Opinie o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PROMAG POLSKA SP z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PROMAG POLSKA SP z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Magda

Polecam

Polecam każdemu szukającemu pracy

Klaudia

Polecam

Na pewno godni polecenia bo montują bardzo porządnie

Mariusz

Montowali u mnie pompe ciepła - bardzo dobrej jakości sprzęt

M.
@Mariusz

Ja tezx jestem zadowolona z jakosci sprzętu i ekipy monterów którzy założyli instalacje

Bronisław

Chodzi ci o ostatnią wypłatę jak już złożyłeś wypowiedzenie? Dużo po terminie dostałeś pieniądze? O jakich kosztach, które poniosłeś piszesz?

Leszek

Napiszę może inaczej ale ja poleciłbym ich bo bez problemowi ludzie i załatwiona instalacja, porządnie zamontowane i tyle

Jaka jest kultura pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Dawid

Na pewno można ich polecić dalej i nie rozumiem negatywów, u mnie wszystko bezproblemowo i jestem mega zadowolony

Jakub

Z mojego doświadczenia współpraca z tą firmą jest bardzo owocna i bezproblemowa

martyna

Ostrzegam przed tą firmą bardzo nie solidna fachowcy nie mają części żeby podłączyć pompę ciepła , fotowoltaikę założyła inna ekipa było sprawnie z resztą jest problem od czerwca dom nie jest podłączony , (usunięte przez administratora) Dodzwinić się jest trudno do firmy nie polecam (usunięte przez administratora)

Danuta

W wątku przewinął się temat umowy, że są to umowy zlecenie. Czy jako montażysta jest możliwość, że po okresie próbnym dostanie się umowę o pracę? Jak to wygląda tak konkretnie z tymi umowami? Ktoś, coś?

Jarek

Montowali u mnie pompę. Wszystko na szybko, bez zbędnych opóźnień.

Katarzyna

@Urszula B.

Polecam również :)

Maria
@x

mało konkretne te wasze komentarze, dobrze ze polecacie firme ale moze napiszecie za co konkretnie? co w niej jest takiego dobrego,fajnego - wysoka pensja, dobre warunki, fajna atmosfera?

Świetna sprawa ,polecam ich fotowoltaikę

Jarosław

Świetna sprawa, polecam ich fotowoltaikę

polecam dobre zarobki

Polecamy zainteresowanym pracą

Dorota
@Adam

Z jakichś konkretnych powodów polecasz kandydatom?

Tadeusz Kapara

Dobrze zorganizowani i z porzadnym sprzetem mysle ze ok na plus

Zostaw merytoryczną opinię o PROMAG POLSKA SP z.o.o - Robercin

• Jak się pracuje w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 58 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Kandydaci do pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMAG POLSKA SP z.o.o