Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Firma Event

Pracowałeś w firmie Firma Event i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
magda99 - 2014-03-05 09:20:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja pracowalam w tej firmie przez pol roku jako tancerka. kasa nie z tej ziemi , a praca naprawde fajna. nauczylam sie tanczyc , chodzilam na lekcje angielskiego sponsorowane przez firme, poznalam duzo fajnych osób i zarobilam duzo pieniedzy ! jesli ktos potrzebuje duzo gotówki przy nie wielkim nakladzie pracy powinien tam isc
zdjecie uzytkownika
Carol - 2014-09-24 01:36:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kasa nie z tej ziemi, fajna atmosfera,
darmowa lekcje tańca na rurze i angielskiego !!!

Wszystko fajnie do puki kluby zarabiają.
Najlepsze zaczyna się gdy przyjdzie słaby tydzień, a po nim drugi.
Odcinają wtedy prąd, wodę, internet i zaczyna się Cocomo!
Kluby toną w długach ratując się sprzedażą róż. Ubaw po pachy.
Zostajesz wysyłana do innych klubów na drugi koniec polski, mieszkasz po kilka osób w wynajętym przez firmę mieszkaniu gdzie jedna drugą okrada.
Wymarzona praca.
No i pijesz ile klient naleje - hehe!

Miłej pracy :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Event

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Firma Event?
Zadaj pytanie
x