Opinie o CTW Energy Sp. z. o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CTW Energy Sp. z. o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CTW Energy Sp. z. o. o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTW Energy Sp. z. o. o. w Katowice

Kolega kamila Nowy wpis

Dla każdego zainteresowanego choć zdecydowanie odradzam proszę spojrzeć na daty i godziny dodawania pozytywnych komentarzy o firmie jak dziwnym zbiegiem okoliczności są pisane tego samego dnia o zbliżonych porach pod roznymi nikami przypadek? Cale ctw to jedna wielka ścisła dla pracowników jedynie Kto sie oblawia to orlowski jeden i drugi .... Chodzenie po domach i ściskanie ludziom kitu i narażenie ich na problemy o to jest CTW

mateushhh1981

Jestem przedstawicielem handlowym w tej firmie, wczesniej pracowalem rowniez jako przedstawiciel, porownujac poprzednie prace do tej to szczerze powiem, ze warunki w ctw sa bardzo dobre. Nie odczulem zadnej presji ze strony przelozonych, jest fajna atmosfera, nie ma opoznien z wyplacaniem wynagrodzen, a co najwazniejsze firma daje mozliwosc rozwoju i awansu, o co trudno w innych zakladach pracy.....

@mateushhh1981

Hahahahahahahahha w życiu nie słyszałem większych bzdur..... Każde zdanie to jest kompletne zaprzeczenie rzeczywistości komentarz al o osoby uposledzonej umysłowo albo celowo zamieszczony przez pionka Orłowskiego. Orłowski jedna i drugi to cwaniaki a spoklki to firmy krzak. trzymają ludzi poprzez wyjścia na piwo czy konkurs dla najwięcej podpisujacych flaszke.... A tak naprawde regularnie są dojeni z kasy i potem wmawia się że połowa osób w ciągu 14 dni zrezygnowała w tym Najlepsza była Joanna G. Znam ja z Krakowskiego biura

Jak wyglądają dziś zarobki w CTW Energy Sp. z. o. o.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Kamil

Pracowałem w tej firmie w Krakowskim oddziale, jak jeszcze funkcjonował. Wszystko było okey, dopóki nie zorientowaliśmy się, że wypłacają nam za zużycie roczne, a umowy podpisujemy na 3 lata. Więc prowizje były sporo zaniżane.. Pomijając fakt, że firma ta pozyskuje klientów dla różnych spółek: duon, rwe, energa... przynajmniej na tamtą chwile.. teraz może sprzedają dla kogoś innego.. (usunięte przez administratora) lepiej śledzić branże CCTV w Krakowie, są przyjęcia

@Kamil

Kamil popieram też miałem okazję pracować w krakowskim oddziale jedna wielka ścisła na resorach

Andrzej Nowy wpis

Podpowiedzcie czy aktualnie firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Doradca Klienta

Rekrutacja trwa kilka minut - pytania są odnośnie doświadczenia w sprzedaży - czy lubi się pracę z klientem itp. KAŻDY przechodzi ją bo mają duże zapotrzebowania a nikt nie decyduje się na taką pracę

Raczej nie było nic ciężkiego... pytanie jakie zadałam to takie czy jest to praca w terenie to dostałam informację że pierwszy miesiąc pracuje się w firmie - obsługuje się klientów którzy przychodzą do biura a później w terenie. No ale cóż oczywiście wszystko zmyłka :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Oszuści !

1.Nie dajcie się nabrać, ta praca, to zwykła akwizycja, chodzisz po biednych emerytach i wciskasz umowy, bo młody sie nie da nabrać na te oszustwa. 2.Dają Wam umowy, które są wypełnione lukami prawnymi. 3.Nie wypłacają kasy na czas, o ile wgl Ci ja wypłacą 4.Firmowe samochody to rupiecie, albo swoimi musicie jeździć za wasz hajs ! 5.Oni wam wkladają marzenia o wolności finansowej, które nigdy sie nie spełnią. 6. CTW Energy, Sales Outsourcing Group + jeszcze 3 inne spółki, co chwile grają z państwem polskim oszukując wszystkich. 7,Wasza praca skończy się na policji, bo będziecie się tłumaczyć jak was babki stare podadzą o naciąganie.

Ann2015
@Oszuści !

Miałam nieprzyjemność tam pracować w 2015 roku, każde zdanie to prawda, myślałam że już padli dawno, ale widzę, że nadal stosują stare praktyki.

Znający prawdę- OKŁAMUJĄ WAS !

!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!!! Ludzie, wszystkie pozytywne opinie to mydlenie oczu ! Ta firma oszukuje każdego pracownika, rozsiali sie po całej Polsce i trzymają ludzi max 3-4 miechy i szukają nowych, bo każdy ich do inspekcji pracy zgłasza. Zakladają co chwile nowe spółki, raz CTW ENERGY, Sales outsourcing group, jakieś inne bzdury. Siedzą tam Orłowscy jeden drugi i Aśka, zabawa w dobrego i złego glinę, niby Aśka Was kryje, a tam naprawdę doją was na hajs ! NIE WIERZYCIE ? Poczytajcie sobie inne biura, kręca wały na tych biednych ludziach. To zwykła akwizycja od domu do domu, na szkoleniu powiedzą Wam, ze jesteście doradca klienta, bo na kuriera nie ma juz miejsca. Bądźcie czujni, bo znają sie na manipulacji człowiekiem UWAŻAJCIE !!

Natalia

Dużo z Was bardzo pozytywnie wypowiada się na temat CTW Energy Sp. z. o. o. jako pracodawcy i poleca innym pracę w firmie. Jedak dawno nie było nowych opinii. Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda praca? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

kasia

@warszawiankaa111 cieszę się, że to czytam. Właśnie się przeprowadziłam w te okolice i zastanawiam się nad aplikacją :)

warszawiankaa111

zajebista atmosfera, dzieki tej pracy poznalam wiele pozytywnych osob , pracowalam kilka miesiecy ale zmienilam miejsce zamieszkania .

xyz

dobra praca, dobra płaca :):)

Robertm

JA TEZ POLECAM , czytajac niektore opinie mozna sie wystraszyc ale nie wiem skad w ludziach tyle jadu, wszystko jest ok i polecam

zapracowana

Witam, z mojej strony moge powiedziec, ze nie jest to ciezka praca, dla kogos kto mial stycznosc juz wczesniej z klientem, daja prowizje od sprzedazy i tez niezla podstawe , tak jak juz ktos wspomnial , da sie zarobic niezla kase, nie jest nudno, pracuje 2 miesiace , zobaczymy jak bedzie dalej

paulo~

Ludzie tylko narzekacie, czasami trzeba dac cos od siebie zeby rozwinac skrzydla i cos osiagnac ! Ctw daje taka szanse, jesli badzro tego chcesz, nie wiem czemu tyle zlych komentarzy

martakwiatek190

Dobra praca, warunki niezle , trzeba sie troche nabiegac, pojezdzic, ale cos za cos, jak przychodzi dzien wyplaty to stwierdzam , ze bylo warto :)

lusia89

Ja sobie chwale , pracuje kilka meisiecy i nie narzekam, bo kasa dobra, wyplaty na czas. W dzisiejszych czasach ciezko o dobrze platna prace

nnn

nie wiem dlaczego opinie tej firmy sa tak dobre,jestem po drugim dniu szkolenia i dopiero teraz wydalo sie czym dokladnie firma sie zajmuje i jak to wyglada.przy pierwszym spotkaniu mialem przekazana informacje,ze klienci sa zainteresowani produktem dlatego do nich bedzie sie jezdzic,przy drugim spotkaniu wszystko sie zmienilo,(usunięte przez administratora)Żenada!

Ola

Wszystko fajnie, pracowałam tam 2 lata ale musiałam odejść ponieważ wyjechałam za granicę za mężem. Fajni ludzie, fajne zarobki i atmosfera bardzo fajna :))))

bbb

jak wyglada praca przedstwiciela handlowego w ctw energy?

bbb

Ktos moze napisze co tam bylo dzisiaj na rozmowach w Ctw w Lublinie

nowy

Witam,jutro mam rozmowe na stanowisko koordynatora w Lublinie,możecie napisac prawde co tam sie dzieje,czy warto,mam duze doswiadczenie jako PH.

Zostaw merytoryczną opinię o CTW Energy Sp. z. o. o. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTW Energy Sp. z. o. o.?

Kandydaci do pracy w CTW Energy Sp. z. o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTW Energy Sp. z. o. o.