Virtu Production Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

TY Nowy wpis

Wyjaśnicie mi te Argentynę z oferty na produkcje do Zawiercia? Jest ona wpisana w lokalizacje i teraz zwątpiłem w to, że w Polsce bym pracował. opiszecie od razu aktualna sytuacje? Na przełomie roku cos się zmieniło może?

Sunflower

Jestem z uk kupilam pierogi z kapusta i grzybami,ten smak nie przypomina wogole jedzenia,czulam tylko sztuczny smak kwasu,prawdopodobnie octu,to przechodzi ludzkie pojecie,zeby takie jedzenie wogole produkowac,nic nie ma wspolnego z pierogani z kiszona kapusta,wstyd ze to jest wysylane za granice jako polskie jedzenie.Jestem bardzo zasmucona

Ela
@Sunflower

Ja zakupiłam ostatnio jeden produkt który chyba miał bułke tartą śmierdząca pleśnią. Czy ktoś to kontroluje ?

@Ela

Dziękujemy za przesłanie informacji na temat naszego wyrobu. Sygnały od klientów są dla nas bardzo cenne i pozwalają nam na ciągłe podnoszenie jakości wyrobów. Uprzejmie prosimy o przesłanie danych potrzebnych do identyfikacji produktu, tj. nazwy produktu, numeru partii oraz TPS (terminu przydatności do spożycia), nadrukowanych na etykiecie opakowania na adres: DzialKontroli.Jakosci@virtu.com.pl. Na podstawie tych danych będziemy mogli dokonać szczegółowej analizy zgłoszenia oraz oceny kontrprób. Niezwłocznie po przeanalizowaniu zgłoszonego problemu będziemy się z Panią kontaktować w celu dalszego wyjaśniania sprawy.

EMILIA z LUBINA Nowy wpis
@Virtu Production Sp. z o.o.

Zakupiłam w Lidlu (grudzień 2023r) Uszka i pierogi z kapustą i grzybami i jestem zachwycona -PYSZNE! . Farszu co prawda nie za dużo, ale ogólnie b. smaczne. Uszka +barszczyk instant Winiary PYCHOTA!. Tak trzymać żeby nie zepsuć jakości. Zawsze będę wasze wyroby kupować. DLA MNIE SĄ PYSZNE. A trafiałam przypadkowo na produkty i z ciekawości sprawdzalam czyj to wyrób taki pyszny i czytam a tam VITRU!!!

Żabki Nowy wpis

Jakie są zarobki za operatora. Ile przypada maszyn na operatora?

MU Nowy wpis

Są nabory na produkcje. Od trzech dni wisi nowa oferta. tutaj cos pisali jakiś czas temu o jakimś zabieraniu premii na rzecz innych pracowników. Czy to prawda? Nie chodzi o jakieś większe standardy? Jakie są warunki tej premii, to uznaniówka? I czemu szukają, dużo osób brakuje?

Ala

Widziałam ogłoszenie o prace w HR, czy sa na forum osoby z biur, ktore moga cos powiedzieć jak pracuje się w biurach?

Jolero

Praca jak praca. Jeśli ktoś jest sumienny i robi swoje, to zarobi normalne pieniądze i nie będzie szukał dziury w całym. Jak ktoś kombinuje, jak się migać od roboty to niestety nie tutaj. Na zakładzie dużo się dzieje, są wymagania odnośnie zachowania higieny i bezpieczeństwa żywności, generalnie nic niezwykłego. Wynagrodzenia są zawsze na czas, są premie, myślę że wysokie (15%), posiłki regeneracyjne, posiłki w preferencyjnych cenach, prywatna opieka zdrowotna i jakieś ubezpieczenia na życie. Jak wszędzie bywają lepsze i gorsze dni, ale ogółem jest w porządku. Widzę że niektórzy pracują tutaj po kilkanaście lat, niektórzy awansują, więc są możliwości i jest pewna praca.

Agnieszka
@Jolero

Pięknie opisane ale ,nie zgodne z prawdą,niestety . Prawda jest taka ,że jest duży przemiał pracowników,polskich jak również obcokrajowców,na szkoleniu BHP (usunięte przez administratora) A po rozpoczęciu pracy dramat , brak kultury . Szczerze mówiąc zgadzam się,z poniższymi opiniami negatywnymi ,byli pracownicy piszą prawdę. Osobiście doświadczając atmosfery w pracy .

