Opinie o Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J. w Katowice

@Kasia Nowy wpis

Polecam Szycie. Szyję w domu i bardzo sobie chwalę. Nie ma żadnych problemów z wypłatą za uszyte firany. Rozliczamy się co tydzień. Polecam.

Dominika Nowy wpis

Widzę, że piszecie, że firany są piękne. Interesuje mnie jednak kwestia dotycząca pracy. Ktoś dawał znać, że można tu całkiem nieźle zarobić. Brakuje mi konkretów. Ile dokładnie wynosi wynagrodzenie?

Magda Nowy wpis

Bardzo piękne firany. Kupowałam już dwa razy i jestem bardzo zadowolona

Julia Nowy wpis

Ktoś z was napisał, że można dobrze zarobić jako krawcowa szyjąc firanki. Jestem ciekawa ile mniej więcej? :) I jaki jest sposób rozliczenia pracy? Liczą od metra/ilości firanki czy godzinowo?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J..
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik usług czystości - Jelenia Góra
Jelenia Góra
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy PPC Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Mikołaj

@firanka w jaki sposób wprowadzają w błąd ?

Firanka

Bardzo zła współpraca z firmą BCC! Ostrzegam przed zakupem z tego sklepu. Świadomie wprowadzają w błąd klienta i (usunięte przez administratora)

Firanka
@Firanka

Powyższa opinia nie jest już aktualna.

Czarek

@Firanka Ale przecież to forum pracownicze więc dlaczego tu została zamieszczona taka uwaga?

Krawcowa

Mozna bardzo fajnie zarobić szyjąc dla nich firany

Zuzanna

Pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kriss

Często jednak @pozek w tej firmie wymagają niemieckiego

adam

Byłem u nich na rozmowie, ale nic z tego niestety nie wyszło. Szkoda, podobno dobrze płacą.

MAX

Firma Business Consulting Center znajduje się na Krzemowej 1 w Złotnikach i nie zajmuje się szyciem firan tylko szeroko pojętym doradztwem biznesowym. Adres strony to www.bcc.com.pl.

Pracowałam w Firmie na ul Św. Anny kilka lat. Miałam umowę o pracę, pensja zawsze była wypłacana w ostatni dzień miesiąca, nigdy nie było opóźnień w wypłacie. Praca spokojna.

opiniodawca

Nie rozumiem dlaczego na tym forum wypowiadają się klienci sklepu. To jest forum dla pracowników firmy lub potencjalnych pracowników. Opinie mają dotyczyć pracy w firmie, warunków zatrudnienia i atmosfery. Jeśli ktoś chce coś pisać na temat tego czy mu się jakaś firanka podobała to może wystawić swój komentarz na Allegro albo na stronie (usunięte przez administratora)

ex-pracownik

Świat Firan to tylko nazwa strony internetowej. Firma zarejestrowana jest w Katowicach ale swoją siedzibę, czyli miejsce pracy znajduje się w Mysłowicach. Firma nazywa się BCC (usunięte przez administratora) a nie Świat Firan.

Klienta Wawa

Polecam, kupione firany spełniaja moje oczekiwanie. Są białe tak jak chciałam i starannie obszyte. Zamiast tasmy marszczącej jest tasma na tunel zgodnie z tym co zamówiłam.

Gabi

Jak składałam na poczatku lutego zamówienie, prosiłam o szybką realizację chciałam zrobić niespodziankę dla córki. Córka wyjechała do Anglii a ja zmieniłam jej pokój. Niespodzianka udała się, firany podobają się córce.

Robert

Kupowałem 3 Komplety Firan Eden do nowego małego pensjonatu który otwieram w Kołobrzegu. Nie mam zastrzeżeń, sprawnie przeprowadzona transakcja. Pokoje wyglądają bardzo ładnie, są juz po remoncie i zasłony były jednym z ostatnich elementów wystroju. Zapraszam wszystkich z całej Polski do Kołobrzegu.

Emilia

Kupowałam Panele Girlanda, szybka przesyłka, panele wyglądają jeszcze ładniej niż na zdjęciu na oknie. Panele wyciągnęłam z paczki i odrazu zawiesiłam na oknie bez prasowania i o coś takiego mi chodziło.

hanna

dużym problemem jest brak sklepu i możliwość obejrzenia firan. w mysłowicach jest tylko magazyn a firanki można zobaczyć jedynie na zdjęciach na stronie internetowej. niestety w większości firanka w rzeczywistości różni się od zdjęcia ale tego można się spodziewać bo zdjęcia są retuszowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J. - Katowice

• Jak się pracuje w Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J.?

Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J.
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.

Business Consulting Center Stokowy Monika, Szpak Michał Sp.J.