Opinie o Pflege Mit Herzen 24 w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pflege Mit Herzen 24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pflege Mit Herzen 24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflege Mit Herzen 24 w Bydgoszcz

Paula

Pokładałam w tej firmie spore oczekiwania i się przejechałam. Pierwsze zlecenie i prosto na minę :( Już więcej nie skorzystam

@Marta

Zgadzam, się i powiem, że pracuje już z nimi wiele lat, zdarzyło się tak, że pracowałam dla innych firm i naprawdę mam porównanie. Wiadomo, że ta praca lekka nie jest i wiele pan się wyżywa na firmie, i pisze jakieś bzdury, a mi też się kasa się zgadza i juz

Lidia

Wiadomo,gorsza firmę ciężko znaleźć,oferty dno i wynagrodzenia

Koko
@Zerojedynkowa

Koordynator ma obowiązek sprawdzić warunki pracy w miejscu pobytu podopiecznego oraz być zorientowanym w jego rzeczywistym stanie zdrowia. Pozwoli to na określenie stopnia trudności pracy oraz uniknięcie niespodzianek. To nie jest "randka w ciemno", tylko bardzo odpowiedzialna praca. Temat rzeka. Pozdrawiam Współtowarzyszy niedoli.

Administrator Nowy wpis

Pflege Mit Herzen 24 chce zatrudnić na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 5500 będą osiągalne?

Katarzyna Nowy wpis

Idź i porozmawiaj, a się dowiesz. Ja byłam na rozmowie, moim oczekiwaniom sprostali. Jeśli masz dobre CV, potrafisz negocjować i podeprzesz swoje oczekiwania dobrymi argumentami to czemu nie? Ja wybrałam ostatecznie inną ofertę z uwagi na lepszy dojazd, a na tym mi zależało (mam małe dzieci i nie chcę tracić czasu na dojazdy do pracy). Ale poszłam porozmawiać, bo nic się nie traci przez to.

Marzena Nowy wpis

Zdaję sobie sprawę, że to raczej forum opiekunek, ale może jednak ktoś z centrali zajrzy :) Ile zarabiałabym jako specjalistka ds. kadrowo-płacowych? Jaki w ogóle macie tam klimat, czy można liczyć na przyjazne wdrożenie i czy jest z kim zamienić słowo, napić się kawy?

Katarzyna Nowy wpis
@Marzena

Byłam na rozmowie jakiś czas temu. Ostatecznie przyjęłam inną ofertę, ale rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, powiedziałam ile chcę zarabiać, co nie spotkało się z negatywną reakcją. Wręcz przeciwnie. Uważam, że fair jest rozmawiać o finansach od początku, jeśli chodzi o obie strony. Panie zanotowały moje widełki i przedstawiły mi po rozmowie propozycję zatrudnienia z ofertą, która mieściła się w moich oczekiwaniach. Koniec końców wybrałam inną ofertę, z uwagi na dojazd, ale miło wspominam rozmowę rekrutacyjną. Myślę, ze na rozmowie dowiesz się, ile możesz zarabiać. To indywidulana kwestia. Takie jest moje zdanie.

Ada

Nie polecam płacą za przepracowany miesiąc dopiero 15 dnia następnego miesiąca!

xd
@Ada

przecież to normalne i zależne od regulaminu firmy. Ludzie otrzymują wynagrodzenie na koniec przepracowanego miesiąca, wynagrodzenie do 10 dnia miesiąca, bądź innego. Co to za różnica kiedy, z góry nikt nie zapłaci:)

Paula

Basia
@Paula

Jezdziłam z nimi parę miesiency ale dwa ostatnie zlecenia to jakaś żenada. Zmienili mi koordynatora i zaczeło sie nie odbieranie telefonów i jawne ignorowanie. Firma sie zepsuła.

Z.

To chyba jedna z najgorszych firm . Płacą smieszne pieniądze

Irena
@Paula

To tak jak ja. Jeden raz i nigdy więcej

@Z.

Płacą takie pieniądze jakie są na umowie. Więc nie wiem czemu takie narzekanie.Jak komuś nie pasuje to niech nie podejmuje pracy.W moim przypadku firma z umowy się wywiązała.

Małgorzata
@Paula

Koordynatorka tej firmy, Aneta Nowak, dodała ofertę pracy. Gdy zapytałam o konkrety, zablokowała mnie. Po takim wstępie absolutnie nie zaufam tej firmie. Normalny, uczciwy koordynator odpowiada na pytania i udziela wyjaśnień. Ja zamiast wyjaśnień otrzymałam bloka. Odpowiedzcie sobie sami czy można ufać firmie, której przedstawiciele tak traktują potencjalnych pracowników, na których przecież zarobią. Dzięki Bogu firm na rynku jest mnóstwo, i wiele z nich szanuje ludzi.

@Marta

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pflege Mit Herzen 24? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Edyta

Widziałam w starszym ogłoszeniu dla specjalisty ds rekrutacji, że oferują pakiet medyczny, Może jakieś inne benefity z czasem do tego doszły? Czy agencja oferuje dodatkowe doszkalanie języka niemieckiego dla pracowników?

Lidia

Wiadomo,gorsza firmę ciężko znaleźć,oferty dno i wynagrodzenia

Zerojedynkowa
@Lidia

Odnoszę się do wpisu p. Lidii. Proszę nie pisać bzdur. Jeżdżę z firmą do pracy już 4 lata. Wynagrodzenie zawsze w terminie, ubezpieczenie zapewnione. Opis stanu podopiecznego pracownik podaje na podstawie informacji rodziny. Jak zweryfikować ich rzetelność? Zarobki uzależnione są od stanu zdrowia podopiecznego i stopnia znajomości języka. Wynagrodzenia nie odbiegają od ofert innych firm!

Koko
@Zerojedynkowa

Aleksandra

Opłaca się jechać na zastępstwo? Szukają opiekunki na ok. 8 tygodni do Niemiec, fajnie jakbym od razu potem miała kolejne zlecenie żeby nie zjeżdżać do Polski jeszcze. Daje radę załatwić sobie u nich taką ciągłość zleceń? Jeśli chodzi o dojazd do Niemiec, a potem z powrotem do Polski, to oni pokrywają te koszty?

Myśląca

Jest szybki wyjazd do Wiesbaden...polecam wszystkim tak chwalącym tą firmę! Pani 110kg leżąca z inkontynencją , którą trzeba przenosić z łóżka na wózek i zapewne z powrotem też! I w pakiecie mąż. I to wszystko za 1400 euro miesięcznie!! Język podstawowy...Pewnie niemowa wg standartów tej firmy nie dostałaby NIC. Bo językiem zapewne opiekunka będzie przenosiła 110 kg....Totalny brak szacunku dla opiekunek! Jak w ogóle można proponować takie miejsce i nie ważne jaki język za 1400 euro! Do tego składki liczone od 200zł ! No chyba, że firma wreszcie je podniosła ! Polecam wszystkim chwalącym , wyjazd już 23.02.2023. Ogłoszenie na (usunięte przez administratora)

Bogusia

Pracuje z tą firmą już kilka lat - bardzo polecam, koordynatorki super, pomagają jak są jakieś problemy zawsze można na nie liczyć. Panie rekruterki pomocne, jeśli ma się jakieś wymagania co do szteli starają się wybrać jak najleszą ofertę. Stawki odpowienie - sama zarabiam między 1600/1800 bardzo polecam firmę.

@Bogusia

Popieram Panią u góry, firma bardzo fajna wszytsko się zgadza z opisem rodziny. Stawka dobra

krysiap

bo jest prawdziwa

Kiedy jest się rekruterem opie
@Bogusia

Właśnie z tej agencji to się ja poleca.u mnie na początku było ok. Na trzecim zleceniu ukradziono mi składki. Obowiązkiem jest opłacenie składek przy umowie, kiedy się nie robi tego, to to kradzież jest

Krzysztof
@Kiedy jest się rekruterem opie

I co wyjaśniłeś sprawę i zapłacili zaległe składaki? Za ile miesięcy było opóźnienie?

Anna.

Pracuję w tej firmie pierwszy raz. Zlecenie pozostawia bardzo wiele do życzenia. Sporadyczne wstawanie w nocy okazało się 3-4 razy na noc. Bez transferu = 1 - 2 razy na tydzień dźwiganie z podłogi 90 kg kobiety. Nie przedłużę kontraktu z tą firmą.

Ewelina
@Anna.

Widzę, że wykonujesz naprawdę ciężką robotę.. a czy możesz zdradzić, czy to Ci się opłaca?

Kierownik
@Ewelina

Ona mnie oszczędzi jak się buduje sasiad z Dorotka haha ;P

@Ewelina

Nie zawsze zdarza się ciężkie zlecenie. Pracuję w tej branży 7 lat. Nigdzie nie zarobię prawie 8000 zł w jeden miesiąc. Tak, opłaca mi się pracować jako opiekunka.

Krystyna
@Anna

Wiadomo, że na różnych podopiecznych można trafić. A daleko do nich jeździcie? Jak często bywasz w domu?

