Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Witam, w ofercie dla asystenta do obsługi klienta jest napisane, że godziny pracy są od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku, nie ma przy tym możliwości na zachowanie jakiejkolwiek elastyczność? I co z samym biurem, to open space czy może da rade mieć własne pomieszczenie?

Ania Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Ile zarabia się na stanowisku opiekuna klienta? Jakie jest system premiowy, chociaż widełki, ile minimalnie można otrzymać poza podstawą 3500 netto :)

Brak obiecanego feedbacku chociażby na maila po 2. etapie rekrutacji... (nie ma go w spamie ani nigdzie indziej) Informacja miała być przekazana nieważne od wyniku. Oraz ponowne odświeżenie ogłoszenia na OLX, przez co rozumiem, że rekrutacja trwa nadal.

@Kandydat

Chodzi może o te ofertę dla asystentki ds. sprzedaży i marketingu? przynajmniej widziałam, że ze dwa dni temu ofertę odświeżano. Skoro już były te dwa etapy to co się na nich tak w ogóle działo?

Info Nowy wpis
@Kandydat

Do jakiego oddziału i na jakie stanowisko aplikowałeś/aś? Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu wyjaśnienia braku feedbacku :)

Info Nowy wpis
@Kandydat

Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań aby proces rekrutacyjny odbywał się w przyjazny i profesjonalny sposób. Każdy Kandydat po rozmowie rekrutacyjnej otrzymuje od nas informację zwrotną telefoniczną lub mailową. Prosimy o kontakt: kariera@pikseogroup.pl abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Mnie tak dla odmiany jeśli o pracę asystentki chodzi to wyświetla się teraz kwota 5 400 zł :) ale już wiem, że to zależne od lokalizacji, dwa dni temu dodano ofertę na cztery. Czy jest tu może ktoś z Gdańska? Liczyłabym na opis atmosfery. W jaki sposób wygląda u Was wdrożenie nowej osoby?

XU

Z tego co wiem, oddział w Gdańsku będzie dopiero otwierany

Info

Nasz oddział w Gdańsku wystartował tydzień temu. Jeśli jesteście ciekawi jak pracujemy, to zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w social media (IG, FB, LinkedIn) - z pewnością podzielimy się zdjęciami z naszej nowej lokalizacji :) Proces onboardingu w dziale handlowym uwzględnia szkolenia z kompetencji miękkich, sprzedażowych, szkolimy się z systemów na których pracujemy i wdrażamy wiedzę z zakresu digital marketingu. Wyznaczana jest osoba odpowiedzialna za proces wdrożenia, która jest wsparciem szczególnie w pierwszych tygodniach naszej współpracy. Warsztaty odbywają się głównie w systemie stacjonarnym oraz na platformach online.

@Info

A ostatnio otwarty oddział przed tym w Gdańsku to który by był? Zastanawiam się także czy wszędzie wprowadzacie dokładnie taka sama kulturę pracy? praktycznie cały skład to nowe osoby?

Opiekun Klienta

Z racji pandemii oczywiste zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pan rekruter bardzo sztywny niezbyt sympatyczny. Pytania bezsensowne ale dość łatwe. Pan zachowuje się także jakby pierwszy raz na oczy widział cv i w ogóle nie zapoznał się z jakim kandydatem rozmawia. Wreszcie obietnica tego że do końca dnia uzyskam informacje zwrotną niezależnie od wyniku rozmowy. Informacji takiej oczywiście nie otrzymałem, może i dobrze bo firma która nie szanuje kandydatów nie szanuje też pewnie pracowników. PS nie wiem czemu muszę pisać te opinie 2 raz bo została usunięta. Widocznie marketing internetowy w wykonaniu tej firmy działa również tutaj.

O doświadczeniex dyspozycyjność, jakie argumenty użyłbym gdyby coś sprzedać, reszta jakieś bzdury.

WB

Dzień dobry, Jakie zadania wykonuje się na stanowisku asystenta ds social mediów? Czy klientów których się obsługuje należy samemu pozyskiwać? Czy praca polega na pracy na słuchawce?