@Jolero

Normalne pieniądze czyli najniższa krajowa, premię owszem są ale cały czas zabierane pracownika na rzecz Ukraińców (usunięte przez administratora) Jeśli 50 zł można uznać premia to gratuluję. Nie powiedział bym,że to są posiłki regeneracyjne chyba tylko dla (usunięte przez administratora) To co nie zeszło to chcą wypchną pracownikom. Przez MSC tylko pierogi,naleśniki ile można

RX

Czyli co się na tym BHP dzieje? Mam na myśli szkolenie, w ostatniej opinii akurat to wykorpokowało. Zdarzały się w ogóle jakieś wypadki czy cos ze ktoś to zaczął podkreslac? I prócz tego szkolenia jakie jeszcze inne docelowo występują? opinie są tutaj jakieś rozbieżne, ktoś aktualnie pracuje i się odniesie?

Rozczarowana

Kupiłam w Lidlu Państwa wyrób, Uszka z kapustą i grzybami. Opakowanie XXL. Ciasto owszem, delikatne, ale farsz nazwany przez Was wyśmienitym, nawet dobry nie jest. Smak kapusty ledwo wyczuwalny. Smak farszu mogę określić jednym słowem, (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Nie wyczułam nawet śladu pieczarek i grzybów leśnych, które wymienione są w nazwie produktu. Numer partii 49/E3/X. Data do spożycia 30.20 2022

Joanna
@Rozczarowana

To prawda ja produkt kupiłam wczoraj ,krokiety ,to co było w środku nie można nazwać farszem .

OR

Cześć, widzę, że już ktoś kiedyś o premie dla operatora pytał ja to chce poznać cale zarobki. chodzi o to, że teraz wyświetliła mi się oferta z takiej strony i od razu w tytule jest napisane, że operator maszyn ma atrakcyjne wynagrodzenie. Co to oznacza w praktyce? Jakie ono jest?

Co wchodzi w socjal Virtu Production Sp. z o.o.?

KS

Witam, tez jak Pani widziałem, że jest kilka ogłoszeń na pewnym portalu. Interesuje mnie praca w zaopatrzeniu, zauważyłem ze koordynatora do niego szukają. Jaka atmosfera występuje na Łośnickiej? Czy dział zaopatrzenia jest duży? I jakie są średnie zarobki? Po prostu rynkowe?

Anix

Witam Jestem zainteresowana przyjęciem się do pracy w tym zakładzie czy ktoś może napisać czy atmosfera w pracy jest dobra ? Jak traktują pracownika ? I czy zarobki są dobre jak na tę czasy ?

Witam. Ktoś może opisać atmosferę w pracy i w skrócie jak to wyglada ? Jestem zainteresowany stanowiskiem na operatora maszyn. Jaka jest stawka ~ oraz inne profity ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Virtu Production Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Już wystarczy ...

Pierogi z mięsem ... To było drugie danie z waszej firmy które kupiłem w swoim życiu ... Pierwsze to były bodajże krokiety z mięsem ... Nie pamiętam dobrze bo miało to miejsce dobrych kilka lat temu ... Zaryzykowałem drugi raz ... i więcej już nie mam zamiaru ryzykowac. Szkoda moich ciężko zarobionych pieniędzy wydawać na to cos. 13% mięsa w tym 1% wołowiny ... 13% !!!! Ale nawet nie o to chodzi ... Czy wy w ogóle probujecie swoich produktów przed wypuszczeniem na rynek ??? Dla mnie jest to nie do pojęcia co wy reprezentujecie tymi pierogami ... Pozdrawiam

Lolek

Witam, jakiej wysokości premię otrzymuje operator maszyn?

Łukasz

Witam jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu i jakich zarobków można się spodziewać pozdrawiam

Kobieta

Witam ! Mam pytanie czy jest wogóle jakiś przewóz pracowniczy z virtu do jakiejś miejscowości lub dworca ? Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź .

Zuzanna

widziałam, że ktoś interesował sie eksportem, mnie zaciekawiło stanowisko kierownicze czy trudno jest sie na takie tu dostać? widziałam, że kiedyś szukali kiero na produkcję, a gdybym chciała awansować ze środka firmy to też bym mogła? jakie warunki na dzień dzisiejszy musiałabym spełnić, żeby się kwalifikować?

Eksportowa

Hej. Czy jest faktem, że poszukuje się do eksportu kandydata co pewien czas i tak w kółko? A czemu ? A kogo szukają? Ślicznotka szybki awansuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.