S.B.M Stokłosy

Opinie o S.B.M Stokłosy

ANNA 2010-03-29 17:03:21
Najgorsza Spółdzielnia na Ursynowie. Wystarczy wejść na osiedle i widać bajzel jaki tam panuje.Jedynie wokół domu gdzie mieszka Prezes jest trochę lepiej.Połamane płytki przed klatkami, brud na klatkach i piwnicach .Zamknięte wózkownie.Brak studzienek na alejkach.Firma sprzątająca jest tylko z nazwy bo zarówno właściciel jak i Administratorka omijają klatki jak tylko mogą. Nie wiedzą,że jest brud i że jeśli ktoś ze sprzątających coś usiłuje zrobić to tylko do I półpiętra.Właściciele przestaną płacić na Was lenie!!! Ze Świątecznym pozdrowieniem - DO ROBOTY.Na zebraniu członków będzie gorąco i prawdziwie.
pracownik SBM 2015-11-19 17:45:18
Opinia od rzeczy - nie dotyczy warunków pracy a jedynie stanowi bełkot opisujący rzekome nieporządki w osiedlu - opinia nie na temat i niewiarygodna, na dodatek sprzed 5 lat!
Bez sensu!
Ja oceniam, że warunki są bardzo dobre, choć oczywiście każdy chciałby zarabiać więcej.
tisk 2016-04-23 10:55:26
ok, jakby jeszcze oferowali jakieś godziwe warunki to sam bym się zastanawiał nad podjęciem pracy. Słyszałem jednak, że z umową potrafi być nawet problem.
Zostaw swoją opinię o S.B.M Stokłosy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.B.M Stokłosy