Opinie o Grupa SOLO w Stalowa Wola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa SOLO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa SOLO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa SOLO w Stalowa Wola

Telefoniczna rozmowa rekrutacyjna z Dyrektorem Sprzedaży (czekam na tel.: 30 min opóźnienia po stronie p. Dyrektora). Pan Dyrektor opowiada o firmie. Ja słucham. Pan Dyrektor zadaje pytanie: "czego oczekuje pan od pracodawcy?" Ja odpowiadam: "bardzo uprzejmie aby Pan Dyrektor nie zadawał mi tego typu pytań. Proponuję aby... ale Pan Dyrektor ucina rozmowę. (tego typu pytania padają jeszcze na rozmowach rekrutacyjnych ?!) Tak wiem; powinienem powiedzieć: "gratyfikacji pieniężnej która jest uzależniona od nakładu pracy/wyników/realizacji założonych celów..." etc. I tu następuje "elegancki" zwrot akcji; (kontynuuję poprzedni wątek): pan Dyrektor mówi: "Ja tu zadaje pytania. Do widzenia" i się rozłączył. Komentarz chyba sam się napisał :)

@...

A te zarobki co podają na stronie w ofercie na pracownika produkcji to chociaż rzeczywiście takie są? Bo tam jest od 3 200 zł do 5 400. Czemu nie chcą zatrudnić kogoś na dłużej? Jaką umowę dają na te 2-3 miesiące?

Na stronie firmy jest oferta na pracownika produkcji. Nie jestem pewien czy aktualna, bo nie ma podanych dat. Rzeczywiście oferują stabilne zatrudnienie, czyli umowę o pracę już od pierwszych dni? Ile jest tej miesięcznej premii, o której również można przeczytać w ogłoszeniu?

Klient Nowy wpis

Polecam! Szyby i okna solidne. Obsługa profesjonalna, duży wybór wzorów, kolorów i detali. Czas oczekiwania trochę się przedłużył ale pogoda i tak nie dopisała na montaż. Panowie uwinęli się w dwa dni.

Miś
@Kandydat

Ja po takim pytaniu sam bym się rozłączył :)

Grzegorz Wójcik
@Kandydat

Szanowni Państwo, Krótki wywiad telefoniczny, 15-30 min, stosuję często przed bezpośrednim spotkaniem, w przypadku wątpliwości, w celu oszczędzenia czasu swojego oraz kandydata. Jeśli podczas wywiadu, kandydat którego cv obfituje w krótkie epizodyczne prace, w różnych firmach, o różnych specjalnościach na zadane pytanie: „czego oczekuje Pan od przyszłego pracodawcy?”, nie próbując zrozumieć jego treści, reaguje arogancko, ja natychmiast dziękuję za rozmowę, nie widząc potrzeby kontynuowania wywiadu. Dalsza rozmowa to jedynie strata czasu dla obu stron…. Dyrektor Sprzedaży, Grzegorz Wójcik.

Gol
@Kandydat

A właściwie to czego oczekujesz? Bo w tych opiniach to tylko padają pytania o benefity jak socjale karty multispirtu, darmową wodę, wynagrodzenie jak dla specjalusty astrofizyki? Nie daj boze aby nadgodziny były albo telefon jakiś od szefa, albo zeby praca była ciężka i żadnych uwag ze strony kierownictwa. Co od siebie dasx tej firmie oprócz kiepskiej roboty, lawirowania i pomówień?

... Nowy wpis
@Grzegorz Wójcik

A Pan Panie Wójcik tez juz tam zakończył.kariere :) , firma porazka , ciągła rotacja , zeroposzanowania pracownika , młody porobi wykorzystają 2-3 miesiące kolejny ... każą robić nadgodziny obiecują gwiazdy na niebie przychodzi wypłata i dostajesz beż premi bo narobiłeś nadgodziny to za dużo byś zarobił z premia a tak nie można...zwalniasz sie i kolejny ... produkcja to 90% młodych i jak tu trzymać jakość hahaha ... nigdy tam !!!! Omijać z daleka !!!!paszoł won!!!!

@...

Jaki jest wkład kierownictwa Grupa SOLO w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa SOLO? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Klient

Witam zamawiane było ogrodzenie mimo że w umowie było 7tygodni czas się wydłużał do 5 miesięcy i do tego niekompletne brakuje części a dostaliśmy inne.Po brakujące części trzeba pojechać samemu.Poprostu jeden wielki bałagan.Nie zamówię więcej w tej firmie

Justyna

Pracuję w SOLO od lipca 2021r. Przyznam, że czytając opinie byłam nastawiona negatywnie, i zastanawiałam się czy to odpowiednie miejsce dla mnie. Na szczęście zaryzykowałam, i pracuje tu nadal. Jestem zatrudniona na umowie o pracę, mam podstawę, oraz co miesięczną premię uznaniową. Praca w SOLO daje duże możliwości, jeśli chodzi o szkolenia oraz rozwój, a na tym mi zależało. Atmosfera w firmie świetna, ludzie zawsze chętni do pomocy. Wiele ludzi pracuje tu kilka, kilkanaście lat - myślę że to o czymś świadczy. Nikt nikogo nie zmusza do bycia tutaj ;) ! Pozdrawiam

Klient

Po montażu drzwi musiałam zamówić firmę remontowa która mi zalatala dziury w ścianach po demontażu starych futryn które zostały tak nieumiejętnie wyjęte przez pracowników....porażka. Nie polecam w żadnym wypadku korzystania z usług tej firmy.

Łucja
@Klient

A ta poprzednia negatywna opinia dodana 10 minut temu to też od Państwa czy to jakaś zbieżność w czasie? Można się dowiedzieć ile to kosztowało tak właściwie i jak z terminem wykonania sytuacja wyglądała?

Maciek

Montaż drzwi to kompletna porażka. Przyszło dwóch pseudo monterów którzy zdemontowali mi Stare futryny demolując przy tym listwy przypodłogowe oraz ściany. Montaż nowych wolał o pomstę do nieba . Szpary zdarty lakier niedoklejone listwy itd. Na moje uwagi pracownik stwierdził że tak ma być hahahahahahaha. Szkoda ze zapłaciłem wcześniej bo nie dostali by ode mnie niczego. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Maciek

Firma tragedia. Drzwi zrobione niechlujnie szpary kilka milimetrów. Dwóch pracowników którzy starają się przekonać Zamawiającego że są najmądrzejsi na świecie i że zrobione super......nie polecam firmy absolutnie. Jakbym nie zapłacił pieniędzy przed robotą kazał bym im zabierać się i wynosić.

Czy w Grupa SOLO poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak, premie uznaniowe, których nigdy nie zobaczysz

Czemu? Nikt nie zasługuje na premie, czy firma nie ma kasy na dodatkowe wypłaty? Są jakieś inne benefity? Wiesz coś?

Gol
@Marcin

A ty sxukasz firmy dla samychbenegitów to idz do budzetówki. Najpierw popracuj pokaż co potrafisz i dopiero rozmawiaj

Aga

nie polecam! byli u mnie Panowie którzy montowali drzwi, jeden zarozumialy nie miły , a drugi pijany i smierdzacy, firma straszna...

@Aga

Szanowna Pani Ago, Podjęła Pani wiele trudu by umieścić swoją opinię na kilku portalach jednocześnie jednak wciąż nie jesteśmy w stanie wyjaśnić zaistniałej sytuacji, ponieważ nie możemy zidentyfikować Pani jako naszego Klienta. Wszelkie zastrzeżenia co do pracy danego punktu sprzedaży lub obsługi klienta prosimy zgłaszać w pierwszej kolejności osobom głównie zainteresowanym, tj. zarządowi firmy. Wówczas będziemy mogli odpowiednio szybko zareagować i potraktować Państwa sprawę indywidualnie. Każdy sygnał jest dla nas bardzo cenny i wkładamy dużo zaangażowania by wewnętrznie go przeanalizować, jednak liczymy na Państwa współpracę w tym zakresie. W sprawach szczególnych jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 535 329 713 oraz adresem e-mail: uwagi@grupasolo.pl Z wyrazami szacunku, Adriana Żak Grupa SOLO gsm: 535 329 713

Halina
@Grupa SOLO

proszę nie wierzyć w ŻADNE ZAPEWNIENIA pani Adriany. To jedna pazerna klika

nick
@Grupa SOLO

ha, ha, ha, ha , ha Adriano nie wysilaj się i tak wszyscy już wiedzą jaką jesteście denną firmą z dennym sposobem zarządzania. szukacie frajerów i to zdesperowanych. baj

klient
@Aga

Jesli chodzi o same drzwi ok ale przetrzegam przed kupowaniem wMokrzyszowie k.Tarnobrzega Monterzy Masakra!!! zero dokladnosci na odwal sie a kase wolaja zanim zaczna.Niekupojcie tam ze wzgledu na Montarz!!!!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Grupa SOLO? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Stanisław

Wszystko zależy od Twojej osoby. Tzn. Chęci do pracy,wykształcenie,umiejętności ,zaangażowanie, charakter itp.

Dzień dobry, pytanie. Czy Firma sprzedaje wyłącznie przez sieć dystrybucji, czy jednak RKS ma również zadanie sprzedawać bezpośrednio detaliście? Proszę o info. Czy naprawdę funkcjonuje jakoś weksel? Przecież to praktyka z lat 90tych, która w cywilizowanym biznesie nie ma racji bytu. Z góry dzięki za opd

@Kandydat

Podczepiam się do powyższego pytania, dajcie znać, bo termin rozmowy zbliża się wielkimi krokami. a niestety spotkanie nie zostało przez pracodawcę poprzedzone konkretami, więc jazda trochę na pałę.

Kan2
@2

Żałuję, że nie wszedłem tu przed rozmową rekrutacyjną, oferta dla dziewczyny/chłopca zaraz po szkole. Piękna nowa siedziba, całkiem sympatyczny Pan dyrektor, który zadawał pytania, po czym wchodził w słowo i sam sobie na nie odpowiadał, co już dało do myślenia. Doskonale wiedział, że dysponuje słabiutką ofertą, bo podczas krótkiego spotkania kilkaktornie podkreślał, że oferują auto służbowe 150 KM, dobrze, to na plus ale czy to ma być główny argument podczas ubiegania się o pracę? Cóż, kolejne doświadczenie i wybzykane w powietrze paliwo.

@Kan2

Mam bardzo podobne odczucia po spotkaniu. To jedna z tych rozmów gdzie doświadczenie kandydata jest przekleństwem. Nauczka na przyszłość, jechać wyłącznie na spotkanie, walczyć o pracę tam gdzie od samego początku są jasno określone warunki i zasady a nie o sam fakt posiadania "jakiejś" pracy.

DamianDE

Szef pisze, że dużo ktoś tam zrobił, bo wymienił krzesełka na nowe. Normalnie jak w podstawówce. Ale firmy są w tej Stalowej Woli, aż ręce opadają.

Benek

Ja wygląda praca na produkcji? Zarobki? 2 zmiany? Umowa o pracę?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w GRUPA SOLO?

nick

nie chciej mieć z nimi żadnej umowy. żadnej. chyba, że lubisz podpisywac weksle na 50 tys, jako zabezpieczenie swoich błędów. nie bój się - na 100% je popełnisz i oni sobie ten wekselek wystawią. ostatecznie nikt nie lubi być stratny. Odradzam pracę dla tej firmy I TO NIE JEST ŻART. ta firma wygląda na taką cacy, super, profesiolna itp. nic bardziej mylnego. pierdylion procedur do ZAAKCEPTOWANIA i podpisania. w zamian za przyjęcie do pracy każą wam podpisać WEKSEL np. na 50 tys. (tak było jeszcze w 2019 - to fakt). nikt tu długo nie wytrzyma. Obecnie jest oferta pracy na Regionalnego Kierownika Sprzedaży - ODRADZAM. po stokroć odradzam. I obyście nie żałowali jeśli się zdecydujecie tam pracować. Firma może się różnie nazywać: raz to będzie GRUPASOLO raz PPHU SOLO MARCIN SOBOTA. i tak właściciel jest jeden. spotka was najgorsza potwarz, MOBBING, lekceważenie, poniżanie i krętactwo. jesli sądzicie, że was WYSZKOLĄ to się grubo mylicie. (usunięte przez administratora) wyszkolą u siebie na produkcji i tyle, resztę ucz się sam. bedziesz sprzedawać nie tylko okna ale też drzwi i bramy i ogrodzenia różnych producentów I NIE MYSLCIE sobie, że ktoś wysle was na te szkolenia na swój koszt. jak sprzedasz coś "żle" czyli zamówisz okna czy drzwi z jakimś błędem to wystawią CI TEN WEKSEL NA 50 TYSIĘCY. nie będą stratni. Nie ufajcie pani A. "prawej ręki" prezesa. wszystko pięknie wygląda A TAKIE NIE JEST. kropka. nie idźcie tam do pracy NAWET JEŚLI JESTEŚCIE ZDESPEROWANI

Ja dostałem po 3 mcach

K
@nick

Pytanie, piszesz źle zamówisz drzwi lub okna. Nie rozumiem, jak to zamówisz? Przecież zamawia dystrybutor, to on dokonuje pomiaru, weryfikuje itp, chyba nie zamawia takich rzeczy na gębę, masz podkładkę, potwierdzenie mailowe czy jakiekolwiek inne które jest śladem tego zamówienia, jakiś podpisany formularz, przecież to nie tabliczka czekolady. Twoją rolą jest zwrócenie mu uwagi na pewne krytyczne detale tak aby było dobrze, pomoc itp. ale chyba jednak zamawia dystrybutor? Bo jeśli pracownik jest pociągany do odpowiedzialności za błędy dystrybutora to jest chyba jakiś żart, czegoś tu nie rozumiem albo mam za małą głowę aby mi się to zmieściło.

Stan.C.

