Tuplex

Opinie o Tuplex

Baśka

Czy może mi ktoś napisać jak się w firmie pracuje? Jakieś elementy integracyjne? Czy firma ma pakiet socjalny?

kowalski
@Baśka

Pracuje się dość dobrze, ale jedyny pakiet socjalny jaki jest to kawa i herbata w stołówce (pomijam służbowy komputer i telefon). Zapomnij o pakiecie medycznym i karcie multisport czy bezpłatnym ubezpieczeniu dodatkowym - żadnych dodatków pozapłacowych nie było, nie ma i nie będzie.

Buziaczek

Mam pytanie czy te Płatne Praktyki w Dziale Komunikacji Marketingowej są jeszcze aktualne? Bardzo bym chciała dostać się w trakcie wakacji. Może ktoś mógłby cos podpowiedzieć, jak to wygląda w rzeczywistości? Ile można zarobić? Czy po praktykach jest szansa na pracę?

abc
@Buziaczek

Raczej aktualne, ale na prace nie licz... dopiero co chyba kogoś zwolnili stamtąd :/

Oprawca

Paulina

@Tuplexista to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. W jakim dziale pracujesz? Czy możesz napisać kilka słów więcej na temat pozytywów pracy w tym miejscu? Co przede wszystkim cenisz sobie w pracy w tym miejscu? Czekamy na Twoją opinie.

Tuplexista

nie wiem kto pisze te nieprawdy firma super, pracuję w niej ponad 5 lat pensja zawsze na czas darmowa kawa, herbata, cukier, woda

Paulina

@Syf i mogiła powiesz coś więcej?

Paulina

Jak pracuje/pracowało się Wam w Tuplex? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

zainteresowany

Co tam się dzieje w tej Częstochowie, że aż taki duży nabór?

hak

Jeżeli masz doswiadczenie i pracowałeś już wcześniej i jakieś pojęcie to z pewnością cię przyjmą, nawet jak masz kogoś znajomego tam to z polecenia myśle, ze tez masz szanse chociaz jak wstawili oferty na stronę to pewnie maja sporo chętnych, wyslylaj i czekaj na odpowied

Czy ktoś się orientuje jakie są warunki na handlowca w Łodzi. Dużo słyszałem o tym oddziale.

olegd

Bywało lepiej...

olegd

Pracuje już kilka lat w Tuplex i twoja uwaga jest błędna a nawet kłamliwa i zaginająca rzeczywistość.

znany

a ja sie pytam kiedy beda ludzie zatrudnieni w centarli na magazynie bo sie pracuje po 10 lub 11 a trzeba (usunięte przez administratora) zeby wahadla wyjechaly.a ile osob robilo w ten weekend serwisy i konczylo wahadla

klient

Co się dzieje w oddziale krakowskim? Poziom obsługi klienta kompromitujący !! Nikt nic nie wie , przez telefon i na miejscu nic się nie dowiesz ? Wieczne pomyłki itp. Masakra jakaś....

kc

firma o ugruntowanej pozycji na rynku, nie polecam osobom z doświadczeniem, (usunięte przez administratora) , choć sam odrzuciłem ofertę

M

dlaczego 3 razy roku szukają szefa oddziału w Gdańsku?

szefuńcio

tak naprawdę w tej firmie pracuje się bardzo fajnie. jak ktoś chce narzekać to będzie narzekał na wszystko. No może jest trochę jak w XIXw. i wszystko takie po polsku skomplikowane, ale za to pracują fajni ludzie, którzy potrafią uczciwie pracować i dobrze się bawić. Pozdrowienia dla wszystkich pracowitych mróweczek.

nowy

jest ogłoszenie z częstochowy, będę aplikował ale może ktoś życzliwy oświeci mnie w temacie....warto czy nie jestem zdesperowany więc chwytam się wszystkiego. Napiszcie na co mam się szykować...

zinter

operator systemu magazynowego- ktoś coś wie o tym stanowisku ??

zainteresowany

Czy ktoś z obecnych pracowników magazynu w Warszawie może mi powiedzieć jakie są warunki? Czy oferują tam umowę o pracę? Jaki jest system zmianowy i czy pracujecie tam w weekendy? Widzę, że wisi ogłoszenie na magazyniera i zastanawiam się czy nie aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex