Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Kotniz

Pracowałeś w firmie Kotniz i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-01-31 22:02:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
zdjecie uzytkownika
zenon - 2015-01-31 22:02:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Pieniądze marne na każdym stanowisku,dochodzi do 2200 po 10latach pracy.podwyzka co 5-7lat 1zl.zero perspektyw na przyszlos,pracując tam stajesz się jego własnością,a jak będziesz chciał odejść to Cię będzie obrażał itd itd bo przecież tam można zarobić najwięcej bo tam jest najlepiej na całym świecie!!!!!!!!!;
zdjecie uzytkownika
robol - 2015-02-23 20:58:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Żeby płacił normalne pieniądze za fachowe zawody typu,frezer,tokarz itd to bylo by super,zostali Ci co się zasiedzieli i prawdziwi fachowcy pracują w innych firmach...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kotniz

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Kotniz?
Zadaj pytanie
alert