Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

zainteresowany

a czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca nie w sprzedaży? Np. w dziale prawnym jako tzw. "młodszy prawnik"? Bo jak rozumiem większość zarzutów jest formułowana przez osoby, które były odpowiedzialne za sprzedaż.

bobofrut

O!!(usunięte przez administratora) Pracodawco szanuj pracownika (usunięte przez administratora)gdzie zaległa kasa?hmmm

Piotrek

ja też, dzień obsuwy było Skandal!!!

czarnyolek

Ja wypłatę dostałem!

logo firmy Serwisant rowerowy
nick

info ze strony : "MORE Gruppa to ekskluzywna kancelaria finansowa nastawiona na zaspokajanie wyszukanych potrzeb Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw" Absurd!!! (usunięte przez administratora).

pracujacywkurzony

Wolontariat czyli ktoś pracuje i niema efektów. Bo kasę mam zawsze!

Alexis

A to one jeszcze tam są? W sumie to się nie dziwię. Jedna i druga w żadnej firmie roboty nie znajdą bo na niczym się nie znają. Zawsze wielce cffane były. Ale przed sądem nóżki zmiękną.

huhuu

Polecam kazdemu bo pracowac nie trzeba.

true
@huhuu

Polecam każdemu kto chce zostać wolontariuszem. Wszystko w temacie

alebale

Wiele gorzej jest na bezrobociu...

alebale2
@alebale

Gorzej niz W More Gruppa na pewno nie. Odradzam kazdemu.

bubu

Mam optymistyczną wiadomość idzie wiosna będzie ciepło!

pracujacywkurzony

Jakoś nie zauważyłem i wszystko mam na czas. Zusy opłacone i pensja, normalna umowa nie śmieciowa jak w większości firm na rynku. Może na ich temat też się wypowiesz? Co do Zusu to widzę że sam jesteś jego szeryfem. Zus sam sobie by poradził jakby coś było nie w porządku. Taki biegły jesteś w przepisach to pewnie wiesz że każde informacje które jest sprzeczna i narusza dobre imię : tu na dole masz rozpiskę. Więc się zastanów... (usunięte przez administratora)

Z ZUSu
@pracujacywkurzony

Mam kilka pisemek z ZUS i chłopaki tez wiec zapraszam do sporu :-)

Vax
@pracujacywkurzony

O!!! Prezesik nadal straszy :) Szanowny panie bardzo proszę odbierać pisma z urzędów :) A w listach do klientów proszę poprawić błędy. Np jeśli oferujecie bilety to nie pisze się BILETY SAMOLOTOWE tylko BILETY LOTNICZE. Przynajmniej swoich klientów traktujcie w miarę poważnie.

pracujacywkurzony

Oceniać każdy może a do pracy niema nikogo. To nie znaczy że jest tak ciężko że trzeba pracować ale trzeba także znać się na tym co się robi. Dlatego takie osoby jak ta potem się żalą a właściwie jedna osoba która w ten sposób próbuje coś ugrać. Po twoim zwolnieniu żałosna się tu telenowela rozpoczęła. Jak to dziecko któremu zabrano cukierka, teraz się zemści. Jest to bardzo żałosne i tylko świadczy o inteligencji osoby piszczącej . Każdy sam decyduje czy mu praca odpowiada czy nie! Zwłaszcza że nikt nie zmusza na siłę. Napisać można wszystko nawet to że sól jest za słona. Życzę czytającym jedynie rozsądku i swojego rozumu. Sam tu pracuję i już się wkurzyłem bo przez takie osoby piszące brednie, potem ktoś ocenia i moją pracę.

Olcia1978

Hejka, jestem po rozwodzie, mąż mną tak zakręcił, ze jestem karana...Wiele lat pracowałam w bankach przy vipach, czy wymagane jest zaświadczenie o niekaralności? Bo nie chcę czasu tracić na rozmowy, zeby potem na samym końcu okazało się, że muszę przynieść ten świstek papieru...

Norbit

Słabiutka kadra, wszyscy boja sie o prace bo żądania są horrendalne, atmosfera ociera sie o mobbing zdecydowanie nie polecam. Jedyne pozytywne komentarze są produktem slabiutkiego dzialu marketingu tej firemki

wolontariusz
@Norbit

ja czekam na zaległą pensję od roku!!

Hussar

A tak dla dopełnienia informacji to był 575 ;)

Pablo Picaso

Ha ha ha Im mniej was to więcej dla mnie!Ja tam chwalę i nie narzekam bo można nieźle zarobić. Tylko jeden problem jest trzeba niestety pracować.

Grazia
@Pablo Picaso

(usunięte przez administratora)prosilem zebys dal juz spokoj...

bubu

Wszyscy zdrowi?

pracownik02

Pracuje w niej i nie narzekam ,prezes jest człowiekiem który posiada bardzo dużą wiedzę. Więc nie pozwala sobie oczu zalepiać,Hm niestety trzeba pracować.

pracuś

Powiem tak, krótko zwięźle i na temat! Jak chce Ci się pracować i robisz to z zaangażowaniem to można tam zrobić karierę. Szef sobie to ceni i da się z Nim współpracować jak się nie opierda....

@pracuś

(usunięte przez administratora)daj juz spokoj I przestan slodzic sobie I swojej manufakturce. Dobrze wiesz jak jest a dobrze nie jest...I nie bedzie.

ona

Ja tam nie narzekałam, sprzęt służbowy był. Pensja też na czas to że 11 a nie 10, to po prostu życie w wielu moich pracach były opóźnienia finansowe i to znacznie większe! Poza tym Prezes też człowiek(usunięte przez administratora)/> Na pewno ma super podejście w kwestii dzieci! Nigdy nie miałam u nich z tym żadnego problemu że musiałam wyjść wcześniej, lub mieć wolne.

bomber

Wszędzie nie jest słodko w czasach kryzysu.

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa