Opinie o Runtime w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Runtime. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Runtime o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Runtime w Zgorzelec

Czy w Runtime obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Malarz ma możliwość pracy zdalnej? Chcę aplikować na ogłoszenie z 18 września na GoWork.pl.

pracodawca

Witam serdecznie, zapraszamy do kontaktu, wtedy udzielimy Panu wszystkich informacji na temat oferty pracy. Pozdrawiamy Serdecznie. Zespól Runtime Polska

MarC

Polecam współpracę z tym pośrednictwem. Wszystkie ustalenia zgadzają się z rzeczywistością na miejscu, stały kontakt z biurem., wszystko ok.

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Runtime
@Irek

Witam, firma Runtime Polska nadal prowadzi rekrutacje na różne stanowiska. Oferujemy od samego początku niemeicką umowę o pracę na czas nieokreślony. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą z nami, proszę o kontakt.

Iwona

@Daniel skąd wiesz, że agencja Runtime ma opinię dobrego pracodawcy? Pracujesz w niej lub za pośrednictwem niej udało Ci się znaleźć pracę?

Zawiedziony
@Iwona

Omijać z daleka. Przejechalem 300 kilometrów na spawanie aluminium a okazało się że (usunięte przez administratora) czytać nie umie i wysłała mnie na rury na czarną stal. Katastrofa, nawet nie zwrócili za nie potrzebny przyjazd.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Runtime? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Daniel

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie zawsze wszystko wychodzi?

Klaus

proponuje zmienić na niemiecką agencję jak to tu czytam to mam wrażenie że trafiliście do (usunięte przez administratora)

Iwona

@byly pracownik skoro był problem z tymi rzeczami to czy zgłaszaliście te braki? Pamiętaj również, żeby nie opisywać konkretnych osób na forum, bo można łatwo je zidentyfikować i regulamin forum wspomina, żeby tego nie robić.

Iwona

Osoby chcące wyjechać do Niemiec mogą zobaczyć na stronie firmy Runtime oferty pracy, ponieważ jest ich bardzo dużo http://www.runtimepolska.pl/oferty-pracy/dekarz-blacharz-dachowy.html Gdyby ktoś w ostatnim czasie też wyjeżdżał do pracy z tą firmą może się podzielić z resztą użytkowników swoją oceną pracy czy współpracy. Na pewno komuś taka informacja się przyda.

Iwona

Pracujesz w Runtime? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

jaro

ktoś był na pakowaniu słodyczy

kuuba

każdy tak na prawde jak idzei do jakiejkolwiek pracy to przecież chce wiedzieć na jakie warunki zatrudnienia może tutaj liczyc jakie będzie mieć wynagrodzenie

Ali

Witam.Moze ktos napisac na temat tej firmy w Lorsch.Mam tam jechac do pracy na magazynach rtv-agd.Jak to tam wygląda i czy wszystko jest ok.

zibi

czy ktos pracowal dla tej agencji jako spawacz

iludopaszczu

lips praca na magazynie wózki widłowe, praca na chłodni 8,3 brutto, mieszkanie 360euro, pokoje 2-3 osobowe przejściowe z mieszanymi zmiana a więc nie idzie nawet spać kasa wychodzi około 700-800 euro (tyle na konto) dodam jeszcze zamiast jeździć ciąga się pieska jak podpiszesz umowę to biuro nie chce nawet telefonów odbierać od pracownika. CZY WARTO PRACOWAĆ Z NIEMI ?!?!?!? na to pytanie odpowiedź sobie sam

Tam sie niczego nie dorobisz jedynie co to garbu niby na godzine placone, a trzeba miec normy bo inaczej cie zwolnią. Pracuja tam ludzie ze slazka, a wredne jak cholera zaraz ida i kabluja na drogiego. Juz polacy nie chca tam pracowac i teraz sciagaja tam czechow i slowakow ale i oni sie kiedys skacza tak jak polaki. Zycze powodzenia i wytrwalosci tym co tam pojada.

nowa

dostał ktoś oferte rzy pakowaniu słodyczy???

Metanabol

Moze i gang,ale czarnej dziury wokol D....

Byku

Powodzenia to ja tobie zycze,usun ten akumulator z plecow.

Ostrowski

Ty Cwaniaczku co tu nazwiskami rzucasz?

młody

No,no no proszę proszę jakie teksty może Gliwice też to poczytają jakich zatrudniają ludzi i do czego zdolnych -gang (usunięte przez administratora) a do tego slynny elektryk (usunięte przez administratora).To nie gang albani tylko gang netowej popyskówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Runtime - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Runtime?

Zobacz opinie na temat firmy Runtime tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Runtime