Opinie o Victory Technology Polska w Gorzów Wielkopolski Brzezińska 5/15

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Victory Technology Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Gorzów Wielkopolski Brzezińska 5/15

Rozczarowany - były pracownik

To co się obecnie dzieje w tej firmie jest karygodne. Z upływem czasu ,z roku na rok dzieje się coraz gorzej począwszy od zarobków po stosunek do pracowników. Jedynym pozytywnym aspektem jest tylko to, że wypłaty są na czas. Wynagrodzenia to (usunięte przez administratora) dla pracowników produkcji i to nieważne czy pracują rok czy 10 lat. Nie maja tu szacunku dla ludzi , którzy pracują tu od początku i to oni są podwaliną tej firmy . Zwolniłem się z firmy ponieważ miałem już dosyć traktowania pracowników zwłaszcza Polaków jak zło konieczne ( jest ich w firnie ok.16%). Pracownicy z Ukrainy to taka rotacja ,że nie jest się w stanie ich wyszkolić dobrze. Przychodzą do pracy ,stają przy maszynie , szkolenie przez skoczka 15- 30 min. ( czasami przez trenera ale im się raczej nie chce a jest to ich obowiązek). Tak przeszkolony pracownik rozpoczyna produkcję nieświadomy o co chodzi w tej pracy. (usunięte przez administratora) Pracownicy (usunięte przez administratora) ( ustawiacze) zachowują się jak " pan i władca" ,są agresywni ale ich zachowania są zamiatane pod dywan pomimo skarg ze strony pracowników produkcji ,kontroli oraz kierowników zmian. Polski średni nadzór kierowniczy( menadżerowie działów ) nie ma nic do powiedzenia , ich zdanie nie jest brane pod uwagę .O wszystkim decyduje pan dyrektor ( również pochodzący z za Wielkiego Muru) , który nie ma pojęcia o polskich realiach. Szkoda mi w obecnej chwili ostatnich lat tu spędzonych bo początki nie były takie złe . Ale jak to mówi przysłowie" Lepiej późno niż wcale".

@???

Wydawać by się mogło, że tu powinno się pisać o warunkach i atmosferze jaka panuje w tym zakładzie a zabierają głos osoby sfrustrowane ,przepełnione uczuciem nienawiści i co niektóre wręcz ograniczone intelektualnie. Inaczej nikt rozsądny nie wypisuje takich bzdur . Gdy ktoś napisał jak jest ( Były pracownik) to ktoś inny wypłynął z tekstem oskarżającym konkretny dział i jeszcze prawie personalnie z tego działu .Byli pracownicy bardzo dobrze wiedza o kogo chodzi ale osoby z poza firmy nie. Chyba takie wyłuszczanie własnych frustracji personalnie nie jest aktem intelektualnych przemyśleń tylko prostackim , poniżej normatywnego poziomu inteligencji obarczeniem za swoje niepowodzenia i błędy, innych pracowników. Cóż firma obniż soje loty to czego spodziewać się po niektórych pracownikach. Życzę więcej dystansu do siebie i innych.

Rozczarowany - były pracownik

@Rozczarowany - były pracownik

I to jest prawdziwa prawda z jednym wyjątkiem, chodzi mi o panie z kontroli, na każdej zmianie panie blokują co chcą, na jednej zmianie coś może iść ,na innej to samo nie, dlaczego tak jest?kontrola krzyczy na pracowników produkcji, absurdem jest chodzenie na koniec zmiany i pytanie się operatorów co działo się na maszynie, a gdzie one były przez 8 godzin?sama sobie odpowiem - oczywiście w 7,pracują normalnie tylko na 1 zmianie w tygodniu bo w weekendy przychodzą na halę jak im się podoba tak samo jest na koniec zmiany, a wtedy albo wszystko puszczają albo blokują, zależy to od ich humorków, potrafią tylko narzekać jak je rączki bolą/nie wiem od czego/ i że mało zarabiają bo one wychodzą z założenia - jak się nie narobić ale zarobić, kiedyś kontrola to była kontrola, a teraz to jest jakaś atrapa

@Rozczarowany - były pracownik

Zgadzam się prawie ze wszystkim ale nie z kontrolą, to jest państwo w państwie, panie robią co chcą ,na każdej zmianie są inne błędy,dlaczego?w weekendy zobaczyć je na hali to jakiś cud, no i najważniejsze - chodzienie na koniec zmiany po maszynach i pytanie się operatorów co się działo na maszynie, a gdzie były przez 8 godzin ????

