Opinie o Add Connect w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Add Connect. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Add Connect o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Add Connect w Poznań

Kaja Nowy wpis

Hej, mignęła mi taka dość dawna oferta dla konsultant, widzę, że kiedyś ktoś tu o niej wspomniał właśnie w zakres pracy w dziale utrzymania klienta. zastanawiałam się czemu nie ma niczego nowszego i teraz tak sobie myślę czy to możliwe, że ogłoszenia są dodawane pod inna nazwa?

Wiecie czy Add Connect udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ja Nowy wpis

Nie rozśmieszaj takim pytaniem :)

Irek Nowy wpis

Podpowiedzcie mi czy trudno przejść rekrutację w firmie? Mam dość małe doświadczenie stąd moje obawy.

KancelariaZKrakowa

Moje sugestie dla Add Connect: Żenująca firma na którą złożyliśmy już zawiadomienie do GIODO. Udostępnia jakiś serwis gdzie ludzie wpisują jakieś żenujące i nieprawdziwe albo sprzed iluś lat dane odnośnie nr telefonów. Ponieważ nie chcieli skasować po dobroci to czekamy na postepowanie GIODO a potem ewentualnie do sądu. Koniec z takimi żenującymi firmami jak Add Connect

Konsultant Telefoniczny

Wrażenia bardzo pozytywne. Wszystkie informacje jasno przedstawione. Ja tez musiałam się wykazać np. w ćwiczeniu, ale jestem zadowolona.

Miałam sprzedać ramkę na zdjęcie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ewelina

Czy Add Connect nie ma nowych ofert pracy? Szkoda, ale w sumie ta cisza na forum wskazuje na to, że w firmie dobrze się pracuje i ludzie nie odchodzą

Edyta

Czy ktoś pracował na stanowisku Konsultant w Dziale Utrzymania Klienta? Czy jest możliwość awansowania? Zostawiając informacje pomagacie tym co chcą przyjąć się do pracy.

ikm

liso, mnie interesuje oferta konsultanta do utrzymania klientów - podobno z tego są naprawdę przyzwoite pieniądze, ale 9 zł które tutaj przedstawiasz mnie kompletnie nie przekonują. Czy jest jakaś szansa na podwyżki ?

Monia

Podobno jest tam teraz LUXMED infolinia przychodząca. 10 zł/h

f

Skoro współpraca z nc a addconnectem została definitywnie zakończona (o czym byli pracownicy są poinformowani), to nie ma co liczyc że dostaniemy pieniądze! z reszta za długo to trwa. Szkoda, że jest tak mało chętnych żeby z tym cokolwiek zrobić!

byla pracownica

a chcesz to sobie u nich pracuj, nikt ci nie broni. Twoje życie i mi to koło .... lata czy będziesz mieć za co żyć czy nie. Nie musisz się usprawiedliwiać tutaj, bo nikogo to nie interesuje. My, byli pracownicy po prostu dzielimy się swoimi doświadczeniami. Tyle.

a

też moje nie zostało odebrane... i też nie dostałam zaleglej wyplaty za MARZEC nie ma kontakt z prezesem i nikt nic nie wie

@a

Ja też nie dostałem pieniędzy a firma zalega mi z wypłatą .

k

czy ktoś nadal czeka? czy komuś udało się odzyskać? wysłałam wezwanie do zapłaty, ale nie zostało odebrane...

I pewnie długo nie zobaczymy... trzeba w końcu coś z tym zrobić.

z

jest nas wielu, którzy nadal nie zobaczyli swoich pieniędzy za marzec...

j

Także pracowałam w Addconnect dwa lata. Było różnie. Ale o swoją ostatnią wypłate, za marzec, zamierzam walczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p
@j

Tylko sąd cywilny bo umowy są na zlecenie .

konsultantka

"normalnie otrzymują wynagrodzenie" ktoś zapomniał o tych BYŁYCH pracownikach addconnect??? którzy CZEKAJĄ !! widocznie ktoś tu sieje propagandę

byla pracownica

Nie tylko jeden były pracownik ma zle zdanie o tych firmach! Za marzec wypłat nie dostaliśmy do dziś, a najbardziej irytuje brak jakichkolwiek informacji!

konsultant

Holicon, Addconnect, ViaVox firmy ktore sa zalezne od siebie i od żadnej z nich nie zobaczycie za szybko wypłat pracowalem w addconnect i nadal czekam na wyplate z marca. Ludzie z Holiconu podobnie. Jeśli chodzi o ViaVox to nowo powstala firma w celu pokrycia holiconu i addconnectu by wierzyciel nie usiadl na firme. Więc tam tez bym nie spodziewal sie wyplat

prezes nie odbiera telefonów!!! a nawet zablokował niektóre numery pracowników, jedyne wyjście to udać się do sądu, bo nigdy nie odzyskamy swojego wynagrodzenia w inny sposób! totalna olewka i brak informacjii...

p

czy ktoś próbował skontaktować się prezesem? moja cierpliwość się kończy ...

Zostaw merytoryczną opinię o Add Connect - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Add Connect?

Kandydaci do pracy w Add Connect napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Add Connect
1.8/5 Na podstawie 138 ocen.

Add Connect