Opinie o Fotoakademickie w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fotoakademickie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fotoakademickie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fotoakademickie w Poznań

Jakie są warunki zatrudnienia w Fotoakademickie?

Właściciel

Trzeba pracować.

Dorota
@Właściciel

Nie ma specjalnych wymogów? ;)

właściciel Nowy wpis
@Dorota

co to są specjalne wymogi? dziwie się, że nie potraficie normalnie aplikować, przyjść, zapytać, umówić się. Tylko w dziwny sposób, bezosobowo pytać w internecie?

Sylwia Nowy wpis
@właściciel

Można to załatwić w sekundę w necie przecież. Wymogi to np szkoła, doświadczenie. Jakieś certyfikaty i szkolenia skończone.

Wlasciciel Nowy wpis
@Sylwia

No właśnie, jeżeli komuś nie zależy, to najlepiej wcale niech się nie wysila. Nam właśnie szkoda czasu na bezproduktywne pisanie na kanapie.

Pracownik Nowy wpis

Trzeba pracowac.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fotoakademickie?

a kto pyta? Może lepiej bezpośrednio zapytać? Może przyjść?

Dorota
@pracownik

Pewnie tak, ale dzięki temu, że pytanie z odpowiedzią są publiczne więcej ludzi może mieć do tego dostęp, dzięki czemu każdy nie musi przychodzić osobno. ;) Czy to nie piękne, że możemy w ten sposób wymieniać się informacjami?

@Dorota

Raczej nie. Odpowiedzi nie muszą być uczciwe, jak i komentaze jakie też mamy umieszczone przez psychopatę pod naszym adresem. Piękne by mogło być ale nie jest. Publicznie się nie rozmawia. Aby to zrozumieć proszę założyć firmę a przekona się pani.

Xxx

Chciałbym się dowiedzieć kiedy mi Pan odda moja skradziono przez wasz zakład kartę do aparatu, ile można czekac to już są kpiny, proszę mi oddać moja kartę odkupić ja lub zwrócić koszty zakupy karty

@Xxx

uwaga na tego człowieka! Dorobił się szantażując różne firmy negatywnymi opiniami! Tak wybudował dom. Wykończył swoją psychopatyczną postawą żonę i dzieci. Mieszka w Kórniku! Kto chce to podam imie nazwisko! Od nas chciał wyłudzić karty pamięci i oskarżył o zniszczenie sprzętu. Po śledztwie doszliśmy iż to ukartował. Zadzwoniłem do znajomych z Kórnika i okazało się, że jest znany tamtejszej policji.

właściciel foto
@Xxx

facet xxx pochodzi z Kórnika, Dorobił się szantażując różne firmy negatywnymi opiniami! Tak wybudował dom. Wykończył swoją psychopatyczną postawą żonę i dzieci. Mieszka w Kórniku! Kto chce to podam imie nazwisko! Od nas chciał wyłudzić karty pamięci i oskarżył o zniszczenie sprzętu. Po śledztwie doszliśmy, iż to ukartował. Zadzwoniłem do znajomych z Kórnika i okazało się, że jest znany tamtejszej policji.

Xxx

Panie Paszkwil kiedy Pan mi odda moja kartę która mi Pan ukradł, a wchodzenie w moje życie prywatne to już przegięcie z Pana strony, żądam karty która mi Pan ukradł, informacja dla wszystkich czytających opinie omijajcie ten zakład ukradli mi kartę od aparatu i nie mają ochoty oddać chcą zamieść sprawę pod dywan ale iść tego nie podaruje za głupia karte sprawa pójdzie dalej. Złodzieje!!!

Czesław
@wojciech

Skąd w ogóle masz takie informacje o właścicielu firmy Fotoakademickie? Są to tak poważne zarzuty, że musisz mieć pewność to co umieszczasz w sieci na temat tego pracodawcy. Jesteś w stanie swój wpis sprecyzować w bardziej zrozumiały sposób?

@Czesław

to dotyczy faceta, który dokonywał fałszywych wpisów na konto fotoakademickie jako różne osoby, Próbując nas zastraszyć tak aby wyłudzić od nas karty pamięci i aparaty.

Aplikowałeś do firmy Fotoakademickie? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Gosia

Dzień dobry chciałam przestrzec wszystkich chcących skorzystać z usług tego zakładu niby fotograficznego, prosze nie robić tam zdjęć totalna porażka poprostu śmiać się brak doświadczenia na zdjęciu wyglądasz jak nie ty Prześwietlono orze barw i one poprostu obrzydliwe i jeszcze kazać sobie za to płacić odradzam negatyw negatyw, omijać z daleka

@Gosia

Jolka

Dzieńfdobry ostrzegam wszystkich odwiedzających ten zakład omijać z da Łk ej a nie potrafią nic ani robić ani wywoływać zdjęć a za wszystko chcą pieniądze totalna porażka jak mi zrobił zdjęcie to płakać się chce skąd oni mają takie go rzeźnik bo jak inaczej nazwać tego fotografa co najgorsze chcieli żeby za te zdjęcia jeszcze zapłacić odradzam wszystkim negatyw!!!!

@Jolka

Xxx

Kiedy złodzieju oddasz mi ta kartę od aparatu ja pamiętam i tej sprawy tak nie zostawię jeszcE wad nie zamknęli jak można okradać klientów nie polecam nikomu tego zakładu czekam na kartę negatywy same negatywy omijać szerokim łukiem

Nojka

czy jeszcze ta firma istnieje robiłam kiedyś tam zdjęcia i naprawdę porażka zepsuli mi zdjęcia zapłaciłam kasy nie oddali totalne zero profesjonalizmu odradzam wszystkim, zero doświadczenia w robieniu zdjęć negatyw

@Nojka

Jak długo czekaliście na odzew z Fotoakademickie? Oddzwaniają zawsze?

marek

a w czym problem? Często dzwonie i bywam, odpowiadają od razu. Chyba, ze mają klientów to nie.

Piotrek

Jakieś podpowiedzi czy firma potrzebuje ludzi do pracy i jakie zarobki?

Czesław

Czy ktoś z pracowników mógłby podzielić się opinią na temat pracy w fotoakademickie? Wcześniej dominowały opinie od klientów firmy, ale czy są na forum obecni pracownicy? Może prowadzona jest obecnie rekrutacja? Jak wyglądają warunki pracy w tej firmie? Proszę, podzielcie się swoimi uwagami, pomogą one innym w podjęciu decyzji o pracy w tym miejscu.

Franek
@Czesław

Pracowałem tam. Praca jak i atmosfera świetna, w żadnej innej firmie tyle się nie naśmiałem. Wyjątkowi ludzie i fajne podejście do klienta. Bardzo innowacyjne podejście. Naprawdę byłem bardzo zadowolony. Dobrze się pracowało.

Jacek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak rzadko piszecie swoje opinie na forum.

zdzichu
@Jacek

oczywiście, zawsze są otwarci, nawet jak inni mają zamknięte

test

test

Xxx

Chciałbym się zapytać Państwa kiedy oddacie mi moja skradziono przez was kartę SD do aparatu, ile mozna czekać jesteście zwykłymi zlidxiejami bo już inaczej nie można was nazwać oddaje powierzam wam sprzęt a wy przywłaszczenie sobie czyjeś mienie to nazywa się kradzież. Proszę o zwrot mojej karty. Odradzam wszystkim nie korzystajcie z usług tej firmy, wielki negatyw

Xxx

Chciałbym się zapytać w końcu kiedy Pan odda mi moja skradzionona przez was kartę SD od aparatu czekam juz miesiąc bo zgłoszę to na Policję jesteście (usunięte przez administratora) przestrzegam wszystkich ludzi przed ta firma negatyw

Xxx

Do dziś nie otrzymałem swojej skradzionej przez Państwo karty do aparatu jak długo można czekać na gest z waszej strony i oddanie mi karty to są kpiny jak tak można widzę że nie jestem jedynym niezadowolonym klientem waszej firmy czekam na oddanie mi mojej karty, lub zgłoszę to na Policję

Krysia

Byłam tam jakiś czas temu i muszę powiedzieć że popieram przedmówców przykro mi stwierdzić ale jakość usługi po zostawiać dużo do myslenua ogólnie brak profesjonalizmu, kiepska jakość zdjęć poprostu byłam zmuszona zrobić ponownie zdjęcia w innym zakładzie ponieważ te było wstyd pokazać komukolwiek. Nie polecam

Xxx

Słuchaj paszkwil czekam na swoją kartę która mi ukradłeś złodzieju, foto akademickie ul. Roseevekta to złodzieje kradną karty z aparatów zostawionych do naprawy

Xxx

To jest żenada nie stać cię człowieku na odkupienie mi mojej skradzionej przez was karty , to zamknijcie ten warsztat bo inaczej tego nie można nazwać, dorabiać się na dziś rzeczsch to nie jest chyba reklama dla firmy , cieszę że w końcu ludzie piszą o was prawdę, co robicie. Oczywiście negstyw wam stawiam

Karta

A ja już czekam na swoją kartę od aparatu ponad dwa tygodnie i bez śladu ani karty ani słowa przepraszam, tak jakby musiało być dałem aparatu do naprawy zginęła mi karta oddali aparaty bez karty poprostu porażka jak tak można a im zaufałem. Czekam dalej na kartę zobaczymy ale czarno to widzę bo to ludzie oszuści bez skrupułów odradzam powinni ten zakład już dawno zamknąć bo chyba cofnęli się w czasie o jakieś 80 lat. Opinia tylko może być jedną negatywna. Gdzie jest moja karta!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fotoakademickie - Poznań

Fotoakademickie
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Bolesława Prusa 16A lok. 19
    60-819 Poznań