Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sylwia Starosta LUX SPPO

Pracowałeś w firmie Sylwia Starosta LUX SPPO i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
1970 - 2014-02-04 18:52:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (12)
Pomówienie bezpodstawne, nieprawdziwe i szkalujące wypowiedzi żądam aby zostały usunięte. Rozliczenie terminowe wg umowy. Zlecenie wg wymogów klienta, przedstawione szczegółowo każdej osobie podpisującej umowę do zlecenia. Sprawę oddam do prawnika przeciwko osobie, która wpisała opinię.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-03-23 22:42:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam pracodawcy . nie wypłaca pieniedzy jest bezczelna wobec pracownikow , moim zdaniem ma nadmierna chec żądzenia . pomimo ze pracownik wykonuje prace odpowiednio nie odzyska pieniedzy . nie moze nawet zrezygnowac z dni pracy bo grozi mu kara grzywny w dodatku tak jak widac kobieta zasłania sie sadem uwaza ze ma wieksze praawa niz pracownik broni sie od wyplacania pieniedzy nie polecam
zdjecie uzytkownika
pola - 2015-03-30 18:51:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Polecam pracodawce. Pani Pamela bardzo miła i łatwo się z nią dogadać. Mimo zapisu w umowie, że wynagrodzenie do 14 dni dostałam je po 7 dniach. Na pewno podejmę współpracę jeszcze raz jeśli bedzie taka mozliwosc
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-06-20 13:51:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pieniędzy za 2014r do tej pory nie ma. Taki komentarz powinien wystarczyć, nic dodać nic ująć.
zdjecie uzytkownika
Olando - 2015-06-30 08:23:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wygląda to na pracę usłaną różami. Wydaje mi się, że w wielu sprawach zadecydowała ludzka niewiedza czy wręcz głupota. Ale czy sytuacja w LUX SPPO od zawsze tak wyglądała czy jednak jest jakaś szansa na to, że najbliższej przyszłości coś ulegnie zmianę na lepsze - takie rozwiązanie najbardziej by mnie satysfakcjonowało.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylwia Starosta LUX SPPO

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Sylwia Starosta LUX SPPO?
Zadaj pytanie
alert