Były pracownik Nowy wpis

Oj odezwała się któraś z pań Trenerek ewentualnie któraś pani skoczkowa ;) . Pierwsze same nic nie robią chociaż jak brzmi nazwa stanowiska powinna trenować czyli szkolić nowych pracowników do momentu aż ten zapozna się dokładnie za specyfiką stanowiska. Niestety szkoda im czasu na "bzdury" wolą się zdrzemnąć na nocce gdzieś w kącie lub oglądać filmy z panem kierownikiem zmianowym. Kierownicy też się nie rwą do pracy, Na samym początku zmiany troszkę pokręcą się po hali a później znikają na dłuuuugo. Jeden z nich to nawet wykonuje drugą pracę (dwa w jednym) jakieś strony internetowa tworzy i inne temu podobne prace . I jak tu się nie być zaskoczonym dlaczego nowoprzyjęci pracownicy nie są odpowiednio wyszkoleni? Nie wyszkoleni pracownicy to przekłada się na efekty pracy czyli bardzo dużo błędów a to skutkuje blokowanym materiałem . Dużo blokowanego materiału to dużo pracy dla pań skoczkowych bo to one musza wszystko poprawić. Bardzo im współczuję bo to one mają najwięcej ze wszystkich do roboty. Szkolą nowych pracowników ,poprawiają błędy ale i one (nie wszystkie) swoja pracę wykonują "po łepkach ".Źle wyszkolony pracownik to dużo błędów , najlepiej mieć pretensje do QC bo blokuje. A chodzą i pytają bo pracownicy nie o wszystkim informują pracowników QC , jedni bo nie maja czasu, drudzy bo im się nie chce chodzić i informować a jeszcze inni bo im nie pozwalają panie trenerki ewentualnie skoczkowe( zaznaczam, że nie wszystkie). Jak już się kogoś pomawia to trzeba samemu uderzyć się w pierś . Jeszcze można dużo podawać przykładów lekceważenia wykonywania swoich obowiązków przez kierowników zmianowych, trenerów i skoczków. Pracownicy działu QC również nie są idealni ale zwalanie na nich całej odpowiedzialności to duży błąd. Ale tak się robi jak samemu chce się wybielić kosztem innych. Z tego co mi wiadomo to w tym dziale zaszło wile zmian ponieważ odeszło wielu pracowników i to ze sporym stażem pracy w tej firmie. Odeszli sami bo już nie chcieli dłużej być (usunięte przez administratora) Na ich miejsce przyjęto osoby innej narodowości ze słabą znajomością języka polskiego bo nikt z Polaków nie chce się zatrudnić za wynagrodzenia ,które proponuje firma. Pan dyrektor otwiera nową firmę ,a tą zaraz zamkną bo zwalniają ludzi, wysyłają na siłę na urlopy nawet 2 tygodniowe. Firma cienko "przędzie" ale pan dyr. jeździ Volvo z salonu ciekawe jakie są rat za to auto? Ile firmę kosztuje wynajem mieszkań dla pana dyr. i pracowników z jego kraju ? Czy w Polsce nie ma specjalistów od wtryskarek? Bo z tymi to bardzo ciężko się dogadać i wynika wiele bardzo nieprzyjemnych sytuacji. No raczej nikt nie ma ukończonego kursu nauki języka chińskiego wśród polskich pracowników? No cóż życzę wszystkim jeszcze pracownikom firmy aby zaszły zmiany na lepsze .

@??? Nowy wpis

Paula Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości, jakie są na tym stanowisku konkretne zarobki netto na m-c. Widziałam ogłoszenie, dotyczące stanowiska "KJ", wiem że chodzi o firmę WPT, ale nie jestem pewna czy to dotyczy zatrudnienia bezpośrednio przez VPT czy może, przez firmę zewnętrzną? Potrafi ktoś konstruktywnie odpowiedzieć na to pytanie, mam na myśli osoby obecnie zatrudnione w VPT.

Jakie wartości są cenione w Victory Technology Polska?

Czy Victory Technology Polska zapewnia kartę multisportu?

Kl

Karte multisportu nie zapewnia.Zapewnia za to prawie wszystkie soboty i niedziele pracujące za (usunięte przez administratora).

@Kl

Pracownicy produkcji pracują w ramach czterobrygadówki. Soboty lub niedziele są pracujące, jeżeli tak wychodzi wg. grafiku

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Victory Technology Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Czy urlop w Victory Technology Polska jest płatny 100%?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Victory Technology Polska?

Edeme

Jak jest w dziale księgowości? :)

Odpowiedź
@Edeme

Miła atmosfera, wypłata zawsze na czas :-)

Julia

Pracowałam w teh firmie jak miała siedzibę w Łodzi. Jeden wielki stres serwowany przez (usunięte przez administratora). Zdecydowanie nie polecam.

Dla mnie to najlepsza firma w Gorzowie! Pieniądze duże bo często dostaje podwyżki(usunięte przez administratora)

podwyżka jak rośnie najniższa

Julia

To przykre, ale może poszerzysz swoją opinię o inne aspekty, takie jak zarobki pracowników produkcji, dodatki, zmianowość, itp. Czy było coś pozytywnego w Twoim zatrudnieniu w Victory?

Michal

Czy firma organizuje szkolenia dla pracowników ?

Szkoda gadać

Kolejny miesiąc, reklamacje i reklamacje, znowu wypłata mniejsza, (usunięte przez administratora)

Witold

Firma o dobrej opinii w internecie, dlatego też nie ma specjalnie chętnych do pisania na tym forum.

Agnieszka

moim zdaniem bardzo dobra firma i bardzo dobrze mi się tam pracowało szkoda że firmy już nie ma w łodzi

Lidia

@Pracownik od wielu lat nawet jeśli jest tak jak piszesz, nie zwalnia Cię to z powszechnie obowiązujących zasad poszanowania innych ludzi, Twój komentarz łamie regulamin tego forum, także może zostać skasowany przez administratora.

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

Lidia

@Kacper, czy to oznacza, że już zrezygnowałeś z pracy w Victory Technology Polska? Napisałeś, że nie miałeś konkretnie sprecyzowanych obowiązków i warunki finansowe również nie były Twoim zdaniem najkorzystniejsze. O jakich uprawnieniach wspomniałeś w swoim poście? Proszę Cię o wyjaśnienie w tej kwestii.

Lidia

@Pracuś rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w tej firmie, niemniej jednak, mogłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób z innymi użytkownikami forum gowork? Każda sensowna opinia będzie przydatna. Pamiętajmy tylko o regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Pracuś

Nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Victory Technology Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Victory Technology Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Victory Technology Polska?

Victory Technology Polska
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.

Victory Technology Polska