Opinie o Speed 24 Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Speed 24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Speed 24 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed 24 Sp. z o.o. w Kalisz

Grzegorz Nowy wpis

Normalnie działacie? Zastanawiające milczenie oby z powodu dobrej pracy!

Bg Nowy wpis
@Grzegorz

Tylko nie speed 24.(usunięte przez administratora) Leca mi kase 360.000 zl. od 2013 roku. Mimo wygranej w sadzie nie ma szans na wyciagniecie kasy. A panstwo Skarupa bawia sie super....

Tymon Nowy wpis

Interesuje mnie praca w firmie ale tak trudno dowiedzieć się coś więcej o pracy. Jaki jest powód ?

Marta Nowy wpis

@Natal niestety nie znalazłam ofert pracy z firmy Speed 24. Może warto skontaktować się z nimi osobiście i zapytać o możliwości zatrudnienia? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Szukasz pracy jako spedytor czy może interesuje Cię praca w biurze?

Natal

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Speed 24 Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Dawno nie pisaliście nic nowego na temat pracy w Speed 24. Jak aktualnie wygląda sytuacja w tym miejscu? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Jakie warunki oferuje? Zachęcam do wypowiadania się - każda z Waszych opinii z pewnością będzie bardzo ważna dla osób zainteresowanych pracą w Speed 24!

Irek

Czy może ktoś napisać co dzieje się w firmie? Od roku nie ma zupełnie wpisów!Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Trudno coś sie dowiedzieć

Wywiadownia Gospodarcza

Witam, Posiadam wszystkie informacje o zadłużeniach tej firmy. Jeśli ktoś ma z nimi problem zapraszam do kontaktu mailowego p.motyl@kipg.com.pl

BYŁY PRACOWNIK

CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE CZY SPEED 24 ZATRUDNIA JESZCZE JAKIŚ PRACOWNIKÓW

bolo

Dawno mówiłem że są to oszuści,nie żałuje was którzy czytali te posty i dalej dla nich jeździli

Kaliszak

Witam, chyba nawet się już nikt nie zatrudni , byłem na Niecałej 1 w Kaliszu około 3 września 2015 a tam - żywego ducha. tej firmy już nie ma!!! Skrzynka zawalona poczta bo już sięnic nie mieści z aviz. Ci co umoczyli będą w mokrym siedzieć . Trzeba było słuchać, że to to samo co PBA service tylko inny słup...

CHINY W TRZY GODZINY

POTWIERDZENIE OD ...BYŁY PRACOWNIK... NIC OGÓLNIE NIE MAM DO SPEED 24. JEDNAK KOLEGA MA RACJE. FIRMA MA SIĘ KU SCHYŁKOWI.NAPRAWDĘ NIE ŻYCZĘ IM ŹLE ANI NIKOMU. NIE LUBIĘ TEGO SŁOWA ALE NAPRAWDĘ (FAJNI) KIEROWCY TAM JEŹDZILI I JEŹDZIĆ MAM NADZIEJĘ BĘDĄ...JAK TO MÓWIĄ..CZAS...CZAS..CZAS

DAREK

firma nie wyłacila mi wynagrodzenia za czerwiec i lipiec. Skladki w zus nie zaplacone od maja i to tyle ,oddali większość busów. Jedyny plus że przysłali wypowedzenie umowy z 2 tyg okresem. Ale pieniędzy nie ma. Pozwalniali kierowców. Nikt nic nie wie,nie ma z kim rozmawiać. Zlewka

JOD
@DAREK

Darek, możemy Ci pomóc.....

just

Przyłączam się do opinii "Przewoźnika" i również zdecydowanie nie polecam

niewazne

Witam, pracuje tam jako kierowca i nie narzekam podstawa plus dniówka byłem juz w trasie teraz jadę znowu, wypłata była na czas weekendy z racji dniówki chciałem mieć wolne to też załadunek w piątek rozładunek w poniedziałek. Może współpraca z nimi jest problemowa nie wiem ale z oka pracownika na razie nie widzę zastrzeżeń

szukam pracy

trendy, a czy możesz podać warunki jaki speed daje? bez koloryzowania i ściemy. z Twojej wypowiedzi wynika, że ich lubisz, albo nawet tam pracujesz, więc powiedz proszę konkretnie jakie warunki netto

Przewoźnik

Zdecydowanie nie polecam współpracy

Maniu

Ile płacą od km ?

sggw

nie polecam pracy w tej(usunięte przez administratora)j firmie.

Witam Serdecznie. Wystawiam komentarz niedostateczny z powodu braku kontaktu jakiegokolwiek a pod drugie jak już dodzwonicie się z Transa do któregoś ze spedytorów to i tak dostaniecie numer tel., którego nik z ksiegowosci nie odbierze. (usunięte przez administratora)

Speed 24
@Marcin

Panie Marcinie proszę skontaktować się z spedytorem który zajmował się tym zleceniem i podać mu numer FV oraz numer zlecenia i poprosić aby przekazał te informacje do księgowości.

Scarlet

Witam, jeśli chodzi o speed pracowałam tam jako spedytor,praca fajna, dobre zarobki miła atmosfera. A co najważniejsze zawsze można liczyć na pomoc firmy. Jak dla mnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Speed 24 Sp. z o.o. - Kalisz

Speed 24 Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 141 ocen.

Speed 24 Sp. z o.o.