Tuplex

Opinie o Tuplex

Witam, na pracuj.pl wisi ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko Kierownika Branży. Miałem aplikować (spełniam wszystkie wymagania), ale natrafiłem na ten wątek, poczytałem i przyznam że trochę się zjeżyłem. Powiedzcie, czy na to konkretnie stanowisko warto aplikować? Jaka atmosfera panuje w dziale produktów?

@Zainteresowany

Kolego, to zwykła poczekalnia do szukania lepszej pracy, bo w miare cicho i spokojnie, kasa na czas, ale rozwój żaden i kasa biedna, na góra rok ta firma moze byc OK

gosc
@znawca firm

w miarę cicho na stanowisku KB? chyba nie wiesz co mówisz - gorący stołek, dlatego od m-cy non stop sa na to stanowisko ogłoszenia

@gosc

myślałem o niższych stanowiskach handlowych i magazynowych, a nie kierowniczych, tam pewnie jest już urwanie jaja stąd taka rotacja bo renatka szaleje jak szybko wyników nie ma, a nie ma bo jest kryzys i firma nie ma pomysłu na rozwój

gość2
@znawca firm

a dziwicie się? budowlanka w Tuplex leży, a to materiałów nie ma, a to w takich cenach zakupowych że od klientów możemy kupować materiał. W reklamie i przemyśle wcale nie lepiej. Tuplex już dawno wypadł z obiegu. Psuje się od środka. Klient nie jest już ważny, ważne jest żeby procedury były spełnione. Tylko co nam po nich jak niedługo nie będzie z kim rozmawiać. Ważni klienci przestali być ważni. A kto winien? No oczywiście wszystkie "szare myszki" na samym dole, którym rzuca się tylko okruszki ze stołu.

znawca firm

tuplex i blizniak plastics group to firmy niskobudzetowe ktore nie inwestuja w ludzi i nie dadza zarobic, to takie chwilowe przechowalnie lub przystanki w drodze do lepszej pracy ot co

byłem

potwierdzam. Rozmowy mało profesjonalne i jak dochodzi do konkretów to nie wiedzą co powiedzieć.

do krakusa

"Jeśli lubisz KONTAKT Z KLIENTEM i jesteś otwarty na wiedzę – WYKORZYSTAJ SZANSĘ i dołącz do nowoczesnej organizacji inwestującej w rozwój." co za ściema w tym ogłoszeniu. Firma nie inwestuje w ludzi. Kłamstwo totalne. Aby zatrudnić kogoś nowego, nakłamać mu na rozmowie może z musu nie odejdzie. Odradzam każdemu kto startuje do tej firmy. Zapytajcie o konkrety na rozmowie to nie będą wiedzieli co Wam powiedzieć albo nakłamią. Trzymać się z daleka.

A w Łodzi?

a jakie klimaty są w Łodzi? Prośba o pilne info, byłem na rozmowie, może się odezwą.

Dudek

Witam, złożyłem swoje cv w Tuplexie Kraków. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak tam jest ? Czy warto ? Mam znajomego, który kupuje tam materiały i twierdzi, że atmosfera jest całkiem. Z tego co czytałem wyżej na kokosy nie ma co liczyć i jestem tego świadomy. Dlatego pytam bardziej o klimat tam panujący i ludzi tam pracujących. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam

do Dudek
@Dudek

Stara gwardia. Ja bym powiedział - dobre chłopaki tam są. Nie dać się tam.

xmen

a co sie dzieje z product managerami? w przeciagu miesiaca chyba z 3 ogloszenia byly?az taka rotacja czy nie przyjmuja bo slabo placa?

zaciekawiony

przyłączam się. Mnie interesuje stanowisko handlowca w Łodzi. Pytania takie same. Z góry dzięki

zainteresowany

Jakie warunki na PH w Szczecinie? Jest ogłoszenie. Proszę o jak najwięcej info - samochód, premie, podstawa, socjal, itp.

bez przesady

No już bez przesady...właściwi ludzie są przecież na stanowiskach - (usunięte przez administratora) Może ktoś ich blokuje albo co. Sami by sobie bicza nie kręcili. Wcześniej było lepiej...coś niepokojącego zaczyna się dziać. W Plastics podobnie się dzieje. Adam mamy nadzieje że to nie Ty?

znawca tematu
@bez przesady

obie firmy córki są pewnie skończone, a(usunięte przez administratora) myślą o nowej lokacie pozostałego kapitału hehe

bida z nędzą

w tej firmie skończyły się już pieniądze że materiału brak?

@bida z nędzą

kasa jeszcze chyba jest ale nie ma komu zamówic bo w centrali w wawie i oddziałach wszyscy sie pozwalaniali tak dobrze renatka płaci i teraz jest nowy nabór w necie na wszystkie stanowiska ot co, ale to juz norma w tej durnej firemce

na magazyn

jest ogłoszenie w sprawie pracy na magazyn w Rzeszowie. Jak z pensją i nadgodzinami. Są jakieś premie i dodatki? Z góry dzięki.

oferta pracy

witam, we wrocławiu szukają handlowcca. Przybliży ktoś warunki finansowe i te pozostałe?

znawca
@oferta pracy

chłopie to mina jak cholera, oni tam cały czas bez przerwy szukają, rotacja jak w mc donaldzie, zarobki fatalne, premii brak, ludzie sami odchodzą, omijaj to z daleka!

były

jeszcze są i można się od nich uczyć.

były

Rąbią Was jak się da. Konkurencja wymiata bo im zależy na doświadczonych pracownikach. Przykłady (usunięte przez administratora)Nie szanujecie ludzi to teraz oni będą Was "szanować" z drugiej strony. Powodzenia, na podium już Was nie ma

Pit

Kasiu, system prowizyjny jest bardzo niesprawiedliwy. Wysokość premii zależy od obrotów (budżetu) danego oddziału. Czysta matematyka ten sam procent w dużej lokalizacji a w małej, dwie różne skrajnie stawki w dodatku i tak dzielone na cztery miesiące. Na kokosy nie ma co liczyć średnia 1600 zł netto, a za samo "DZIĘKUJĘ" na spotkaniach sprzedażowych rodziny nie wykarmi się. Praca trochę niewdzięczna, ale tak jak kolega wyżej napisał, rządzący nie ogarniają tego co robią i czym kierują. Jak nie masz nic innego to zapraszamy, w przeciwnym wypadku poczytaj wątek od samego początku, choć część wpisów została ocenzurowana, a nawet wykasowana. O czymś to świadczy...

jeb

kasia jeszcze nie zaczelas pracowac a juz chcesz urlop????? buhahahaha wiekszej glupoty nie slyszalem !!!!!!!!!!!

do jeb'a
@jeb

normalne pytanie z tym urlopem, nie wiem czego się czepiasz. Nie w każdej firmie jest branie kiedy się chce, w niektórych dłuższe urlopy planujesz pod koniec ubiegłego roku lub na początku nowego. Kasiu...akurat z urlopami w Tuplex powiedziałbym że jest normalnie, nie ma większych problemów z dogadaniem się z przełożonymi. Jeśli chodzi o socjal...no niestety żaden nie istnieje, pomijając paczkę na święta która moim zdaniem jest ok + kawa, herbata, cukier i mleko. Nic więcej. Rozwój...no raczej też jest bardzo słaby lub w ogóle go nie ma. Twój przełożony wydaje mi się być raczej "słabą' osobą, ale to moje prywatne zdanie, no ale jeszcze świeżynka jest. co do realności stanowiska, no powiem tak...cały czas dzieją się jakieś przetasowania, ktoś trochę popracuje i ucieka jak nie widzi perspektyw i możliwości dla siebie. No niestety, firma, a w zasadzie jej dyrekcja i osoby decyzyjne muszą przechodzić jakiś kryzys emocjonalny. Decyzje od czapy. Brak jasnego planu dla firmy. Bo to że ma przynosić dochody i słupki mają rosnąć to każdy głupi wie. Tylko pytanie zasadnicze: jak chcą tego dokonać kiedy wszystkich pracowników mają w 4literach. Sami mało co robią, nic od siebie ludziom nie dają a oczekiwania właścicielki i odpowiedzialność przerzucają na personel. No szczera prawda, ja wiem że boli no ale ktoś to musi powiedzieć. Kto cierpi...no klient. Pracownicy, no pewnie też. Aby do następnego dnia, tygodnia, miesiąca...może zadzwoni ktoś z rekruterów zadzwoni i wyrwie mnie z tej matni. Póki co robię tyle aby się nie dopierdzielili. Żeby każdy był zadowolony. Tylko szkoda że pracownik zadowolony zostaje na SAMYM KOŃCU. Z założenia większość klientów kłamie. Z założenia sprzedaż nie ma o niczym pojęcia. Z założenia zaopatrzenie daje ciała z materiałami. Z założenia marketing się nie wyrabia z zapytaniami. Wszyscy wszystko źle robią tylko nie "elita trzymająca władzę". Oni są nieomylni, wiedzą najlepiej, są naj naj naj. Z takim podejściem "elity" ludziom po prostu przestaje zależeć. Ktoś tam pisał że jak komuś źle niech zmieni pracę a nie tylko narzeka. No i zmienię wtedy kiedy będę miał/a naprawdę dobrą ofertę pracy. Wolę zagryźć zęby i przeczekać te 6-12 miesięcy póki nie trafię lepszej pensji, przełożonych i całej reszty. Zamiast trafić z deszczu pod rynnę pomoknę na tym deszczu kilka "chwil" dłużej.

tutek

w tej firmie nigdy nie będzie dobrze, bo nikogo nie interesują pracownicy, liczy się tylko ile wpadnie renacie do kieszeni po odliczeniu kosztów, którymi ja/my/wy jesteście. Wypady kwartalne , tuplexiada , postawienie paru piw, to ma być dla nas super fajne- pytanie czy jest. Można mieć 4 dni wolnego, a tu nie zarząd chce się pobawić !!! wiecie co , szkoda czasu !!!

no

jak sama nazwa wskazuje młodszy - GROSZE

Sandralek

Ile może zarabiać Młodszy specjalista do spraw zaopatrzenia w Tuplexie?

@Sandralek

jako młodszy specjalista do spraw zaopatrzenia możesz liczyć na ok. 5500zł na rękę. PS oczywiście kwartalnie:)

znawca
@były

dowcipiś hehe, ludziom pracujacym obecnie nie jest tak wesoło Kolego

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex