Sylwia Starosta LUX SPPO

Szczecin

Opinie o Sylwia Starosta LUX SPPO

1970 2014-02-04 18:52:30
Pomówienie bezpodstawne, nieprawdziwe i szkalujące wypowiedzi żądam aby zostały usunięte. Rozliczenie terminowe wg umowy. Zlecenie wg wymogów klienta, przedstawione szczegółowo każdej osobie podpisującej umowę do zlecenia. Sprawę oddam do prawnika przeciwko osobie, która wpisała opinię.
pracownik 2015-03-23 22:42:39
nie polecam pracodawcy . nie wypłaca pieniedzy jest bezczelna wobec pracownikow , moim zdaniem ma nadmierna chec żądzenia . pomimo ze pracownik wykonuje prace odpowiednio nie odzyska pieniedzy . nie moze nawet zrezygnowac z dni pracy bo grozi mu kara grzywny w dodatku tak jak widac kobieta zasłania sie sadem uwaza ze ma wieksze praawa niz pracownik broni sie od wyplacania pieniedzy nie polecam
pola 2015-03-30 18:51:46
Polecam pracodawce. Pani Pamela bardzo miła i łatwo się z nią dogadać. Mimo zapisu w umowie, że wynagrodzenie do 14 dni dostałam je po 7 dniach. Na pewno podejmę współpracę jeszcze raz jeśli bedzie taka mozliwosc
pracownik 2015-06-20 13:51:34
Pieniędzy za 2014r do tej pory nie ma. Taki komentarz powinien wystarczyć, nic dodać nic ująć.
Olando 2015-06-30 08:23:09
Nie wygląda to na pracę usłaną różami. Wydaje mi się, że w wielu sprawach zadecydowała ludzka niewiedza czy wręcz głupota. Ale czy sytuacja w LUX SPPO od zawsze tak wyglądała czy jednak jest jakaś szansa na to, że najbliższej przyszłości coś ulegnie zmianę na lepsze - takie rozwiązanie najbardziej by mnie satysfakcjonowało.
lala 2016-03-10 09:33:33
Nie wiadomo kto rządzi tą agencją - co chwile jest ktoś inny, a niby ten sam właściciel. Wieczne problemy z przelewami, oczekiwanie nawet 2-3 miesiące lub w ogóle bo nie ma pieniędzy. Podchodzenie do sprawy nieprofesjonalne, wręcz "na odwal"...
ala 2016-04-18 12:12:17
to trochę niestabilnie, że tak zmieniają sie najważniejsze czołowy osoby w firmie, czy ma to wogole wpływ na warunki zatrudnień w firmie czy tez atmosferę? A czy oprócz przyjec na wyższe stanowiska sa inne oferty?
Dom 2016-05-19 17:01:07
Mam nadzieję, że coś się da fajnego tutaj ugrać jeśli chodzi o pracę, są jakieś ogłoszenia czy nic??
Zostaw swoją opinię o Sylwia Starosta LUX SPPO - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylwia Starosta LUX SPPO