ala

toć chyba jakby się nie opłacało toby nie jechała za 1600 euro lub wiecej na mc

Maria

Firma dla tych (usunięte przez administratora) i brudnych opiekunek, a jak wiadomo takie też pracują. Nie ma informacji dla klientów jaki zakres obowiązków ma opiekunka, można również trafić na takich, którzy karzą rąbać drewno jak i na takich co za pensję z jednego podopiecznego karzą obsłużyć całą rodzinę i gości jeszcze jak przyjdą. Rodzina każe pracować bez rękawiczek, nie wypłacają pełnej kwoty za zlecenia

joannaj

Wyjezdzaj sobie na stale do podcierania tylkow!!!!Jak lubisz!!!! Brak rzetelnej informacji o stanie zdrowia klienta przed wyjazdem...braK JAKIEGOKOLWIEK UBEZP: ZDROWOTNEGO: MUSISZ MAX PO ´3 MIES: WROCIC DO POLSKI DO MUSI PRZYJECHAC ZMIENNICZKA POTEM MOZESZ ZNOW JECHAC PO MIES PRZERWY ÜMOWA SPIS NA NICH CHCESZ TO MOGE CI WYSLAC UMOWE ZA DROBNA OPLATA

ewache
@joannaj

To prawda tez pracuje w tej firmie umowe mam na dwa lata i nawet bedac w polsce mam odprowadzane skladki wszystkie ,to bzdury co niektorzy pisza trzeba tam pracowac zeby wydac opinie a nie wydawac opinie tylko z tego co sie uslyszy ,personel uprzejmy i wcale nie musisz zjerzdzac po trzech miesiacach nikt cie do tego nie zmusza ,pieniadze zawsze na czas i wcale nie sa male nie slyszalam zeby placili 950euro to bzdury.

DAJ UMOWE

kalina26
@ewache

Ja pracowałam z nimi w 2014/2015r. Oferta nie zgadzała się nigdy z tym co zastałam na miejscu, panie w biurze nie odbierają tel., nie oddzwaniają, są aroganckie i opryskliwe... Moja współpraca zakończyła się gdy nie zapłacili mi 100 euro za Wielkanoc + 150 euro, które potrącili mi za podróż. Tłumaczyli się że"ta rodzina już nie istnieje" ( bo pan zmarł, a żona zerwała umowę z taką firmą). Potem przestali odbierać telefony i odpisywać na meile. A p.ANNA PĘKAŁA ma czelność napisać wreszcie, że "KOSZTY PODRÓŻY MA MI ZAPŁACIĆ RODZINA A NIE FIRMA" ale zapomniała, że to właśnie rodzina płaci firmie za mój przejazd, aja już skończyłam pracę i jestem w Polsce!!! NIGDY Z TĄ FIR$MĄ!!!!!!!!!

PMH
@kalina26

Pani Kalino, niestety chyba zaszła pomyłka.... Pani Anna Pękała Pracuje dla Alteris24 http://www.alteris24.pl/ możliwe, że starała się zaszkodzić konkurencji....

Bogusława
@PMH

Przecież napisała,że to było w 2014 roku...chyba wtedy Anna tam pracowałą, bo obsługiwała również mnie.

Ala
@kalina26

Tak. Nigdy więcej z tą firmą. Masz rację.

@kalina26

Faktycznie rodzina zwraca pieniądze za podróż i także za test covid .który wykonałam przed wyjazdem.

Gosia

Dokladnie

@Gosia

A faktycznie to takie złe, że zmienniczka na miesiąc przyjeżdża? Chyba trzeba czasem odpocząć?

Agnes

Witam bylam na jednym zleceniu i nigdy wiecej. Trafilam na mine i niezaplacili mi za 3 dni. Niepolecam. Odzyskalwm kase na drodze sadowej

Fordmondeo1

Nie polecam ,byłem tam raz z tej firmy.Przerwano mi kontrakt i dostałem tylko dietę.Do swojej podopiecznej podszedłem bardzo ludzko i bardzo się polubiliśmy.W trakcie zlecenia nie było jeszcze karty eku.Noe polecam tej firmy ,na zleceniu zero kontaktu.

KrysiaP.

firma w porządku, byłam na kilkunastu sztelach, wynagrodzenie też mi pasuje, przede wszystkim jednak koordynatorki - bardzo fajne babki ze zrozumieniem do ludzi

Czy nowo zatrudnione osoby w Pflege Mit Herzen 24 otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak umowa zlecenie .Warto ją dobrze przeczytać bo niektóre punkty zaskakują

Polka

Jestem już na trzecim zleceniu. Firma rzetelna, pieniądze na czas. Zarobki są mega fajne 1650 euro! Ale ja mówię bardzo dobrze po niemiecku dlatego też może i taka stawka. Trafiam jak narazie na super rodziny i Pani z agencji wybiera mi takie zlecenie zgodnę z moimi oczekiwaniami. Polecam. Opiekunki czasami same źle się zachowują piją, są agresywne i nie umieją się dostosować do zasad dlatego mogą potem oczerniać agencje..

Karol

@paula na jaką minę ? Co się wydarzyło?

Mieszkanka Bydgoszczy

Bardzo agresywna polityka prowadzenia tej firmy. Brzydko, nie polecam

Gosia

Wyjazd z firmą jest warty polecenia , firma płaci uczciwie według wcześniejszych ustaleń. pieniądze na konto wpłacają na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Pflege Mit Herzen 24 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pflege Mit Herzen 24?

Zobacz opinie na temat firmy Pflege Mit Herzen 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflege Mit Herzen 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pflege Mit Herzen 24