Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.

Artur 2012-12-13 11:46
witam wielu ludzi pisze swoje doświadczenia na temat pracy w różnych firmach i ja taki post pragnę dodać. Pracuje w firmie AM OKNA od ponad 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony z współpracy z właścicielami firmy to uczciwi i rzetelni pracodawcy. Doceniają ludzi zaangażowanych i uczciwych w pracy. Pieniążki zawsze wypłacane są na czas a umowy uczciwe. W firmie AM OKNA można rozwijać się zawodowo i nauczyć wielu przydatnych umiejętności. Bardzo fajna rzeczą jest to że można podróżować po całej europie (jeżeli zna się języki) ponieważ firma sprzedaje swoje produkty do większości państw europejskich a nawet do afryki. NAPRAWDĘ SUPER FIRMA POLECAM KAŻDEMU
współpracownik 2014-08-08 18:50
uwaga na tą firmę!!! (usunięte przez administratora) komunikacja i atmosfera współpracy fatalna
Winterek 2015-01-22 08:21
Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Wypłata na czas, a sam wiem, że dostawcy i podwykonawcy dostają kasę na czas, bo firmie zależy na rozwoju.
LOT 2016-02-15 21:55
Miło zaskoczony ;-) jest OK
AM Master 2016-04-22 15:03
Różnie w zależności od stanowiska i jakości wykonywanej pracy. Jest OK, potwierdzam.
on 2016-07-13 08:56
Super atmosfera, zgrani ludzie, polecam!
AM Master 2016-07-14 11:35
Jeśli nie jesteś oporny na wiedzę techniczną i nie masz problemu z nawiązywaniem relacji z klientem, myślę, że jak najbardziej. Trzeba próbować!
ypoa 2016-07-14 19:17
Pewnie, że wszystko zależy od pracowników, ale skoro atmosfera dopisuje, to obowiązki się prościej wykonuje.
Zuzanna 2017-03-23 12:52
@AM Master a Ty długo już pracujesz w Am Okna? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity może obecnie liczyć pracownik?
Zostaw swoją opinię o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.