Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Kotniz

Pracowałeś w firmie Kotniz i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
zenon - 2015-01-31 22:02:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Pieniądze marne na każdym stanowisku,dochodzi do 2200 po 10latach pracy.podwyzka co 5-7lat 1zl.zero perspektyw na przyszlos,pracując tam stajesz się jego własnością,a jak będziesz chciał odejść to Cię będzie obrażał itd itd bo przecież tam można zarobić najwięcej bo tam jest najlepiej na całym świecie!!!!!!!!!;
zdjecie uzytkownika
robol - 2015-02-23 20:58:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Żeby płacił normalne pieniądze za fachowe zawody typu,frezer,tokarz itd to bylo by super,zostali Ci co się zasiedzieli i prawdziwi fachowcy pracują w innych firmach...
zdjecie uzytkownika
Spawacz - 2016-01-21 19:46:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam ile zarabiają spawacze TIG w Kotnizie ?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kotniz

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: