Tuplex

Opinie o Tuplex

Pilat

Pracuję w Tuplex od kilku miesięcy, korzystam z niemal wszystkich dostępnych dodatkowych benefitów. Przyjemnie się pracuje mimo że nie jest to zbijanie bąków ;)

pracz

W końcu firma wprowadziła opiekę medyczną dla pracowników. Zwłaszcza dostęp do lekarzy specjalistów jest tu bardzo cenny szczególnie w dobie koronawirusa. Musiałem skorzystać i wszystko poszło szybko i bezproblemowo.

Eto
@pracz

Prawda, ja mam pakiet dla całej rodziny

Karol

To masz ma rację. Super firma. Idealna na start i nie tylko. Awanse w strukturach, konkursy, bony, premie, extra co jakis czas słynna juz pizza ... Kursy językowe to lekkie przegięcie hm może miał na myśli międzynarodową obsadę stanowisk na magazynie.

piotr

ostatnio jest okej, dostalem premię. Moze cos sie zmienia na lepsze w tej firmie :D

łoszy
@piotr

A to kiedyś było gorzej? Ja pracuję kilka miesięcy i nie narzekam

Derek
@łoszy

Mi zaraz stuknie rok w Tuplexie i też nie wiem o co może chodzić

Jakie są mocne strony pracodawcy Tuplex?

milek

Mi sie podoba. wyplata normalna ja w innych firmach z tej branzy. ale przynajmnej ludzie sa normalniejsi niz w mojej poprzedniej pracy

Brat

W mojej ocenie bardzo dobry pracodawca, ale jeśli chodzi o warunki to musiałbyś doprecyzować o jakie stanowisko się ubiegasz

major

Zarobki coraz większe bo idzie wyżej płaca minimalna i przez to średnie wynagrodzenie, dostajemy wyżywienie i tak jak milek powiedział - super paczka kumpli i nawet jak ktoś jest nowy to wszyscy go biorą pod skrzydła, a sam wiem że w niektórych miejscach jak przychodzi młody chłopak na magazyn chcąc sobie dorobić na studiach czy po prostu idzie do pierwszej pracy to jest ciśnięty i to zazwyczaj on ma najbardziej przekichane. Tu tego nie ma, jest spokój, wszyscy są dla siebie mili i jak nawet komuś coś wypadnie to jak ktoś może to się zamienia w grafiku, przez co atmosfera jest po prostu super. To dla mnie jest tylko przystanek, nie ukrywam, ale dobrze tu traktują zarówno pracowników jak i klientów

hebz

jestem od niedawna, ale poki co oceniam bardzo pozytywnie, mam rowna ekipe

Sanchez

Praca mi się podoba choć fajerwerków nie ma fizyczna charówa, ale opłacalna

Bruce

Na wypłatę nie ma co narzekać, a jeśli chodzi o bhp na hali magazynowej to wszystko się zgadza

matias
@Bruce

Też właśnie miałem pisac że nie ma mozliwości stworzenia zagrozenia jeśli przestrzegamy zasad a szkolenia i tak muszą przechodzić wszyscy

Robert

Pracuję w firmie od niedawna i nie jest tak zle, uwierzcie mi sa gorsze miejsca :D

raymond
@Robert

Jest dużo gorszych miejsc

Capo

jak tam z praca na magazynie? szukaja moe kogos? jakie zarobki?

Martyn
@Capo

zarobki standard jak na tym rynku, z tego co wiem to firma ma sie dobrze. wymagania sa, ale bez traktowania jak psa

Rysz
@Capo

zależy jakie masz doświadczenie i jakie miasto - patrz na pracuj.pl bo pewnie cały czas są roszady

faust
@Capo

Zarobki są okej, dostaję troche wiecej niz w poprzedniej frmie , ostatnio zdażyły sie premie

patt

Po raz pierwszy dostałem premie, doceniam w kryzysie

Benek
@patt

A ja zawsze doceniam ;)

Carol
@patt

No ale jak inne firmy uziemili to tym bardziej jest to bardzo cenne

Steve

Możliwości rozwoju jest niewiele, ale to stabilna praca dająca szanse młodym i nie tylko. Pieniądze w porządku, zawsze na koniec miesiąca. Nie ma na co narzekać, a plusów jest sporo

stasiek
@Steve

Ale tu można zagrzać miejsce na dłużej a staż jest ważny dla pracodawców

kowal
@Steve

chyba nie spodziewasz sie mozliwosci rozwoju idac do roboty na magazyn - ważne ze stabilne zatrudnienie i chajs w miare ok

hey

kierownicy na magazynie sa spoko, nie przywalają sie bez powodu

fox

Wypłata jest okej normalna stawka ale co najważniejsze ludzie są normalni

Lukas
@fox

Przede wszystkim jest dobra atmosfera, brak ciągłej gonitwy za wynikami, bo jest tu po prostu spokój

Juan
@fox

No właśnie ekipa jest nie do podrobienia :D Przynajmniej u nas

Alek

Dobrze się tu pracuje bez napinki i w ogarniętej ekipie. Magazyn-Gliwice

Iwo

Solidna firma, wypłata dociera zawsze na koniec miesiąca, więc nie ma u nas narzekań że boże ciało długi weekend i nie ma kasy na spotkanie z rodziną :)

Czes

Czy na magazynie w Białymstoku jest ktoś ze stażem ponad 5 lat?

Ja_aJ
@Czes

A jakie to ma znaczenie ?

Czes
@Ja_aJ

Pytam bo z tego co wiem to za staż pracy mogą być nagrody i chciałem popytać

argo

Szukam roboty 29 lat sprawny i uprawnienia na wózki. Czy szukają gdzieś do magazynu?

aju
@argo

zobacz(usunięte przez administratora) bo pewnie cały czas są roszady, jak coś będzie to się odezwa jak masz doświadczenie i uprawnienia

Praca na magazynie letka ale nie dla leserów, kierownicy kontrolują pracę zespołu i robią to dobrze bo nigdy nie ma sytuacji że mamy ciśnienie. Nie ma problemu żeby sobie usiąść i zjeść na luzie bez liczenia minut

Witek
@Marcin

Sama prawda

Łysy
@Marcin

Dobry sarkazm. Jeśli już to lekka, nie letka. Szczególnie "letka" gdy są do przerzucania rolki po 100 kg jedna. Ciśnienie jest i jest spowodowane tym, że brakuje ludzi

stev

Pracuje od kilku miesięcy, kasa ok i na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex