Opinie o Norauto Komorniki w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Norauto Komorniki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Norauto Komorniki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norauto Komorniki w Komorniki

Magda Nowy wpis

Czyli nic na święta nie dostajecie tak?

On Nowy wpis

Potwierdzam Pracowałem Kierownik serwisu nie ma żadnej wiedzy z motoryzacji!!! Pracownicy ok , ale cele tabele naciąganie klientów na niepotrzebne naprawy i pensje to dno...nawet bonów nie ma na święta.

Ryszard Nowy wpis

Czy tak dobrze pracuje się i nie ma chętnego żeby napisać kilka wskazówek?

Poland Nowy wpis

No w tym momencie to potrzeba trochę czasu, aby było okej

Brałeś udział w rekrutacji do Norauto Komorniki. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Młodszy Instruktor ds. Szkoleń Technicznych
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
Norauto_GÓWN...O

Jest(usunięte przez administratora) nie firma!!! Tylko zżera ludziom KASĘ!!! Te pracowniki potrafią zrobić jedynie tylko to wymiana opon!!! Wszystko drogo! CENY MASAKRA!!! Mój kuzyn pracował w Komornikach i uciek stąd za parę tygodni! Jeszcze taki gówniaż tam menedzer!!! Taki mały krasnoludek))) Zawsze się kłuci za kasę z klijentami!

Czego nie ma rotacji nie ma? heheh rotacja jest jak nigdy mało tego nie ma chętnych do pracy , zreszta się nie dziwie

Naucz się czytać ze zrozumieniem...wśród pracowników atmosfera jest ok ale to nie jest na ręke niektórym osobom... pamietaj dopóki będzie tam pracować dotychczasowy dyrektor i kierownik warsztatu dobrze nie bedzie... wystarczy fakt że największa rotacja pracowników jest własnie w komornikach... życzę powodzenia

Atmosfera ok wśród pracowników ok gorzej na wyższym szczeblu tam wieczne niezadowolenie "nawet jak jest dobrze to i tak jest żle" tak można to opisać , pensje są na czas to jedyny plus ale nie spodziewaj się cudów , w auchanie pewnie wiecej zarabiają... socjal pożal się Boże

paulus

pracowałem ale wyjechałem nie było najgorzej, polecam spokojna fajna kontaktowa otwarta praca:-)

poznaniak

Proszę o usunięcie opini.

adiii

Mało profesjonalna obsługa klienta ze strony konsultantów, nie wspomnę już o kierowniku serwisu (brak kompetencji i umiejętności) oraz dyrektorze centrum. Mechanicy całkiem spoko i dużo potrafią choć nie wszyscy:) Atmosfera pracy kiepska, brak awansu, wyzysk!!! Zarobki mizerne jak na stawiane wymagania. Nie docenianie umiejętności i starań dłuższych stażem pracowników! Jednym słowem omijaj pracę w tym centrum:)

donatello

Jesli nadal pracuje tam B[usunięte przez moderatora] to nie zatrudniajcie sie tam, skonczony[usunięte przez moderatora]....! Karierowicz,stresuje tylko ludzi.Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Norauto Komorniki - Komorniki

Norauto Komorniki