V.I.S Retail Sp.zo.o Atlantic

Opinie o V.I.S Retail Sp.zo.o Atlantic

anonim 2011-01-03 04:24:44
Kochani zgadzam się z wypowiedziami wcześniejszymi w tej sprawie. Firma ,, ATLANTIC,, Zwana i zarejestrowana jako V.I.S. Retail to masakra dla pracowników. kiedyś można było zarobić super i chciało się pracować, a teraz marne zarobki, podstawiani klijenci non-stop na karku. Towaru od 2 lat brak (pełnej rozmiarówki) rzucane są ochłapy z których masz wyrobić 280000 tysięczny plan. z Czego pytam? z samych ,,s,, który facet w polsce nosi taki rozmiar pytam?- [usunięte przez moderatora] U Kobiet to samo albo xl, albo s, a gdzie m, l, xxl? a o biustonoszach nie wspomnę roz. 70A, 70B, 75A, 75E które zresztą wyglądają jak 70B, a gdzie standarty, 75b, 75c, 75d? Tracą klientele jak cholera- tak to się rozmnaża. Jak jeszcze produkowano w Polsce było spoko choć ceny można powiedzieć niskie 9,90 za slipy ze starej kolekcji lub z nowej za15,90, to nie dość że teraz szyją od kilku lat w chinach szmelc, który się pruje, na szwach- to w dodatku podwyższają ceny tak że szok. Prak kompetencji u kierowników sklepu, co za tym idzie brak szacunku ze strony sprzedawców. Z drugiej strony kto po studiach kierowniczych pójdzie kierowniczyć do sklepów takiego Atlantica- masarka. Zarabiają od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nic nie robią, nawet boją się zadzwonić do firmy i zapytać o co kolwiek, każą to za to robić pracownikom- no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to od czego one są, tylko od stanowiska poprostu rządzenia, tak to i ja bym mogła po szkole średniej, kierować zespołem ludzi i mało tego powiem, że wyszło by mi to lepiej niż takiej Łachudrze z Radomia lub Szczytna- totalny brak konsekwencji, rąbią jak cholera, zmieniają prognozy na premie jak leci że już sama się gubisz na jakich warunkach jesteś. Kiepsko i wyżucają pracownice po porodzie, choć chcą wrucić do pracy, bo jak wiadomo dzieci to koszt a do tego jakieś zobowiązania. Kiedyś było naprawdę ok, żekłabym super- przy niższych podstawach zarabiało się więcej niż przy tych 1800zł, gdzyż jak ja zaczełam pracować dostałam pierwszą umowę na 3me i 1100 brutto+premia- wtedy po miesięcu pracy dostawałam jakieś 1550 lub 1650, rewelka i pracować się chciało. A teraz?- masz na początek 1500 po 2 latach możesz mieć 1800 jak ostro nasmarujesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi sklepu a i tak bez premii (1500=1070 lub mniej) a w przypadku (1800brutto= 1270) jakoś tak, więc jak sami widzicie masakra. Planów założonych się nie wyrabia, bo nie ma na czym oka zawiesić, albo jest brak rozmiarów, a jeśli jakimś cudem uda się wyrobić plan to dostajesz przy 1800 brutto jakieś 1450-1550 zł i to się cieszysz jak byś dostała conajmniej ze3 tysie bo o większych kwotach nie wspomnę. socjsl niby zabierany ale nic z niego nie dostajesz- firma twierdzi, że kupuje Ci papier do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wodę co jest to ich psim obowiązkiem, to niestety przepijesz swój socjal i podetzresz sobie nim [usunięte przez moderatora] , bo żekomo nie mają kasy. Zaś prezes w momęcie zwolnień jego [usunięte przez moderatora] , bo tak można powiedzieć o sprzedawcach, leci sobie do Ciepłych krajów gdzie w czasie jego nieobecności jego podwładnie w tym przypadku ludzie pracujący w siedzibie firmy, rozkradają jego majątek na lewo i prawo- ale najłatwiej i w sumie najlepiej jest zrzucić winę na sprzedających w tych sklepach. Poprawieniem sytuacji w tej firmie moim zdaniem skromnym jest wyżucenie na bruk śmiesznych dyrektorków, i pań z ładnym uśmiechem i tylko z tym, bo chamstwo mają we krwi wszystkie po kolei. W przeciwnym razie założyciel firmy ,,Atlantic,, wróci na stadion w to miejsce od którego niegdyś zaczynał karierę biznesmena. A nawet nie na stadion bo chyba już go po woli zamykają, więc zostaje tylko bazar różyckiego- a tam kariery na majtkach nie zrobi, bo tamtejsze otoczenie ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmę ,, Atlantic,, W skrócie nie polecam tej Firmy jako przyszłego pracodawcę!!!! Z poważaniem tylko dla koleżanek ze sklepu Była Koleżanka która ma nadzieję, że co poniektóre osoby zaczną wierzyć w siebie i zrozumieją że stać ich na lepszą posadę a w szczególności na zmianę firmy która, równa ich z zerem, oraz kożystając z sytuacji życzę powodzenia tym które są silne i pewnie tak jak ja przy najbliższej okazji stracą pracę, aby wieżyły że jak skończą szkołę poszły w upragniony kierunek a nie męczyły się. CAŁUJE MOCNO:)

Zaczek 2015-08-02 22:33:51
W czwartek 6 sierpnia o godz. 9:30 przed Sądem Gospodarczym przy ul. Czerniakowskiej 100a, odbędzie się protest pracowników pozbawionych pensji przez Atlantic/VIS. Nagłaśniamy sprawę w mediach i zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Związek Syndykalistów Polski. Kontakt: info@zsp.net.pl
Zostaw swoją opinię o V.I.S Retail Sp.zo.o Atlantic - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V.I.S Retail Sp.zo.o Atlantic