Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

Gosha - 2013-04-15 13:55:42 Ja ze swojej strony mogę polecić tą firme. Dział szkoleń się rozwija więc można poszerzać kompetencje i uczestniczyć w ciekawych projektach. dział szkoleń ??? kto szkoli?? zabawna jesteś - hahahha

OXO

diabolo - 2013-05-18 11:34:16 ente pente raz dwa 3 kasy nie masz ty co za bzdury kasa jest zawsze 10-go,nie?a dlaczego administrator wykasowa

diabolo

ente pente raz dwa 3 kasy nie masz ty co za bzdury kasa jest zawsze 10-go,nie?

lolu gamolu

spójrzcie wokół siebie..rozejrzyjcie się... o pracę dziś trudno...o dobrą umowę również... więc trochę pokory i róbcie swoje... nie wszystko grało..gra tak jak powinno ale firma młoda dzieciak jeszcze dajcie szanse... w każdej innej firmie obecnie są jakieś problemy w połowie firm Prezes spóźnia się z wynagrodzeniem ale takie są realia PL. Jak się komuś nie podoba to może pracować gdzieś indziej...pójść do pośredniaka lub znaleźć sponsora i jakoś funkcjonować. Jesteśmy dorosłymi ludźmi na poziomie i tak się zachowujmy... każdy problem można rozwiązać rozmową szczerą w dodatku to działa... Maruderom mówię wyraźnie STOP

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
opos

chyba ktoś zakończył karierę w firmie i nudzi się w domu:)

wasal prezesa

a ja zawsze dostaje wynagrodzenie na czas

chrchr

Hendrix - 2013-04-25 21:20:23 W zasadzie najwięcej mają do powiedzenia Ci ,którzy odeszli i tak naprawdę się nie spełnili .Oprócz tego że Wam brakuje umiejętności sprzedażowych , to do tego brakuje jeszcze kultury języka i sposobu zachowania .Pokażcie teraz w jakich firmach pracujecie i jakie odnosicie sukcesy ? Prawda jest taka, że powoli Nas obecnych pracowników nudzą wasze oryginalne wpisy .Bohaterów obrażania zachęcam do nie poddawania się .To że dużo się dzieje na naszym forum pokazuje ,że jesteście zazdrośni bo widzicie ,że wszystko zmierza w dobrym kierunkuto nie jest wasze forum. Wszystko zmierza w dobrym kierunku? (usunięte przez administratora)br /> GRATULUJEMY!

halina

Rami - 2013-04-23 11:06:30 Jak sprzedaż idzie a ostatnio idzie (sic!) wypłata jest na czas. Ja nie mam powodów do wieszania psów na Mora aktualnie chociaż nie wybiegam znacząco w przyszłość ze swoimi osądami bo może być różnie. Ale daje radę. sprzedaż idzie? a co aktualnie sprzedajecie? kapcie z merynosów dla super VIPów? trzeba bylo tak od razu

lolo

dokładnie tak to działa..

Hendrix

I nawet wasale już nic nie mówią jak wspominam o wypłatach:-)) pewnie zaraz znowu będzie 5-6 wpisów typu:"spoko firma", albo:"duże możliwości" i tego typu pierdoły wyssane z nie wiadomo skąd. (usunięte przez administratora)

A z wypłatami to co nie mam racji? Nie udawajcie że wszystko jest okey. Wiele rzeczy w tej firmie jest nie tak jak być powinno, to jest moje zdanie i mam prawo do jego wypowiadania, czy się to Wam podoba czy nie:-)

Rami

Tak niech ludzie wiedza, że działanie niektórych osób nie może rzutować na tych którym praca w tej firmie się podoba.

xya a co nie jest jak mówię?? Niech ludzie wiedzą co się święci. Nie próbujcie zamazać swojego prawdziwego oblicza... Wasale kontratakują, spoko firma hehe dobre;-))

Gendo

Jestem zadowolony z współpracy z tą firmą i mam nadzieję, że będzie dalej rozwijała się tak jak dotychczas.

Na plus jest coraz lepiej i firma coraz bardziej daje rade. Można optymistycznie patrzeć w przyzłość.

abbadon

Dupy nie urywa ale praca ciekawa i pełna wyzwań. Składajcie aplikacje bez obaw. Pozdrawiam

xya

Negatywy to kiepska próba oczerniania wizerunku tej firmy wywołana chęcią odwetu stanowczo apeluję do rozsądku pewnej grupy osób o zaprzestanie tego typu praktyk.

Czesław

Naprawdę spoko work. Pomagają w rozwoju.

Effenberg

Daje rade Prezes w porządku człowiek atmosfera też niezła, targety spore ale do przejścia bo zespół zgrany.

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa