracy?

@Zainteresowany

Firma oferuje m.in. karty Multisport, grupowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, darmową platformę do nauki języków obcych itp.

Były, znany

Kiedyś pracowałem w tej firmie. Kasa jak na pracę 6 dni w tygodniu to jakaś masakra. Szkoleń z tego co pamiętam nie było w ogóle. Chyba, że te co muszą być. Czy się coś zmieniło to proszę napiszcie kto tam jeszcze został? A pamiętam, że jest tam też problem z dojazdem. Bo jak się jeździ grupą osób to lubią pozamieniać zmianami i już się nie ma z kim dojeżdżać. W innych firmach bardzo dbają o to, żeby pracownik miał dojazd i komfort. Ale tam się zawsze robiło tylko na złość. Patrząc na opinie chyba szału dalej nie ma. Pozdrawiam tych co zostali jeszcze.

@Były, znany

Dziękujemy za wypowiedź. Oczywiście masz prawo do wyrażenia subiektywnej opinii. Cały czas się rozwijamy i próbujemy wychodzić naprzeciw potrzebom Pracowników, również jeśli chodzi o dojazdy. Prosimy aby wypowiedzi były zgodne z prawdą i konstruktywne, bo pomogą nam się dalej rozwijać i budować pozytywny wizerunek firmy.

Były
@Dalian Talent

Napisz jakie benefity poza(usunięte przez administratora) płacą jesteście w stanie zaoferować pracownikom?? Teraz tak robią firmy które się rozwijają... Coś potrafią zaoferować

@Były

Dziękujemy za zainteresowanie. Pracownikom oferujemy pakiet dodatków do wynagrodzenia, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, darmowy kurs językowy, specjalistyczne szkolenia typu uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia elektryczne itp.

Byla

Przychodzisz - tyrasz - dostajesz ochłapy - narzekasz . Dojazd do pracy? Chyba kpiny

Iwona
@Byla

Co to znaczy ochłapy? Mało płacą? Ile mniej więcej można wyciągnąć na rękę?

Kejtusia
@Byla

Hohoho :) widze że się ktoś tu mocno obrazil bo pewnie umowy nie przedluzyli to teraz trzeba popisać cos w zemście jak dzieciak:) :) :) praca jak wszedzie, tyrac trzeba jak wszedzie, kasa jak wszedzie na produkcii

Borubar
@Kejtusia

To pani chyba w innych zakładach nie robiła albo zakłada ze tak jest, kasa mała i to są fakty

@Kejtusia

No to fajnym benefitem mogliby wyrównać żeby chciało się pracować, co nie? ;p

dost. wew.

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie przez parę lat i przybyłem popatrzeć na komentarze czy się coś poprawiło pod tym względem. Praca jak praca można lubić lub poszukać innej-mi się podobała. Jeśli chodzi o obowiązki to nie jest źle. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to bez rewelacji, rzekłbym nawet skromne jak na prace w sobotę i niedziele. Jeśli chodzi o bezpośrednich przełożonych to jak się wykazuje chęć do pracy i robi co ma się robić to nie są utrapieniem a wręcz przeciwnie. Ale jeśli chodzi o kadrę zarządzającą to już tak dobrze nie ma. Pani Maria zawsze była do rany przyłóż i na pewno jej się serce kraje jak czyta płaczliwe wpisy osób co im umowy nie przedłużyli. Ale ta ruda (usunięte przez administratora) zajmująca się produkcją to spory kawał dziegciu dla osoby mającej dośw na stanowisku chcącej spokojnie sobie pracować Jest to koszmar w szpileczkach, jak możecie sobie wyobrazić najgorszy typ menadżerki w głowie to właśnie on. Niesympatyczna, złośliwa, jędzą która jak widzisz to odwracasz się w druga stronę. Miła tylko dla osób z zarządu i przy nich się uśmiechająca. Nie pozdrawiam i nie szanuje.

Jak często w Dalian Talent odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 listopada na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Pracownicy są systematycznie szkoleni. Rodzaj szkolenia zależy od zajmowanego stanowiska i zapotrzebowania na dane szkolenie.

Jasne! Czego się nie nauczysz sama firma Cię nie nauczy

Na jakie wsparcie w Dalian Talent mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Byla

W dłuższym czasie na wypowiedzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Dalian Talent - Żabno

• Jak się pracuje w Dalian Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Dalian Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalian Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalian Talent