click apps sp. z o.o.

Kraków

Opinie o click apps sp. z o.o.

Hass 2015-07-27 10:36:21
@anna A czy Ty jesteś na tym stażu SOCIAL MEDIA SPECIALIST -płatny staż z gwarancją zatrudnienia? Bo coś takiego znalazłem na infopraca i przyznam szczerze mam odpowiednie doświadczenie, żeby spróbować pracy w takim miejscu. Wydaje mi się, że trzeba mieć umysł otwarty i firma prezentuje naprawdę spore możliwości. Może i dla mnie miejsce się znajdzie..
2
Anna 2015-07-27 11:20:28
@Hass właśnie kończę staż i za kilka dni podpisuję umowę o pracę :) Spróbuj aplikować, bo rekrutacja na program stażowy trwa cały czas :) Jak tylko masz dobre chęci to próbuj, bo firma daje na prawdę duże możliwości rozwoju :)
1
Kornelia 2015-08-25 11:36:24
Większość Waszych komentarzy nie ma zupełnie pokrycia z tym co dzieje się w firmie.
Po pierwsze: wypłaty są zawsze na czas, pracuję drugi miesiąc i wcale nie zaczęłam pracy od stażu, przyszłam od razu na umowę o pracę.
Co więcej: nie ma takiej opcji, żeby firma ciągnęła na stażystach ponieważ każdy stażysta ma staż z gwarancją zatrudnienia. Stażyści dostają pieniądze za swoją pracę, a gdy się wyszkolą, zostają zatrudnieni na dobrych warunkach.
Zanim rozpoczęłam tu pracę byłam na wielu stażach na których nie płacono mi wcale, więc fakt że w Clicku staż jest płatny to wielki wielki plus :)
1
Pracownik 2015-08-26 11:18:54
Moderator usuwa Twoje komentarze i będzie to robił, bo są A) kradzieżą danych osobowych B) kłamstwem. Zachęcam do zaprzestania lub wyjaśnienia sprawy osobiście. Pamiętajmy, że nikt w sieci nie pozostaje anonimowy.
1
maciek 2015-08-26 14:10:33
dziwie się Waszym komentarzom, piszecie, że firma ma jakieś problemy z płatnościami, a tymczasem wydaje mi się, że rozwijają się, moze to były przejściowe albo jednorazowe problemy. Rekrutują teraz na stanowiska managerskie jak New Business Manager czy eCommerce Manage no i mają też płatny staż w firmie.
1
Dlaczego? 2015-08-26 21:50:53
Dlaczego... pod zmienionymi imionami... niezbyt prawdziwymi.... pojawiają się.... niezbyt prawdziwe informacje?
4
Obawiam się, że 2015-08-28 20:26:11
wszystkie tzw. pozytywy piszą pracownicy.
2
Czarek 2015-09-04 11:44:55
Tak z czystej ciekawości zobaczyłem jakie są opinie o Moim byłym CLICKU ;p Ludzie ja to jest, pytacie o opinie pracowników/stażystów to chyba było by dziwne, aby pisał ktoś inny niż pracownicy?!
Jako były pracownik mogę coś dodać, przepracowałem w tej firmie ponad rok czasu i dzięki zdobytemu doświadczeniu, kontaktach i zarobkach pozwoliłem sobie otworzyć własny biznes i obecnie mi się nieźle kręci ;) Zarobki są różne a firma stawia na rozwój rozwój i jeszcze raz rozwój stąd ogłoszenia wiszące cały czas na portalach. To nie jest firma na 5 osób a na 50 i z tego co wiem ma rosnąć cały czas a ich biura powiększają się z miesiąca na miesiąc więc trudno, żeby nie szukali nowych ludzi. Jeszcze tak poza clickiem, po co pytacie o opinię jak można złożyć CV i samemu się przekonać nawet po samej rozmowie co i jak, jakie zarobki i jakie warunki. Pozdrawiam^
jedna z wielu 2015-09-06 10:22:02
A ja pracowałam przez 1,5 roku. W tym czasie z firmy odeszło ponad 30 osób w momencie gdy na stałe pracowało jakieś 17. O czymś to świadczy. Fakt,wypłaty są teraz na czas, ale ludzie odchodzili też dlatego, że były one nieadekwatne do wykonywanej pracy i ilości obowiązków. Trzy miesiące bezpłatnego stażu to norma. Nawet jeśli po miesiącu potrafisz ogarniać już swoje zadania na tyle, że firma na tym zarabia. Sama byłam świadkiem gdy w pewnym momencie z firmy odeszli wszyscy programiści zatrudnieni na etacie. Został tylko jeden człowiek, który był w trakcie stazu. W pewnym momencie musiał pracować jak za trzech i tylko jego firma miała do dyspozycji czyli realizował wszystkie płatne projekty. Czy skrócono mu przez to staż? NIE. musiał dalej pracować za darmo!
Jedyne co broni tę firmę to fajni ludzie, którzy tam trafiają, atmosfera zawsze była świetna. Sam pracodawca jest nastawiony na wykorzystywanie. Chwalenie się na facebooku i robienie sensacji z tego, że firma daje pracownikowi kartę multisport, to norma. Jednocześnie nie wspominając o tym, że pracownik sam musi za nia płacić 60 zł czyli dosyć sporo w porównaniu z innymi firmami. Do tego za moich czasów była to kwota potrącona już na umowie o prace przez co widniała tam niższa kwota niż się umawialiśmy. Wniosek: dużo rzeczy jest tam na pokaz i chachmęci się jak się da.
3
mika 2015-09-25 17:19:51
co do firm oferujacych karte multisport, to ja wiekszozsc spotykam co sie placi 60 zl.. wiec nie ma co na ten tema dyskutowac. a chyba nie jest tak zle bo wlasnie szukaja osob na stanowiska New Business Manager, eCommerce Manager,Social Media Specialist oraz na staz jako graphic designer. i sama mam ochote zaaplikowac.
Pan pytalski 2015-09-28 13:36:11
Zgadzam się, wszystkie pozytywy piszą pracownicy, pod zmienionymi imionami.
Rzeczywistość sama weryfikuje opinie: kto wierzy i myśli, że tam tak superekstrafajnie, niech się przekona na własnej skórze. A kto ma umysł: niech unika...
2
fads 2015-10-25 20:34:10
A Wy to możecie wiedzieć, ciekaw jestem skąd, tacy specjaliści, nie jest to najlepsza firma informatyczna, no ale jednak bez dużego doświadczenia trzeba gdzieś się zatrudnić, myślę, żę jest to dobra opcja dla początkujących, można się wiele nauczyć pracując w tej firmie, powiem wam to wiele osób, pozdrawiam
ruls 2016-01-15 02:54:00
@fads Firma się rozwija, ściągają pracowników na staż z nadzieją, że zostaną oni na dłużej, zazwyczaj są to programiści PHP, bo na inne stanowiska wymagane jest doświadczenie.
zaskok 2016-01-16 20:34:44
Porażka, rozmowa kwalifikacyjna o staż to prawdziwy śmiech na sali:
1.Test psychologiczny,po czym "specjalistka" od Hr gdzieś wyszła przypominając sobie o mnie po 15 minutach(bo prowadziła w tym czasie inną rozmowę)
2. Typowa rozmowa podczas której dowiadujemy się że...firmę interesuje staż trwający 8 h, przez 5 dni w tygodniu...oto niewolnictwo XXI wieku!!! dodam że "specjalistka" od Hr ziewała rozmawiając ze mną...może za dużo rozmów jak na jeden dzień??? ;)
3.Najlepsze!!! Zadanie "domowe", bo to nic że pracowałbyś za darmo 5 dni w tygodniu po 8 h i miał zerowe zarobki..powinieneś jeszcze o ten niewolniczy zawalczyć staż poświęcając jeszcze więcej swojego czasu.

Kompletna porażka ta firma reprezentuje niewolnictwo XXI wieku!!!!
1
:) 2016-01-18 09:57:00
Zaskok, dziwne że Cię nie przyjęli. Takie pozytywne nastawienie reprezentujesz, skarb mieć taka osobę w zespole. :)
Czepianie się, bo ktoś ziewnął? Bardzo niskie... ciekawe czy Twój każdy grymas twarzy był oceniany tak ostro jak Twój sfrustrowany atak?
Takie testy są chyba bardzo powszechną formą rekrutacji w większości firm? Ja tam nie lubię jak mi się ktoś patrzy w kartkę podczas wypełniania testu i wolę się skupić sam na sam nad testem, ale każdy ma własne prefenrencje. Następnym razem zaznacz, że wolisz być nadzorowany i pilnowany, na pewno się przychylą do prośby. Wszystko można grzecznie i z uśmiechem załatwić, może wtedy będziesz mieć lepsze wspomnienia z rozmów kwalifikacyjnych. Powodzenia we wchodzeniu na rynek pracy i pamiętaj, nie każdy zaczyna od stołka prezesa, cierpliwości! :)
ajax 2016-01-18 12:27:47
Pracowałem już w roznych miejscach za darmo jak stażysta lub praktykant,ale nigdy nie słyszałem o propozycji tak długiego stażu po 8 h dziennie przez 5 dni w tygodniu.!!! Pozyskiwanie doświadczenia jest bardzo ważne ,ale nie można dać się tak wykorzystywac...dodam też że rozmowa kwalifikacyjna i to jak specjalista od HR się prezentuje jest bardzo ważne -to reprezentant firmy!!

pracowniku..;)
Ala 2016-01-18 12:49:01
Wybacz, ale gdyby tak było, wiedziała byś, że staż jest przygotowaniem do wykonywania zawodu, a nie zabawą w pracownika w godzinach, które Tobie odpowiadają. Bądźmy dorośli. Jak sobie wyobrażasz pracę na stanowisku specjalisty po kilkugodzinnym stażu?
ajax 2016-01-21 19:02:22
Ala, kochanie nikt nie mówi o 'kilkugodzinnym stażu"-miesiąc się przeżyje ale tyś chyba na głowe upadłaś twierdząć ze 8 h od poniedziałku do piątku przez 3 miechy jest czymś rozsądnym.

Plus powiedzmy szczerze to nie jest fizyka jądrowa...te tematy można ogarnąć lekką ręką po miesiącu... ;D

Wiem że pracujesz w tej firmie, rozumiem że lubisz stażystów jak wyręczają zwykłych pracowników albo jesteś rekruterką o ktorej pisałem ;) Twierdz sobie co chcesz, to jest zdanie człowieka który ma normalnie poukładane w głowie.

Ps. Idz lepiej spać i nie ziewaj już tak ;)
1
Szymon 2016-02-17 20:12:32
Widziałem ostatnio ofertę Social Media Specialist - płatny staż z gwarancją zatrudnienia i mam takie pytanie, ta gwarancja zatrudnienia po jakim jest okresie?
3e4r56 2016-04-10 20:18:23
a ja widzialem ich najnowsza oferte na PHP Developer w Krakowie, jednak jest tezz szansa zeby załapac sie do nich na staż- stanowisko jako Graphic Designer w ogloszeniu czytalem ze napisali ze oferuja wlasnie taki staż z gwarancja zatrudnienia wiec duzy plus
lolipop 2016-05-11 19:28:11
Od znajomych wiem , że czasem rzeczywiście da się tutaj złapać, choć nie zawsze te oferty są dostepne. Nie mniej zastanawiam się czy rzeczywiscie warto. Oferty wydają się być naprawdę ciekawe. Zwłaszcza - Graphic Designer - staż z gwarancją zatrudnienia
1
Rahuene 2016-06-28 21:44:13
Najgorsze chwile swojego życia człowiek przeżywa właśnie w tej firmie :D
3
michal 2016-06-29 15:00:08
Z tego co ja się orientuje i jest mowa o stażach, to staż podpisujesz co najmniej na rok. Staż w firmie jest płatny, dokładnie nie wiem ile wynosci, pozniej zazwyczaj trzymujesz zatrudnienie tylko nie wiem czy od razu o pracę umowa.
click community 2016-07-05 12:29:05
Cześć, @michal - staż trwa u nas od 1 do 3 miesięcy, w zależności od Twojego doświadczenia. Oczywiście, staż jest płatny. Następnie, jeżeli Ty zdecydujesz się z nami zostać, a my będziemy zadowoleni z twoich osiągnięć, zostajesz zatrudniony na umowę o pracę.
@Rahuene - niektórzy mają też te najlepsze :)
@lolipop - zawsze możesz do nas napisać maila na rekrutacja@clickcoommunity.pl - w tytule napisz jakie stanowisko Cię interesuje, odpowiemy. Lubimy też kontakt przez Facebooka @clickcommunity :) Czy warto? Zawsze warto!

