Opinie o Stara Fabryka w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stara Fabryka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stara Fabryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stara Fabryka w Łódź

adamski Nowy wpis

A miałeś jakiś kwitek na to @oszukany klient albo mówili, że zaliczka nie podlega zwrotowi?

Pan Pikus Nowy wpis

Stara fabryka, domex, p&m consulting a teraz cova studio na pabianickiej :) prokurator to mało firma robi przekręty i ludzi w bambuko

rudzienkowski Nowy wpis

Miałem do czynienia ze "Starą Fabryką" w 2013 roku. Wstawiali mi w nowym domu 21 okien w tym jedno o masie ok. 500kg. Dostarczyli wszystko w terminie i nie miałem zastrzeżeń do przeprowadzonych prac. Po roku poprosiłem o regulację w ramach gwarancji i wywiązali się bez problemu. Problem zaś powstał z wymianą pakietu szybowego z uwięzioną muchą (jak w bursztynie) i z rozszczelnionym w oknie tarasowym. Niestety, nie doprosiłem się, nie dopisałem się, nie otrzymałem... i nikt się już później nie odezwał. Firma raczej nie ma czego szukać na rynku. Jednym się udaje, inni odpadają. Najgorsze jest w tym, że zawsze cierpi klient niczego wcześniej nie świadomy.

WIB Nowy wpis
@rudzienkowski

proszę przypomnieć sprawę na e-mail wib@op.pl . Zajmiemy się naprawą gwerancyjną

Mario

Tak miałem takie same przejścia nie zapłacili w jednej fabryce i jak przyjechałem do nich zamówić okna to niby nie można terminów dotrzuymać i tak dalej. Przekabacili mnie na inne okna i zamontowali je osobiście jak tylko im zapłaciłem to już nie odebrali ode mnie żadnego telefonu. NA Gdańskiej 54 złożyłem reklamację poisemną w listopadzie i do tej pory się nie odezwali telefony milczą nie można się dodzwonić. Rzecznik Praw Konsumenta w Łodzi nie jest w stanie pomóc albo mu się nie chce pisze już 3 miesiąc pozew przeciwko nim ale jaktylko napisze to na pewno ktoś się tym zajmie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stara Fabryka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
leopold

ludzie nie dajcie sie zwieśc pozytywnym opinią - dlaczego firma zmieniła nazwę, siedzibe, nie można się dodzwonic , firma zalega dużo pieniedzy producentom , pracownikom - już zmkneli nowa siedzibę ..........zastanówcie się - nikt nie zmienia starej i dobrej marki ( nazwy ) - na to się pracuje długo - a mam firmę i wiem cos o tym .... znam jednego z tych cwaniaczków !! za usługę do tej pory mi nie zapłacili i nasyłają jeszcze jakąś mafie !! pozytywy to oni sami o sobie napisali

www

Można ich znaleźć na Gdańskiej 54. "Nową" siedzibę na Rzgowskiej już "zwnięli".

z Babiczek

Parę dni temu oddali mi zaliczkę! Przestraszyli się, prokuratura przesłała materiały do policji na Polesiu, oni byli przesłuchiwani 17. 10. 2014. Warto było złożyć zawiadomienie do prokuratury i do Rzecznika praw Konsumenta.

klient

ta firma powinna iśc pod sąd ! ludzie UWAGA przekrery !!! nie szanuja klienta -masakra zwykła banda oszustów nie majaca nic wspołnego z produvcentem okien

Romek

ja jestem ciekawy dlaczego nikt nie podpisuje się z imienia i nazwiska, tylko wszyscy (raptem trzech...) jako "zawiedziony", "oszukany" itd. Wygląda to jako banda z konkurencji. Branża musi być słaba skoro a firma Stara fabryka mocna skoro konkurencja posuwa się do takich tanich chwytów...

@Romek

Jeśli tak bardzo jesteś za jawnością, to ty też podaj nazwisko. "Romek" to za mało.

ldc
@Romek

chyba żartujesz :(

zawiedziony

Firma bez kapitału -posługuje sie wyłacznie pieniędzmi klienta pobierając monstrualne przedpłaty z których sie i tak nie wywiązują.Szef ???? nigdy go nie ma brygada montazowa ? banda "odiotów" rzekomo nic niewiedzących .... fatalne podejście do klienta zarówno w biurze jak i na placu budowy .NIE NIE NIE -uwaga naciagacze finansowi ?

również zawiedziony
@zawiedziony

mam takie samo zdanie, totalny niewypał z tą firmą. brak kontaktu, problemów tysiące, ogromne opóźnienia.. nieodpowiedzialni. montaż na niskim poziomie. zmienili nazwę i siedzibę, bo pod starą się chyba sparzyli ..

miki

gary , wypałuj się - trzymasz z tymi 3 cwaniaczkami i złodziejami - O M I J A C !!!!!

rowniez oszukany

nie sądzę, że zniknęli - z tego co wiem to rozkręcają kolejny biznes w łodzi

@rowniez oszukany

Złożyłem doniesienie do prokuratury Łódź Polesie Dąbrowskiego 40.

nierzetelna firma
@z Babiczek

Już dalej działają tylko pod nazwa ------DOMEX z łodzi CZYTAJCIE KOMENTARZE I NIE DAJCIE SIĘ TAKIM PARTACZĄ Samo to ze zmienili nazwę świadczy o beznadziejnej firmie a więcej w komentarzach jest o nich napisane Firma która nie przyjmuje żadnych reklamacji Kupiłeś to teraz s.... radź sobie Nie kupujcie od pośredników bo nigdy nie zostanie uwzględniona reklamacja Będzie zwalanie winy na producenta a przepis wyraźnie mówi ze to firma montująca odpowiada za reklamacja Stwierdziłeś wady masz prawo nie zapłacić nawet złotówki do momentu usunięcia wszystkich wad .Nie dajcie się też nastraszyć bo i takie metody mogą być stosowane , nie wierzcie ze później to naprawia Przed każdym sądem macie wygrane nie bać się zgłaszać do prokuratury

poszkodowany

Oni nazywali się STARA FABRYKA a teraz DOMEX generalnie oszuści Piotr Buśko i Jakub Korn. Nie dajcie się nabrać na ich słodkie pierdzenie. Szykuje im pozew do sądu. Teraz pewnie będą pisać pod tym komentarzem, żebym się ujawnił i że IP i że prokurator. Proszę bardzo szukajcie mnie oszuści! Jak bym mógł to bym tu Wasze mordy wkleił żeby ludzie byli uprzedzeni. Wejdźcie ludzie na FB i tam stara fabryka profil. Są zdjęcia ich samochodów a na stronach "znajdź dłużnika" można zobaczyć ile pieniędzy winni są ludziom. Złodzieje !!

z Babiczek

Słusznie, ja składam zawiadomienie do prokuratury o wyłudzenie zaliczki. Tak mi doradzili w biurze Rzecznika.

klient

Rzgowska 97 - nazwa niby domex okna-to nowa siedziba przekrętów !! UWAGA NA NICH OSTRZEGAM I NIE POLECAM

maciek

ale oszukanych wlasnie przez ta firme? czy ktos wie gdzie znajduje sie ich nowa siedziba? ponoc na rzgowskiej.

maciek

wplacilem zaliczke i to w wysokiej kwocie, z montazem sie juz duzo spozniaja i co najlepsze nie ma ZADNEGO kontaktu, ani telefonicznie, ani mailowo, a stara siedziba zamknięta i zero informacji. co robić???

@maciek

Ja też wpłaciłem zaliczkę 25 kwietnia i do dziś 2 września 2014 nie mam nic! Sprawa jest u Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Takich oszukanych klientów jest bardzo dużo, usłyszałem w biurze.

jolka

POLECAM

Mariolka

to nie forum od okien, tylko dla pracowników !!!!!!!!!!

trener

Ja jestem zadowolony z montażu - był wczoraj w konstancinie. Okna brugmann//salamander z pakietem U=0,5 w klasie A - barwione w masie. Montaż 15 okien przebiegł sprawnie, w tzw. ciepłym systemie Uw okna referencyjnego U=0,8 Polecam

Mała Czarna

Ja mam okna ze starej fabryki i jestem zadowolona, opinia o firmie jest dobra wśród moich znajomych i mogę to potwierdzić. Nie miałam problemów z oknami w tegoroczne mrozy. Nie pamiętam też żeby w trakcie montażu były jakieś komplikacje. Mam też od nich rolety zewnętrzne . Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Stara Fabryka - Łódź

Stara Fabryka
2.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Gdańska 64
    90-612 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042