@WB

Zakres obowiązków na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. Social Media jest opisany w naszym ogłoszeniu pracy na OLX.pl "Specjalista/ka ds. Social Media - Bydgoszcz". Ma się kontakt (telefoniczny/mailowy) tylko z Klientem, z którym się ściśle współpracuje - odpowiadanie na zapytania związane z prowadzeniem social mediów, feedback z przeprowadzonych działań itp.

Po jakim czasie asystentka od sprzedaży oraz marketingu może awansować? i jakie wtedy będą oferowane warunki? pytam, bo jak teraz wiszą oferty to podają kwotę do 5,500 zł. w jednym wątku także pisali cos o tym, że liczą się tylko wyniki w tabelkach. Jeśli tak jest to jakie trzeba osiągać i przez jaki okres czasu by wspiąć się wyżej? Jak to wpłynie na zarobki?

OP

Do każdego cele dobierane są indywidualnie. Cele to zebranie dwóch zainteresowanych osoby ciągu dnia, przy średnio 60 połączeniach i 120 minutach rozmów

pracownikbdg

@Pracodawca czy istnieje możliwość ewentualnej zmiany działu bądź czy pojawi się jeszcze ogłoszenie do pracy na stanowisko do działu analiz?

@pracownikbdg

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana rozwojem w innym dziale u nas w firmie, to zachęcamy do kontaktu z bezpośrednim przełożonym lub działem HR. Postaramy się wspólnie znaleźć dla Ciebie odpowiednią ścieżkę rozwoju. Ogłoszenie do pracy na stanowisku w dziale Analiz jest wciąż aktualne.

Kandydatka

@Info Jakie oferujecie wynagrodzenie na stanowisku grafik komputerowy?(jest premia do podstawy?) Jak wygląda drugi etap rekrutacji? Czy jest szkolenie stanowiskowe?

Hej, czy zarobki asystenta ds. sprzedaży i marketingu się nie zmniejszyły przypadkiem? Jestem tu z oferta sprzed paru dni, w której pisali o zarobkach do 5300 zł. po sprawdzeniu opinii widzę jednak, że ktoś jeszcze w październiku pisał o kwocie 5500 zł. z czego wynika taka zmiana? Zakres obowiązków jest mniejszy?

Info

Wynagrodzenie na stanowisku Asystenta / Asystentki ds. sprzedaży i marketingu nie uległo zmniejszeniu. Aktualnie prowadzimy kilka otwartych rekrutacji w różnych lokalizacjach: Toruń, Bydgoszcz, Poznań i Gdańsk - oferowane wynagrodzenie może się różnić na poszczególnych stanowiskach - zachęcamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami na pracuj.pl, OLX oraz Rocket Jobs :)

Info

Wynagrodzenie na stanowisku Asystenta / Asystentki ds. sprzedaży i marketingu nie uległo zmniejszeniu. Aktualnie prowadzimy otwarte rekrutacje w kilku lokalizacjach: Toruń, Bydgoszcz, Poznań i Gdańsk. Oferowane wynagrodzenie może różnić się w zależności od aplikowanego stanowiska :)

@sklepkopernika.pl

Dzięki szczegółowo dopasowanej strategii uwzględniającej nasze potrzeby, kampania Google Ads prowadzona przez Pikseo pozwoliła na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie zainteresowania naszymi produktami. Regularne raporty od opiekuna i jego profesjonalne sugestie były pomocne w ciągłym ulepszaniu działań prowadzonych w sieci.

Fare

Witam, @Pracodawca czy praca na stanowisku Junior News Business Specialist dotyczy głównie nawiązywania relacji z potencjalnymi klientami?

@Fare

Dzięki za zainteresowanie stanowiskiem Junior New Business Specialist :) Juniorzy odpowiadają za wsparcie działu handlowego w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów (cold calling, e-mail) - praca na wewnętrznej bazie firmowej.

@Fare

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Junior New Business Specialist :) Juniorzy odpowiadają za wsparcie działu handlowego w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów.

EmiW

Czy stanowisko asystenta do spraw sprzedaży i marketingu to praca na słuchawce? W jakich godzinach się pracuje?

@EmiW

Jednym z głównych obowiązków na stanowisku Asystenta / Asystentki ds. sprzedaży jest kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami. Pracujemy w godzinach 8:00 - 16:00 :)

Czy praca na stanowisku Specjalisty ds. analiz i ofertowania opiera się na kontakcie telefonicznym z klientami?

