Opinie o Vipera Cosmetics w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Vipera Cosmetics. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vipera Cosmetics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo staliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vipera Cosmetics w Piaseczno

Z jakich przyczyn nie warto aplikować? Tak ktoś pisał ze 2 lata temu w kontekście pracy przy produkcji. Opowiecie o standardzie pracy i tym na czym konkretniej ona sama polega w ujęciu procesowym? Jest ciężko? Z jakimi zarobkami się to łączy?

@byly Nowy wpis

Dziwne ze ta firma jeszcze istnieje. Na produkcji praca na akord. Tylko szkoda ze coraz częściej brak tej pracy. Z tego co wiem obsuwy w wyplatach. Pani Lady E.W. Oderwana od rzeczywistości, kobieta powinna już dawno odpoczywać na emeryturze.

@@byly

To chwila, raz ze są opóźnienia jakieś to jedno ale co z tym całym akordem? Czy wpływa on znacząco na cala wysokość oferowanej kwoty? Rozbijecie go i wyjaśnicie jak jest teraz opisany na umowie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Vipera Cosmetics? Na GoWork.pl jest 17 października kilka ogłoszeń.

Firma Vipera Cosmetics dodała ofertę pracy na stanowisko Pracownik Produkcji. Warto składać swoje CV?

Nie

Nie warto

Lidia

Czy firma oferuje jakiekolwiek benefity? Pakiet medyczny/nauka j.obcych/dofinansowanie do karty sportowej?

Sprzedawca

Niedozwolone pytania o rodzinę i dzieci, umowa zlecenie na 3/4 etatu

O rodzinęi dzieci a przeciez nie powinni o to pyta !

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Olo

@MyszkaMiki a ty tu pracujesz i masz zastrzeżenia?

MyszkaMiki
@Olo

Już dawno nie pracuję.

@MyszkaMiki

A wiadomo jak sprawa wygląda z pracownikami w biurze? Kierownikami? Jakie zarobki? Terminowość wypłat? Sama praca?

Łucja
@Nowy

Przyznam szczerze, że sama bardzo chętnie dowiedziałabym się, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia, jeśli chodzi o stanowiska kierownicze w Viperze. Ale z Twojego nicka wynika, że już jesteś tam zatrudniony. To może opowiesz o swoich pierwszych wrażeniach, związanych z pracą w tej firmie?

@Łucja

Radzę omijać firmę szerokim łukiem, za chwilę ta firma przestanie istnieć....

Natalia

Myślę, że wystarczy być dobrym pracownikiem a nie byłoby powodu do ocezrniania firmy!!

MyszkaMiki
@Natalia

Haha, najlepiej wystawić sobie samemu pozytywną opinię. Jak zawsze robicie w takich sytuacjach

Aneta

Nieprowadzone są aktualnie żadne rekrutacje w Vipera Cosmetics. Jak ten pracodawca podchodzi do aplikowania spontanicznego? Czy ktoś z Was ubiegał się o pracę w tej firmie taką metodą? Wasze wypowiedzi posłużą osobom, które chciałyby rozpocząć współpracę z tym pracodawcą.

Sora
@Aneta

Lepiej spontanicznie omijać Viperkę szerokim łukiem. Pani Lejdi EW powinna sama założyć ten frywolny fartuszek i sprzedawać szmineczki hop hop ;). Niestety bez tego doświadczenia nadal będzie osobą odrealnioną. Tak postępują ludzie wielcy, nie zaś z niewytłumaczalną manią wielkości. Marce życzę wszystkiego dobrego, właścicielom emerytury.

Aneta

@MickeyMouse, ważne jest, z perspektywy tego wątku, by starać się ciągle aktualizować informacje na temat Vipera Cosmetics jako pracodawcy, aby to forum było rzetelnym źródłem dla osób interesujących się tym co dzieje się tam obecnie.

@Aneta

@Aneta Domyślam się, dlatego dość szczegółowo napisałam swoją opinię.

MickeyMouse

@Aneta Wszystkie z mojego punktu widzenia niezbędne kwestie zostały wypisane i jeszcze raz przypominam,że dotyczą tylko jednej osoby.

Aneta

@MickeyMouse To prawda, jednak w dalszym ciągu wychodzę z założenia, że w drugim komentarzu, gdzie podałeś już więcej informacji, także powinieneś to umieścić. Spójrz na to, że moja odpowiedź nie pojawiła się bezpośrednio pod Twoją. Jednak Twoja już jest pod moją, co może wprowadzić użytkowników w zakłopotanie. Dlatego tylko po prostu uznałam za stosowne, żeby to napisać - gwoli ścisłości, żeby nikt nie wyciągnął nazbyt pochopnych wniosków na temat firmy Vipera Cosmetics, a przy okazji wiedział, jak wyglądała Twoja współpraca z firmą w tym konkretnym miejscu.

@Aneta

@Aneta Wierzę w inteligencję, ciekawość do wertowania wielu, a nie tylko jednej opinii oraz zdolność czytania ze zrozumieniem osób, które tu wchodzą. W związku z tym uważam, że nie muszę tego dwa razy powtarzać, ponieważ wystarczy,że napisałam to RAZ - jasno i dobitnie.A moja druga, późniejsza wypowiedź dotyczyła bezpośrednio tej pierwszej, co błyskotliwy czytelnik zauważy, zwłaszcza, że opinie te można też czytać od końca stron, zgodnie z datą. Możliwe, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem więc jeszcze raz zaznaczam, że w mojej opinii chodziło mi tylko o tę jedną osobę w tym konkretnym miejscu. A Tobie, będącej osobą jak wnioskuję mocno związanej z Viperą, radzę aż tak nie bać się o "wprowadzenie użytkowników w zakłopotanie" i "wyciągnięcie nazbyt pochopnych wniosków na temat firmy Vipera Cosmetics", tylko może w końcu podjąć jakieś działania, które przyniosłyby pozytywne rezultaty w Waszej firmie?Bo z tego co widzę to nie jestem jedyną niezadowoloną osobą na tym forum z tej pracy, mało tego złe opinie pojawiają się tu na temat pracy w innych miastach, co tym bardziej działa na niekorzyść Vipery. Zamiast więc z powodu urażonej dumy czepiać się mnie szczegółów takich jak ten i bać się o to, co ludzie tutaj przeczytają i pomyślą, wypadałoby w końcu wyciągnąć wnioski zarówno z moich, jak i reszty osób, komentarzy. Bo, jak można zauważyć dzięki opiniom nawet sprzed kilku lat, nic się u was nie zmienia. Dziękuję za uwagę.

Aneta

@MickeyMouse Dziękuję Ci za odpowiedź. Nie mnie oceniać kompetencje osoby, o której mówisz. Niemniej jednak, w takiej sytuacji jednak, wypadałoby gwoli ścisłości napisać, że nie polecasz pracy w tym konkretnym miejscu, oddzielając od tego inne stanowiska firmy Vipera Cosmetics. Dlatego właśnie, chciałabym spytać Was o to, jak wyglądała Wasza współpraca z firmą? Polecilibyście innym, czy wręcz przeciwnie? Zachęcam każdego do odpowiedzi.

@Aneta

@Aneta nie rozumiem o co Ci chodzi, skoro w swojej pierwszej opinii, tej z dnia 8 czerwca, wyraźnie napisałam, że oceniam negatywnie tylko stanowisko w Arkadach Wrocławskich(a dokładniej podejście jednej pracownicy) a nie też w innych miejscach.

Aneta

@Zuza Na stronie internetowej firmy Vipera Cosmetics jest informacja, że aktualnie firma nie prowadzi rekrutacji. Zachęcam do śledzenia strony internetowej firmy, tutaj podaję link do zakładki z karierą - http://www.vipera.com.pl/pl/kariera/ Jeżeli firma aktualizuje tę zakładkę, to na pewno umieści informację o rekrutacji. @MickeyMouse Jeżeli dobrze Cię zrozumiałam, to tak właściwie nie polecasz pracy na stoisku we Wrocławiu w Arkadach tylko i wyłącznie ze względu na jednego pracownika firmy, tak?

@Aneta

@Aneta - Nie polecam ze względu na tą jedną panią. Bo jeśli osoba starająca się tam o pracę ma bardzo małe doświadczenie w pracy tego typu,czyli między innymi nie umie: sporządzać raportów,obsługiwać szybko i sprawnie kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego (zwłaszcza przy dużej kolejce klientów ),założyć samodzielnie kotary na koniec dnia w taki sposób, by wszystkie kosmetyki nie runęły na ziemię i by stoisko nie zostało okradzione lub w błyskawicznym tempie znaleźć kosmetyków do sprzedaży w szufladach,w których panuje bałagan (bo nie sprzedawało się za moich czasów rzeczy stojących na półce, służyły głównie jako dekoracja, trzeba było więc długo szukać)i jeśli tej osobie nowoprzyjętej przyjdzie pracować początkowo z opisaną przeze mnie wcześniej panią to niczego się nie nauczy. Uczy się do skutku jeśli się chce mieć dodatkowego pracownika do pomocy! Przez wiele pierwszych godzin ciągłe lekceważenie, a potem specjalnie ma pretensje przy klientach i padają z jej ust słowa typu "Jak można tego nie wiedzieć",tak jak już wcześniej wszystko wspomniałam. Ta pani nie służy też jakąkolwiek pomocą dla nowej osoby,zwłaszcza jeśli praca dalej wygląda tak,że jest tylko jedna osoba na zmianie,wychodzi z założenia,że nowoprzyjęci wszystko już wiedzą.A handel to praca bardzo odpowiedzialna - można być bardzo stratnym chociażby przy złym wydaniu reszty (a pani o dziwo z niesmakiem patrzy na kalkulator przy liczeniu utargu).

