Opinie o Roto tech w Wola Chynowska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Roto tech. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Roto tech o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roto tech w Wola Chynowska

Ania Nowy wpis

Można na rozmowie negocjować stawkę czy raczej nie ?

Pracownik Nowy wpis

Bardzo miła atmosfera i wypłata zawsze na czas. Nigdy nie ma problemu z urlopem w tej firmie.

hjk Nowy wpis

wiesz @Stary pracownik przełożony ma przede wszystkim kierować. Na pewno nie jest najmądrzejszy, ale pewne decyzje podejmuje sam

Stary pracownik Nowy wpis

Przełożeni uważają się za najmądrzejszych, nie można doradzić bo to skutkuje np. zwolnieniem. Nie płacą za święta, wypłaty liczą sobie po swojemu jeśli jest się na urlopie... Jeden musi pracować, a inni mogą siedzieć... Ludzie są fałszywi, panuje okropna atmosfera, do tego hałas, smród, dy,m....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Roto tech? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
XXX

W firmie panuje nieporządek. Ludzie są faworyzowani przez przełożonych. Nie traktują wszystkich jednakowo. Ogólnie traktują ludzi jak śmieci. Nie polecam nikomu tej firmy, za takie grosze jakie płacą ...

on

to gorzej nic dziadostwo , pracownikow maja za nic

hycek

Zgadzam się, tez tam pracowalem, potraktowali mnie jak smiecia. nie polecam nikomu pracy w tej firmie

xxx

Jedno wielkie dziadostwo