follak

Opinie o follak

sprawiedliwy 2012-12-18 09:49
ogólnie zapowiadało się że będzie to dobra praca obiecali umowe zlecenie ja rozwiązałem umowe o prace z inną firmą żeby przyjśc do follaka na stanowisko drukarz po kilku dniach okazało się że nie ma dla mnie pracy mówili że zadzwonią i nic oszukali mnie przed samymi świętami Bożego Narodzenia a gdy miałem umowe nic nie wspomniano o przestojach mają gdzies ludzi zostałem bez pracy i pieniędzy na święta a mam rodzine jak ich określic nie wiem nie ma takiego słowa dziękuje za nieudane święta i życze tym ludziom wszystkiego najgorszego
były pracownik 2016-12-03 17:43
Nie szanują pracy ludzi, nie wypłacają za nadgodziny, wyzyskują, potrącają za reklamację bez prawnie pieniadzę, mimo że one powstają najczęściej z pośpiechu jaki jest tam narzucony odgórnie. W listach obecności mamy wpisywać 8 godzin a faktycznie pracujemy po 12 godzin.
Nie zyczę nikomu tam pracy.
Zostaw swoją opinię o follak - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie follak