Opinie o Interim Europe w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Interim Europe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Interim Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interim Europe w Kraków

Karol Nowy wpis

Ponoć dobrze płacą to prawda ?

Damian Nowy wpis

Stanowczo odradzam wyjazd do pracy przez to biuro. Oszuści co innego obiecują a co innego jest w rzeczywistości na miejscu przekonałem się o tym na własnej skórze wyjeżdzając do pracy przy szparagach. W biurze obiecywali stawkę 10,50 brutto z czego miało być 8,80 na rękę. Okazało się na miejscu, że stawka za godzinę netto jest 5 euro! Tak 5 euro za godzinę pracy przy szparagach. Takie stawki były 6-8 lat temu. Więc jeżeli chcecie zostać oszukani to proszę bardzo bo na miejscu zastaliśmy 4 osoby którym obiecywała to samo. 3 osoby wysłane przez to biuro po dowiedzeniu się jaka jest stawka zrezygnowali po 4h pracy i wracali do polski. Stanowczo odradzam te biuro mydlą oczy i obiecują złote góry a po konfrontacji z rzeczywistością zastaną na miejscu ta durna baba z biura udaje że nic nie wie, że to nie możliwe i dalej idzie w zaparte, że wszystko jest tak jak na umowie. Normalnie porażka. Nigdy więcej przez agencję nie pojade.

Inspektor Nowy wpis
@Damian

To ciekawe co pisze ten człowiek, biorąc pod uwagę fakt, że ta agencja nie działa na rynku od 2012 roku.

Ewa Nowy wpis

Wiem, że pisałeś to już jakiś czas temu @Damian, ale zastanawiam się jaka stawka widniała konkretnie na umowie? Bo przecież tak finalnie to, to jest najważniejsze, umowa słowa też jest oczywiście wiążąca ale to co podpisujemy jest, jednak lepszym gwarantem. Jak było w takim razie w przypadku Interim Europe?

guuut

@marek 3522 a co takiego było w umowie, czego nie było później. Może mógłbyś napisać, myślę, że nie tylko ja z takiej wiedzy skorzystam. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Interimie na stanowisku pracownika biurowego co prawda, ale myślę, że podejście do wszystkich pracowników mają jednakowe, Tak jest czy nie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Interim Europe się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
marek 3522

W skrócie, uważać na to co proponują. Osobiście się przekonałem, że warunki na miejscu są inne niż w umowie. Praca ok, ale pozostałe do bani. Miało być własny pokój, jest kontener na dwóch. Dobrze, że pracodawca ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Interim Europe - Kraków

Interim Europe