@Monika

Na stanowisku technicznym Specjalisty/ki ds. analiz i ofertowania nie ma się bezpośredniego, telefonicznego kontaktu z klientem :) Współpracuje się ściśle z osobami z działu handlowego (Oni odpowiadają za kontakt).

@Info

Dziękuję za odpowiedź :) a czy trwa jeszcze rekrutacja na to stanowisko? I czy wymagane jest wcześniejsze doświadczenie w marketingu?

@Monika

Tak, trwa nadal rekrutacja na to stanowisko :) Zachęcamy do zajrzenia na OLX.pl → ogłoszenie: Specjalista/ka ds. analiz i ofertowania - e-marketing w Bydgoszczy. Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia, a jedynie chęci i predyspozycji do wykonywania zadań, opisanych w ogłoszeniu.

witam czy nadgodziny są jakkolwiek możliwe? niedawno podano przedział godzin pracy, w tym przypadku dla konsultanta. (8-16) czy zdarza się mimo wszystko ze trzeba zostać czasami nieco dłużej? Jeśli tak to w jaki sposób można teraz to odebrać?

Czy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Info

Informacje o możliwych formach zatrudnienia na danym stanowisku umieszczamy w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych. Najczęściej jest to umowa zlecenia / umowa o pracę.

Wojtek

Totalni (usunięte przez administratora) ta śmieszna spółka z o.o. omijaj i nie stracisz kasy/nerwów-nie ma z kim rozmawiać,a podpisz tylko umowę;płacisz latami i nie wiesz za co i dlaczego.Na tym bazują;oszukując przy zawarciu umowy-jak podpiszesz,to już tylko w Sądzie,lub nędznym ich prawnikiem porozmawiasz.OMIJAJ TO!!

Żaklina

Widziałam ofertę pracy dla Konsultantki ds. umawiania spotkań. Mam pytanie - czy na tym stanowisku można liczyć na pracę hybrydową? Fakt, w ogłoszeniu napisano, że jest to praca stacjonarna, jednak gdzieś tu w opiniach wyczytałam, że pracodawca często idzie na rękę w podobnych kwestiach. Tak więc jest szansa na hybrydę? Ile dni pracy wtedy z biura?

@Żaklina

Cześć! Praca na stanowisku Konsultantki ds. umawiania spotkań odbywa się w sposób stacjonarny - 5 dni w tygodniu w biurze, w godz. 8:00-16:00 :)

Filip

Brak obiecanego feedbacku chociażby na maila po rozmowie kwalifikacyjnej

@Filip

Panie Filipie, zawsze wracamy w informacją zwrotną do Kandydatów. Zachęcamy aby sprawdzić zakładkę SPAM lub społeczności w skrzynce mailowej - niekiedy tam błądzą maile od nas. W przypadku dodatkowych pytań Dział HR pozostaje do Pana dyspozycji :)

Była pracownica

Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że nie jest źle. Dużo zależy zapewne od działu, ale team miałam bardzo zgrany, mega kompetentny i zaangażowany w pracę, co nie zdarza się wszędzie. Dużym plusem jest elastyczność ze strony pracodawcy jeśli chodzi o rodzaj zatrudnienia, wyjście wcześniej lub praca HO nie jest problemem, jeśli się tego nie nadużywa. Można też dużo się nauczyć, organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych na plusie. Na pewno w pracy nauczyłam się dużo i po doświadczeniach z innymi pracodawcami i specjalistami widzę, że poziom jest wyższy niż przeciętnie

Roksana

Jak to rozlicza się tylko za ilość połączeń i minut? A co z merytoryką rozmów i ich efektem? Jak to jest weryfikowane? Sprawdza to ktoś? i skoro już jest jakiś przelicznik minutowy to może go ktoś omówić na przykładzie? Ciekawa jestem przeliczenia tego na kasę oraz norm, które obowiązują

Zawiedziona
@Roksana

Liczy się wynik w tabelce , na koniec dnia i na koniec miesiąca ,w praktyce nikogo nie obchodzi jak rozmawiasz ważne żeby był wynik

Zostaw merytoryczną opinię o Pikseo Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pikseo Sp. z o.o. sp.k.