Pozdrawiamy :)
Diana Drobniak, PR Manager + Monika Wawrzkiewicz HR Specjalista.
Szymon 2016-07-05 12:49:27
Bardzo fajnie to brzmi, generalnie bałem się że możecie być firmą, która niezbyt powaznie podchodzi do swoich zadań, ale teraz widzę, że rośniecie pomału na lidera, bardzo szczerze wam tej sytuacji gratuluję
1
click community 2016-07-08 15:26:37
dzięki :)

Diana
najs 2016-07-08 15:35:28
Ja to widziałem nawet ogłoszenie na specjalistę social media, bo przecież z tym zatrudnieniem wiąże się dwuskładnikowe wynagrodzenie. Dobrze, że wypłata jest terminie, widać, że dbają w ten sposób o niezłe zatrudnienie.
click community 2016-07-08 17:31:28
Co do terminu wypłaty - potwierdzam, przyszło w terminie. :)
Staramy się też w inny sposób, ale o tym na rozmowie kwalifikacyjnej lub na naszym www :)

Diana, PR Manager
michal 2016-07-08 17:32:34
Mysle, ze to nie ejst dobra wola wlasciciela tylko to podstawa umowy wypłaty powinny byc zawsze na czas
1
click community 2016-07-12 14:56:07
Masz rację oczywiście! :)
senna 2016-07-12 15:13:04
a co powiecie u nich na staż w social media? opłaca się w to wchodzić teraz? szkoda że nic nie piszą o tym jakie mogą pieniądze, ale za to obiecują na pewno zatrudnienie po odbyciu takiego stażu u nich
click community 2016-07-22 13:49:55
Cześć, zdecydowana większość stażystów zostaje z nami potem jako pracownicy, o ile mogą połączyć pracę na pełny etat ze studiami. @senna jeżeli masz pytania, napisz na maila rekrutacja@clickcommunity.pl - na pewno dostaniesz od nas odpowiedź :)

Pozdrawiam
Diana
gość 2016-07-22 14:06:20
Mnie to by szczególnie interresowało zatrudnienie jako koordynator działu social media. Wykorzystywanie najnowszych narzędzi i śledzenie najnowszych trendów w social media to nie duży zakres zadań do spełnienia, a zarobki są adekwatne do posiadanych obowiązków.
anime 2016-08-11 19:29:04
Niestety stażyści rzucani są na głęboką wodę, nie mając jeszcze zdobytych umiejętności prowadzą profile na fb, pracują na takim samym poziomie jak normalni pracownicy... za marne grosze...
sylwia 2016-08-11 19:34:01
Ale chociaż nabywasz jakieś doświadczenie @anime a nie jak w innych firmach robisz kawę i jesteś dla wszystkich jednym wielkim problemem i nic nie chce cie niczego nauczyć
sensei 2016-08-23 22:12:45
Bardzo słabe warunki, na stażu pracujesz jak na całym etacie a dostajesz za to jedynie kilka stówek a później proponują umowę zlecenie i jedynie nieco więcej pieniędzy. Kombinowanie, masz umowę o pracę podpisywaną na jedną stałą stawkę (minimalną krajową) i od tego co kilka miesięcy masz dodatkową umowę zlecenie na np. kilkaset zł więcej. Słabo to wygląda, no ale firma szuka oszczędności.

Tak naprawdę w firmie jest lekki bałagan, nie ma kto pracować, klienci się skarżą że ich strony są nieobsługiwane a firma wciąż zdobywa nowych klientów, którym później musi się tłumaczyć, czemu posty się u nich nie pojawiają... Nie pojawiają się, bo nie ma kto robić. Co ktoś przyjdzie do firmy to odchodzi po kilku tygodniach, bo jak oferują takie słabe warunki to nic dziwnego. Każdy idzie tam gdzie więcej płacą.

Szef ma wielkie marzenia i ambicje, ale nie robi nic w tym kierunku, aby zatrzymać doświadczonych i wartościowych pracowników. A szkoda, bo zespoły są naprawdę świetne i atmosfera w nich jest bardzo dobra.
2
poszlkaa 2016-08-23 22:47:11
@ sensei - ja rozumeim twoje oburzenie, a raczej moze nazwałabym to "poczuciem sprawiedliwości", ale z drugiej strony godząc się na staż masz świadomosc jakie warunki oferuje pracodawca, jak pisze zwłaszcza ze to staz, wiec tam sie dużo nie zarabia.
1
Krakow 2016-08-28 12:07:40
Nie polecam
1
3e4r56 2016-08-28 12:33:25
@Krakow a z jakiego powodu jeśli można wiedzieć ?/
nieidztam 2016-09-03 10:31:48
Wydawało mi się, że firma się rozwija się i dlatego szuka pracowników , stąd tyle ogłoszen. A jest na odwrót i chyba ratuje sie przed upadkiem. A na clickowym fanpage to tylko klamstwa, klamstwa i klamstwa - co jak co, ale jako agencja social media naprawde staracie sie pokazac dobrze. szkoda, ze rzeczywistosc jest inna. nie polecam.
1
3e4r56 2016-09-03 16:03:25
ej no tak na prawde to w sumie to nie wiadomo jak w firmie jest..bo rekrtuacja caly czas trwa u nich nawet widze ze i stazytow graphic designer szukaja
nieidztam 2016-09-04 11:27:34
Mialem stycznosc z tym stazem I z ta firma, dlatego moge sie wypowiedziec-dla mnie to nie rozwoj a upadek. Inna sprawa jesto to ze ciagle szukaja stazystow, czyzby brakowalo pieniedzy na zatrudnienie normalnych pracownikow? Raczej tak.
1
nieidztam 2016-09-04 11:28:11
Mialem stycznosc z tym stazem I z ta firma, dlatego moge sie wypowiedziec-dla mnie to nie rozwoj a upadek. Inna sprawa jesto to ze ciagle szukaja stazystow, czyzby brakowalo pieniedzy na zatrudnienie normalnych pracownikow? Raczej tak.
234 2016-09-04 11:39:19
no podjrzewam ze oni po prostu chcą dac szasna ludziom bez doświadczenia żeby wlasnie je na przykład zdobyli a wiadomo ze dzięki temu jest to możliwe jak mi się wydaje na stazu można doświadczenie zdobyc
nieidztam 2016-09-05 19:47:22
@234 - to dlaczego ciagle szukaja samych stażystow? moze zastanowmy sie nad tym- ktos chyba chce przyoszczedzic i nie placic pensji normalnej pracownikowi. inna kwestia to to, ze firma oferuje na stanowisku social media specialist niezbyt duze pieniadze, wiec nikt doswiadczony pracowac tam nie bedzie chcial. jeszcze raz sie powtorze, bo nie sa to wadomosci wymyslone, po prostu nie polecam tej firmy. zdobyc doswiadczenie mozna, ale za pseudopensje stazysty wykonuje sie prace normalnego pracownika
2w3er 2016-09-05 19:55:36
ale przecież oni nie tylko stazystow szukają widze rozne inne tez ciekawe ogłoszenia o pracy od nich na przykład account manager albo tez na stanowisko pr manager oczywiście wszystkie oferty sa w Krakowie
Paulina 2016-09-07 08:48:11
Sama jestem w trakcie stażu i nie narzekam. Staż to przyuczenie do zawodu, rozwinięcie kompetencji i przygotowanie się do pracy na pełnych obrotach. Tak naprawdę zawsze zaczynasz od czegoś co nie jest spełnieniem Twoich marzeń, ale myślę że warto to przetrwać :) no i ludzie w clicku są bardzo pomocni.
1
monika 2016-09-07 10:35:25
a macie może jakieś rekrutacje u was do social media?
Monika_ 2016-09-14 16:04:51
Rekrutacja na stanowisko Social Media Specialist jest otwarta.
Firma się rozwija, ma nowych klientów i poszukuje pracowników.
Monika
Szymon 2016-09-15 11:10:17
O, ta rekrutacja o której mówisz to faktycznie brzmi dość sympatycznie, znam się na tym, a Kraków to ładne miasto
Zostaw swoją opinię o click apps sp. z o.o. - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie click apps sp. z o.o.