Zuza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

MickeyMouse

Nie mam zastrzeżeń co do samej firmy, ponieważ kosmetyki Vipery są bardzo dobrej jakości. Odnośnie pracy -pracowałam przez niedługi czas na stoisku we Wrocławiu w Arkadach i jeśli chodzi o zarobki to nie były jakieś przerażająco niskie, normalne jak we wszystkich tego typu pracach. Natomiast pewna pani, która tam pracuje,kompletnie nie potrafi przekazywać wiedzy potrzebnej do wykonywania pracy, robi to w sposób bardzo chaotyczny, pomija wiele ważnych spraw, bo woli sobie na przykład księżniczkować i rozmawiać przez telefon(co skutkuje dużymi brakami w umiejętnościach u nowych pracowników a nie oszukujmy się, praca w handlu jest niesamowicie odpowiedzialna),jest złośliwa i specjalnie popisuje się przy klientach podczas uczenia nowych osób (podnosi głos i się wyśmiewa z tego, że ktoś się dopiero uczy, więc jak widać chce chyba sobie podbudować w ten sposób swoją wartość)i ogólnie zachowuje się też tak jakby była co najmniej dyrektorem tej firmy a nie normalnym pracownikiem. Robi bardzo dużą łaskę,wzdycha i jest niemiła jeśli musi okazać jakąkolwiek pomoc nowej osobie, która została zatrudniona i wtedy kiedy ta nowoprzyjęta osoba nie ma pojęcia jeszcze o wielu rzeczach,zwłaszcza w przypadku,gdy miała małe doświadczenie w tego typu pracy (samodzielna obsługa stoiska). Nie polecam pracy w tym miejscu!

Mira

Czy jest jakiś powód tej ciszy od dłuższego czasu?

Gucio

Niestety elegancka Pani dyrektor ds. marketingu i jednocześnie współwłaścicielka Vipery stwarza pozory dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Rzeczywistość jest zupełnie inna - w firmie panuje jeden wielki chaos. Pani dyrektor działania marketingowe ogranicza głównie do słynnych już w tej firmie „regulacji” dotyczących wielkości liter w nazwach kosmetyków… A jej opisy w stylu „usta w kolorze sutek” itp. marketingowy bełkot są już słynne w branży kosmetycznej. Dla „wsparcia” pani dyr. zatrudniła osobę z rodziny. Pan Michał regularnie wychodzi na papierosa (czasem częściej niż co godzinę), a potem twierdzi z szyderczym uśmiechem, że w tym czasie (kiedy inni pracowali) ustala zadania dla kolegów/koleżanek. Zresztą rozdzielanie swoich zadań innym to jego ulubione zajęcie. Lubi też tak żenujące zagrywki, jak podsłuchiwanie pomysłów innych pracowników, a potem za plecami pomysłodawców PRZEDSTAWIANIE ICH ZARZĄDOWI JAKO WŁASNYCH … Przy zarządzie oczywiście Pan Michał błyszczy nie tylko eleganckim garniturem, super dykcją i nienaganną polszczyzną, ale gdy „góra” nie widzi i nie słyszy rzuca mięsem na lewo i prawo z byle powodu. W ostatnim czasie ludzie odchodzą z firmy hurtem, bo tu pracowników się nie ceni. Ba, wymyśla się regulacje, których „góra” sama kompletnie nie przestrzega. Więc jeśli ktoś ma nóż na gardle i możłiwość zatrudnienia w tej firmie, to niech to zrobi, ale KONIECZNIE szuka dalej czegoś lepszego! W Viperze nie liczy się człowiek, lecz, jak to powiedziała pani dyrektor, „dobro firmy”. Szkoda tylko, że nie pamięta kto firmę tworzy, a sama działa na jej niekorzyść brakiem kompetencji i lekkomyślnością w podejmowaniu decyzji.

Aneta

@Były to co sprawiało, że praca w firmie Tobie nie odpowiadała, dla innej osoby, może nie mieć aż takiego znaczenia. Mógłbyś powiedzieć jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Vipera Cosmetics? Jakie masz konkretnie zastrzeżenia do tego pracodawcy?

Były
@Aneta

Brak terminowości wynagrodzenia, zmuszanie do pracy po 12h, bardzo rozległe tereny, niepomocny kierownikliwie. Umowę zlecenie podpisuje się dopiero po przepracowanym miesiącu a na tej umowie zaniżone stawka.. OSZUSTWO

Były

Wszedłeś tu przed zatrudnieniem? Dziękuj Bogu i omijaj Vipere szerokim łukiem! DRAMAT. Szkoda czasu i nerwów... Buractwo straszne...

Bozo

Miernota na pograniczu buractwa

Aneta

@xenia możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Vipera Cosmetics? Jakieś konkrety? Każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które obecnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Vipera Cosmetics - Piaseczno

• Jak się pracuje w Vipera Cosmetics?

Zobacz opinie na temat firmy Vipera Cosmetics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vipera Cosmetics?

Kandydaci do pracy w Vipera Cosmetics napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vipera Cosmetics