Ukraińsko - polski (usunięte przez administratora). Chodzi szpicel, piesek kierownika, obserwuje i donosi na górę. Stanowczo odradzam pracy na produkcji w tej firmie.

Pracownik roku
@Stan.C.

Ja pracuję w solo na produkcji już pare lat i to co piszesz jest nieprawdą. Ty chyba masz pecha bo gdzie nie pracowałeś było źle! Znam twoją historię...!!!!!

Dawid

Pracę w SOLO na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży zacząłem od marca tego roku, przychodząc do branży stolarki okiennej z innej branży. Przyznam, że czytając opinie podchodziłem do nich z dystansem bo ludzie lubią wylewać swoje żale i dorabiać historię. Trafiłem na okres całej tej pandemii więc miałem trochę czasu na poznanie branży oraz szkolenia, które odbyłem w siedzibie firmy.Jestem zatrudniony na umowie b2b, mam podstawę, premie,prowizję oraz inne bonusy zgodnie z załącznikiem prowizyjnym. Otrzymałem niezbędne narzędzia pracy (NOWA Skoda Octavia 2.0 TDI, laptop, telefon) a także możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach i projektach firmy. Atmosfera w firmie bardzo fajna, każdy wie za co odpowiada i wie po co pracuje, wszyscy gramy do jednej bramki! Szef jak i Dyrektor konkretni ludzie i tak to ma wyglądać!Plany realne,pracy bardzo dużo ale jak ktoś polubi to co robi to będzie chodził do tej pracy z przyjemnością tak jak ja to robię! Jeśli masz wątpliwości odnośnie pracy na jakimkolwiek stanowisku, możesz śmiało odnaleźć namiar do mnie lub kolegi Janka na stronie,zadzwonić i zapytać u źródła! polecam ! Pozdrawiam Dawid

Janek

Pracuje w Solo od lutego 2020 roku na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Do firmy przyszedłem bez doświadczenia w branży stolarki okiennej lecz z dużym doświadczeniem i umiejętnościami sprzedażowymi. Na początku miesiąc szkoleń a potem ogień i do roboty. Jestem zatrudniony na umowie agencyjnej (współpracy firma-firma) ale nie jest to warunek. Zarabiam godnie, mam wysoką podstawę i dwa inne składniki wynagrodzenia. Dostałem też potrzebne narzędzia pracy Skode Oktavię 2.0 TDI kombi, telefon i komputer. Jeżeli chodzi o szefostwo to muszę przyznać, że się trochę bałem po przeczytaniu tu różnych opinii. O jakichś wekslach na 50k czy szefie drącym morde non stop. Ale okazało się, że szef nie krzyczy, weksla nie ma (jedyne co podpisałem to lojalka jak w każdej innej firmie sprzedażowej) Ludzie tu pracujący rozumieją, że zbieramy do wspólnego wora i służą pomocą zawsze jak o nią proszę. Pracy jest naprawde dużo więc nie ma mowy o nudzie. Jeżeli jesteś zainteresowany ale przestraszony opiniami (jak ja byłem) nie masz co sie bać. Ustaliłem, że te opinie to rozgoryczona pracownica po zwolnieniu dyscyplinarnym po 2 tygodniach pracy. Ja od siebie polecam. Nie ważne czy chcesz być sprzedawcą w punkcie czy na produkcji. Wszędzie pracują naprawde spoko ludzie. Pozdrawiam Janek

Pytanie RKS

Witam, Może ktoś napisać coś więcej na temat pracy jako Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmie Grupa SOLO? Proszę o rzetelną opinie a nie wylewanie swoich żali i niepowodzeń w związku z pracą. Chodzi mi o warunki pracy,umowę, premie,plany,atmosferę,narzędzia pracy.Z góry dziękuję !

@Pytanie RKS

Pytałeś o zatrudnienie prawie miesiąc temu. Interesuje mnie, czy zdecydowałeś się złożyć CV i byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli masz jakieś doświadczenia związane z rekrutacją zostaw na forum informacje dotyczące warunków zatrudnienia jakie oferuje pracodawca.

Bernard
@Pytanie RKS

I jak się pracuje w tej firmie jako RKS ?

@Bernard

Pracuje się dobrze. Jeżeli pracowałeś na podobnym stanowisku to bardzo nie odbiega to od innych firm i branż. Pieniążki zadawalające. Masz podstawe i dwa inne składniki wynagrodzenia. Narzędzia, Skoda oktavia 2019 2.0 TDI, laptop, telefon. Atmosfera koleżeńska, Plany realne, przełożeni ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa SOLO - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Grupa SOLO?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa SOLO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa SOLO?

Grupa SOLO
3.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Władysława Broniewskiego 33
    37-464 Stalowa Wola