Tuplex

Opinie o Tuplex

ja wiem

ja wiem że może są i pionkami. Ale kto dał im prawo traktować ludzi tak jak traktują. Odrobina dobrego wychowania i szacunku do pracy innych Panowie. To że ktoś Was traktuje źle nie znaczy, że Wy macie tak traktować innych. Szacunek należy się każdemu: dyrektorowi, handlowcom, magazynierom i sprzątaczce.

R

tUPLEX Poznan szczerze odradzam !Zarobki śmieszne , premie tylko kwartalne i w dodatku rzędu 50 zł ta firma to syf .Pracowałem tam jakiś czas temu i nie polecam każdy kto tam przychodzi od razu szuka innej pracy ,nie robią szkoleń materiałowych, szukają fizoli typowych tragarzy którzy będą trzymali gębę na kłódkę .Nawet jeśli masz coś mądrego do powiedzenia to i tak nikt tego nie słucha .Jeśli nie musisz tam pracować to omijaj z daleka a jeśli musisz to w biedronce będziesz miał mniejszy stres! Ta cała Prezesowa chyba nie rozumie ,że jej dorobek jest bardzo źle zarządzany !

olek

w tej firmie się nie rozwijasz. Nikt o to nie dba.

oferty pracy Warszawa

odradzam składać papiery. Tzw. gorące stołki. Wytrwają tylko Ci z grubą skorupą. Którzy odporni są na pracę w niemiłej atmosferze. Zarobki jak z biedronki a wymagania z kosmosu. Plany mało realne do wykonania, premii żadnych. Wymagać będą już od razu po okresie próbnym realizacji obrotu jak od wyjadaczy. Szkoleń normalnych nie zrobią, tylko takie "5 minutowe". Ale potem mówi się że szkolenie przecież było....bla bla bla.

czyli co

Opinia jest taka. Ładują jak najwięcej do swojej kieszeni kosztem innych pracowników. Jak im brakuje do budżetu to robią niemożliwe, jak innym, to nic. Prosić o podwyżkę od nich to jak zbieranie na tacę, albo nic nie rzucą, albo jakieś drobne. Chyba lepiej żeby nic nie dali. Nie da się z nimi na dłuższą metę pracować. Kierownikowi to już w ogóle się pozmieniało na gorsze.

znajomy

na rekrutacji kłamią w żywe oczy. Nie wierzcie im co opowiadają Dyrektorzy i Kierownicy. Obłuda na każdym kroku. Odradzam firmę. Za wasze dobre odpłacają tylko złym. Obiecują złote góry. Można się zajeździć a Oni i tak zrobią co będą chcieli.

aaa

a rekrutacje dalej prowadzi ta sama osoba ?

opinia

u Dyrekcji nie ma: My, Razem, Wspólnie.Jest tylko ile dla "Nas" prywatnie z tego do portfela wpadnie. Bo pracownikom nie damy. Po co? A jak będą protestować to przecież drzwi są otwarte. Za nimi czekają pracownicy za 1300 zł netto gotowi do pracy. Powiem tak: Jeśli nie macie wyjścia i posiadacie mocne nerwy, można tam popracować. Gorzej już nie ma.

co dla mnie zrobili

Niech każdy się zastanowi, co KOK lub RDS zrobił dla niego dobrego. To że z łaski przyznał podwyżkę 200-300 zł brutto? Wyproszoną na kolanach, która należy się jak psu kiełbasa. Jak potrzebna pomoc to zajęci albo się nie da.

boją się

Kadra zarządzająca boi się. Na spotkaniach z Właścicielką kłamią po to, by się wybielić. Mówią to co jest dla nich najwygodniejsze, żeby Właścicielka się nie doczepiła, zamydlają jej oczy.

opinia subiektywna

Praca w Tuplex nie należy do tych godnych polecenia. Sama liczba ogłoszeń w sprawie pracy i wpisy na tym forum mówią same za siebie. 1. Nikt z przełożonych Cię nie szanuje 2. Co byś nie zrobił i tak nikt tego nie doceni. 3. Nawet jak zrobisz coś dobrze to za chwilę już nikt o tym nie pamięta. 4. Nigdy nie wierz swojemu przełożonemu jeśli Ci coś obiecuje - w 99% przypadków się wyprze, no chyba że masz to na piśmie. Ale oni tylko na gębę coś potwierdzają. 5. Nie wierz w cuda że dostaniesz premię. Przełożeni im więcej dadzą Tobie, tym mniej będą mieli dla siebie. 6. W Tuplex polegaj tylko na sobie i bądź nieustępliwy - tylko taka postawa może coś Tobie przynieść. 7. Nie ma żadnego socjalu, nie było i nie będzie. Pieniądze przeznaczane są na debilne, kwartalne spotkania sprzedażowe. 8. W Tuplex aktualnie nie ma dobrych cen, są tragiczne. 9. Co byś nie mówił, nigdy nie masz racji - przełożeni wiedzą lepiej nawet jeśli nic nie wiedzą 10. Zakupy kuleją - jeśli są słabe ceny, to trudno się produkt sprzedaje. 11. Logistyka kuleje - spóźnia się, nie dojeżdża. 12. Handlując z Tuplex miej wszystko na piśmie, bo się Tobie wyprą w żywe oczy. 13. Dla kadry zarządzającej wszyscy klienci i pracownicy to złodzieje i oszuści. 14. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytajcie i żądajcie odpowiedzi dot. takich rzeczy jak: - podstawa - na piśmie, - zapytajcie jak dokładnie naliczane są premie, od kiedy będziecie je mieli naliczane. W sensie, jakie poziom obrotowy i marżowy. Która marża i od czego!!! 15. Tuplex ma z tego co wiem aktualnie najgorszą opinię wśród klientów, także zastanówcie się na co się porywacie, bo reputacji sami nie odbudujecie. 16. Pytajcie wprost na rozmowach dlaczego ludzie odchodzą tak licznie w tej firmy 17. Na rozmowach pytajcie o "Umowy o zakazie konkurencji". Przed podpisaniem umowy na okres próbny przeanalizujcie ją dokładnie z prawnikiem, naprawdę dokładnie!!! Proście o podniesienie jej % wypłaty. A dlaczego nie? Tuplex nie robi łaski dając 25% to nie oni określili ten % Jak mi coś przyjdzie do głowy to jeszcze dopiszę. Aha, kabli w firmie jest od groma. Ale to tak we wszystkich firmach jest.

WCALE NIE!!!
@opinia subiektywna

WCALE NIE!!! Są jeszcze normalne firmy gdzie szanuje się pracowników, ich pracę i włożony trud. Sowicie się ich za to wynagradza. Fakt: W Tuplex tego nie ma.

zaciekawiony

a jaki jest Regionalny Dyrektor Sprzedaży w lokalizacjach jak Warszawa, Łódź i Białystok? Jakiś normalny gość?

tragedia
@zaciekawiony

ślizgacz, nic nie robi. Wymaga tylko od innych. Nie potrafi rozmawiać na argumenty. Nie zna się na zarządzaniu zespołem. W sumie to nie wiem na czym on się może znać?

Olek

Witam. czy możecie coś bliżej powiedzieć o pracy na magazynie w poznaniu? znowu ukazało się ogłoszenie.

poinformowana

We wszystkich lokalizacjach podstawa jest zbliżona, oscyluje między 1500-1800 netto. Na więcej szans nie widzę. Wystrzegajcie się kierowników którzy kłamią w żywe oczy i regionalnych dyrektorów sprzedaży, którzy nic nie robią. Na rozmowach obiecują złote góry, które później okazują się kłamstwem.

stanowisko handlowiec

ile oferują na stanowisku handlowca w poszczególnych lokalizacjach?

handlowiec

a dziwisz się? handlowiec 1500 netto konsultant klienta 2000 netto kierownik obszaru sprzedaży 2500-3000 netto to mają być zarobki w dużej firmie?Lidera? Jaki lider? już dawno dostaje po d.... Ceny z kosmosu. Konkurencja o niebo lepiej potrafi wszystko zorganizować. Bardziej szanują ludzi i ich pracę. Tutaj mamy tylko bicz nad głową i otwarte drzwi, że jak się nie podoba to można zrezygnować. Osoby odpowiedzialne za produkt, politykę cenową, strategię wszystko w d.... mają. Winą obarczają innych na niższych stanowiskach. Do klientów już wstyd dzwonić z ofertą bo jest tak nieaktualna.

znawca firm
@handlowiec

wypisz wymaluj jak w bliżniaczym Plastics Group, po jaka cholere oni dwie firmy konkurencyjne prowadza skoro w obu taki sam syf hehe

lajkonik

wow...aż tyle ogłoszeń? znowu ludzie zaczęli odchodzić z firmy?

mazo

8,5 godz jesteś w pracy ale 45 min jesli firma przedluza czas pracy o pół godz. za który nie płaci tak jest według PP.

mazo
@mazo

45 min.przerwy oczywiscie :)

a

ile ofert pracy na pracuj.pl ...

nick
@a

Wymiana kontyngentu tzn.odchodzą starzy pracownicy a nowi w lesie? tylko usiąść i płakać

xyza

i oczywiście z przerwy 30 minutowej nie możesz zrezygnować .... najczęściej i tak nie masz co robić w tym czasie więc gratis pracujesz 30 minut :(

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex