Opinie o Jeziorna Osada w Malbork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Jeziorna Osada. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jeziorna Osada o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeziorna Osada w Malbork

Polak Nowy wpis

Byłem tam i jeżdżę często bardzo mili i sympatczni ludzie traktuję ich jak rodzinę więc nie obrazajcie tych ludzi dobre jedzenie wszędzie czysciutko domki bardzo zadbane super sprawa

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Jeziorna Osada?

Aga Nowy wpis

A jest coś takiego jak premia uznaniowa????

choro Nowy wpis

Przepiękne miejsce..jeziorka, dużo zieleni, zwierzątka. Jedzenie bardzo pyszne..mozna się najeść..Goraco polecam

kolega

ale powoli zaczynają wychodzić ze śmieciówek, pracodawczy już zdają sobie sprawę, aby mieć dobrego pracownika to trzeba dać mu normalna umowę o pracę

Aplikowałeś do firmy Jeziorna Osada? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Malbork
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
eks

restauracja w środku jezeli chodzi o wyposazenie i wyglad, robi wrazenie bo jest tam bardzo ładnie, jedzenie słyszałam, że rowniez jest dobre klienci sa,tylko zastanawiaja mnie opinie pracownicze, bo widze,ze dobrze swego miejsca pracy nieoceniaja

adell

Nie polecam tego miejsca ze względu za brak szacunku do (nielicznych) osób tam pracujących (za grosze)! Miejsce to powinno zostać zgłoszone i skontrolowane przez inspekcje pracy. Pracowałam tam krótko ale z szacunku do siebie zaprzestałam tyrać w (usunięte przez administratora) quot;szefowa" z głową w chmurach zero pokory i podkreślam zero szacunku. To przykre że nikt u Was nie chce pracować a Ci co zostali lugają od rana do nocy. Nie pozdrawiam weźcie sobie ten komentarz do serducha jeśli macie.

kaja

wydaje mi się alicja, ze na taka umowę to trzeeba po prostu sobie zasłuzyć i tyle, nie ma tutaj jakiś dodatkowych rzeczy moim zdaniem. Masz okres próbny najprawdopodobniej i to wszystko. Ciekaw jestem strasznie tego co się będzie działo na tej rekrutacji, bo podobno coś nowego mają wprowadzić, jakiś system czy coś.

alicja

to fakt, najwazniejsze w pracy są jednak pieniądze, natomiast interesuje mnie kwestia tego co napisaliście że są różne typy umowy dawane ludziom, a możecie kochani forumowicze napisać od czego to zależy jaką umowę można dostać? jeśli może dostac normalną umowę o prace to co trzeba zrobić żeby ją otrzymać?

prawda to zawsze prawda

wiecie - jest zawsze jedna prawda chyba, że poszczególne osoby są zatrudniane na różne umowy, ja taką wersję tez przyjmuję, nie ma się co temu dziwić. Generalnei to chciałbym wam powiedzieć że najważniejsze jest to jak płacą na czas a nie jakieś inne bzdury jak podpisane umowy... pozdrawiam i czekam na informacje o jeziornej osadzie wreszcie jakies konkretne!

Lucku

p.s. Odpowiedź do anki: Jak koleżanka mogła pracować tam 2 lata temu? Komentarz z maja 2013, a Jeziorna Osad funkcjonuje od maja 2012:)

Lucky

Super miejsce i pyszne jedzenie. Co do pracy to pracowała tam moja siostra i nie jest prawdą, że umowy to śmieciówki. Jedna osoba z pracujących tam miała umowę śmieciową, ale tylko dlatego, że sama tego chciała- reszta umowa o pracę, także komentarz powyżej to bzdura.

Magdalena

Świetne miejsce. Jedzenie pyszne, wystrój super, ceny przystępne. Ogólnie polecam!

Witam właśnie jestem sam ciekawy ile się tam zarabia i jakądają umowe-jeśli ktośma szczerą wiadomość to z góry dziękuje...pozdrawiam.

julian

Jeżeli chodzi o zarobki i o umowę, to moja koleżanka pracowała tam 2 lata temu w sezonie. I wie mniej więcej co szefostwo robi z pracownikami. Umowa to śmieciówka, zarobki to 8 zł/h. Więc jak na kelnerkę to dużo, tylko dużo godzin i ta śmieszna umowa.

Agnieszka

Wystrój przepiekny,lokalizacja ok-nie było by uroku karczmy gdyby stała w miescie.Obsługa przemiła,dania pyszne.Bardzo polecam,

Witam! Niestety nie zgodzę się z powyższymi opiniami! Obsługa jest bardzo miła. Nie spotkałem się aby kelnerki były "zakręcone". Jedzenie jest smaczne, duże porcje i idzie się najeść. a koniki fajna sprawa, tylko mogło by być więcej instruktorów do jazdy. Polecam!

jola

byłam tam wczoraj na imprezce masakra kelnerki do bani nie polecam

marek

Sam obiekt ok tylko śmierdzi w pokojach końskimi odchodami. Jedzenie dobre, kelnerka zakręcona [usunięte przez moderatora]. Polecam kuchnie lecz nie polecam noclegu :(

Zostaw merytoryczną opinię o Jeziorna Osada - Malbork

Jeziorna Osada
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • N/N
    82-213 Malbork