Artmag

Żywiec

Opinie o Artmag

Pedałek 2009-09-18 22:21:48
Powiem prosto gość ktory zarządza firma to osoba prawie [usunięte przez moderatora], tylko ze z powiazaniami partyjnymi, jezeli was nie oszuka to napewno wystawi na posmiewisko i bankowo zbankrutujecie bo jest niewyplacalny !! firma smiech na nic nie ma kasy pracownicy pracuja za najnizsza krajowa reszta placona do reki jak wogolee jest placona !! startuje do przetargow z trefnymi referencjami wygrywa i nie ma kim robic .. NIE POLECAM, wiec jazeli chcesz zeby ktos kto kupil sobie wyksztalcenie ponizal cie za jalmuzne to zapraszamy w szeregi !! gosc kiedy posiadal salon samochodowy ktory zbankrutowal wiec to swiadczy tylko o nim samym !!
Pracujący 2009-10-12 13:14:10
Nie podzielam opini [usunięte przez moderatora]. Jest to firma jak każda inna starająca się w tym dziwnym kraju dorobić się. Pracownicy dostają pieniądze w terminie i zarobki też są zadowalające. Inna sprawa jeżeli osoba wymaga pieniędzy za pracę której wykonywać nie chce lub też wykonuje nierzetelnie. Firma Artmag nie jest w żaden sposób powiązana z jakimkolwiek autosalonem.
Pracownik 2011-01-30 13:56:47
myślę że [usunięte przez moderatora] nie jest nie był ani nigdy nie będzie pracownikiem naszej firmy szef i owszem ma wykształcenie wyższe ale zdobył je uczciwie i legalnie nawet był stypendystą w GWSH w Katowicach.
czytałem jego pracę magisterską i jest ona do przeczytania dla każdego kto ma taką ochotę w archiwum GWSH Katowice.
Partyjne zaplecze ma bo jest osobą udzielającą się społecznie a płaci w terminie i na czas tyle na ile pracownik ma w umowie - UMOWIE KTÓRĄ PODPISUJĄC ZGADZA SIĘ NA JEJ WARUNKI.
jeden zarabia najniższą a inny 5 tys netto zależy co robi i kim jest.
anonim 2011-06-07 15:03:24
Witam podzielam twoje zdanie miałem z nim do czynienia gość nie szanuje nikogo i niczego myśli że jest nie omylny jak tacy ludzie nami żądzą to strach a co będzie jak zostanie posłem
Leszcz 2016-04-21 16:14:13
Wiesz co, no trochę się zmieniło, ale już jest coraz przyjemniej
Zostaw swoją opinię o Artmag - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artmag