Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Firma Event

Pracowałeś w firmie Firma Event i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
magda99 - 2014-03-05 09:20:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja pracowalam w tej firmie przez pol roku jako tancerka. kasa nie z tej ziemi , a praca naprawde fajna. nauczylam sie tanczyc , chodzilam na lekcje angielskiego sponsorowane przez firme, poznalam duzo fajnych osób i zarobilam duzo pieniedzy ! jesli ktos potrzebuje duzo gotówki przy nie wielkim nakladzie pracy powinien tam isc
zdjecie uzytkownika
Carol - 2014-09-24 01:36:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kasa nie z tej ziemi, fajna atmosfera,
darmowa lekcje tańca na rurze i angielskiego !!!

Wszystko fajnie do puki kluby zarabiają.
Najlepsze zaczyna się gdy przyjdzie słaby tydzień, a po nim drugi.
Odcinają wtedy prąd, wodę, internet i zaczyna się Cocomo!
Kluby toną w długach ratując się sprzedażą róż. Ubaw po pachy.
Zostajesz wysyłana do innych klubów na drugi koniec polski, mieszkasz po kilka osób w wynajętym przez firmę mieszkaniu gdzie jedna drugą okrada.
Wymarzona praca.
No i pijesz ile klient naleje - hehe!

Miłej pracy :)
zdjecie uzytkownika
Natalia - 2016-02-19 20:14:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może i fajna firma i zarobki ok, ale dziewczyny.. chce wam się tak jeździć z miejsca na miejsce? Ja tego się właśnie obawiam, jak już tańczyć, to w jednym i tym samym klubie.
zdjecie uzytkownika
mila - 2016-05-03 09:41:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Carol' powiem ci ze spoko fajne doswiadczenia jak widzisz możesz rozwijac się w kilku dziedzinach :) Jako tancerka musisz posiadać jakieś kursy zawodowe czy przyjmują cie bez kwalifikacji, zastanwiam sie nad tym

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Firma Event!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Event

Twoj email:
Wiadomość: