Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Nisa

Pronobel to jedna z dłużej funkcjonujących agencji na rynku od lat czytam na stronach różnych agencji jak to te świetnie pracujące opiekunki wypisują na stronach ze nie powinny już funkcjonować, albo jakieś organy powinny się nimi zając. I co? Działają dalej. Jak każda firma pewno są kontrolowani, jak każda! Współpraca z nimi to na pewno umowa, na pewno ubezpieczenie i na pewno wynagrodzenie wypłacone w terminie. Zlecenia? Są różne w zależności od stanu pacjenta i zakresu obowiązków.

Opiekunka

Kiedy dostaniemy pieniądze za listopad?

wielka

Pronobel jest okej, sa lepsze agencje ale tu wiem co jest grane. Chce oferte na 5 wrzesnia to jade maksymalnie 8 wrzesnia. Wyplaty na czas, premie tez wyplacane, nie powiem zlego slowa. to na jaka sztele sie trafia to tez druga sprawa. nie koniecznie wina agencji. rodzina niby fajna usmiechnieta a potem sie okazuje ze jednak nie, ale w takich sytaucjach firma reagowala i przeniosla mnie na inna sztele do malzenstwa i bylo fajnie - bardzi mili ludzie - od razu po swietach do nich wracam.

Mika
@wielka

Mam podobne wrażenia, ja ze swojej strony daje z siebie wszystko w pracy i zawsze pragnę aby i dla mnie tyle robiono. Z istotnych spraw dla mnie to wynagrodzenie na czas, warunki u podopiecznych tez ważne, a wręcz idealnie jest gdy z podopieczna miła i rodzina fajna.

Henryka L.
@Mika

Jak dla mnie - najwazniejsza jest pdp i własnie rodzina. ja najbardziej lubie jak pdp mieszka sama, a rodzina ja odwiedza. Ale mjusza byc mili i po pierwsze - wdzieczni mi za moja prace. bo gdyby nie opiekunka to musieliby sami zajmowac sie babcia czy dziadkiem. Dlatego ja zawsze mowie ze chce do samotnej babci lub dziadka. jestem teraz na ofercie, zostaje na swieta i na pewno beda to swieta udane

WENA

Podejrzana - a nie winna. :) A praca jest jak najbardziej LE GAL NA

Długoletnia pracownica

Hi, hi, hi ! Dobre sobie. Autorka tego postu powinna pisać kryminały najlepiej z akcją toczącą się na sztelach.

stara pracownica

Kobieto mam do ciebie pytanie co ty za alkochol pijesz albo jakie dragi bierzesz bo ci szkodza na twoja glupia niemyslaca glowe . A jeszcze wiesz jak wyglada szpital do takich jak pani jest to sie nazywa i tez sie miesci w toszku i lubliniec dom do chorych bo dla mnie pani jest nie powazna takie costutaj pisac

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Śmieszni ci ludzie

Śmieszni ci ludzie dlaczego? Bo nic nie wiedzą a mają najwięcej do powiedzenia.

Haha
@Śmieszni ci ludzie

Co więcej! Myślą ze wiedza lepiej!

lena
@Haha

No cóż... są ludzie i parapety

WENA

Anna... Co ty dziewczyno bierzesz... Mieszasz fakty jak ja zupę w garnku. Ty nawet artykułów w Internecie nie potrafisz ze zrozumieniem czytać. I ja pracowałam w tej firmie i każdy by; legalnie zatrudniony i miał ubezpieczenie - jak ja. Pochorowałam się I nie było problemu z lekarzem :) Więc...

Jasneee
@WENA

Tez czytałam..i Anna na pewno ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.. od tylu lat Pronobel działa i nagle teraz miałby być nielegalny?

Halina

Współpraca z Pronobel układa mi się bardzo dobrze, pieniądze z wypłaty przychodzą na czas, moja koordynatorka pani Agata dobiera mi dobre oferty. Czytam te wpisy, które tu się pojawiają i w niektóre ciezko mi uwierzyć. Moja przyjaciółka tez pracuje w Pronobel, za jej polecenie dostałam ekstra kasę. I tak! Jesteśmy ubezpieczone.

Daniel

A w związku z tym, że od tygodnia nie potraficie odpowiedzieć na korespondencję, pora uruchomić adwokata. Szkoda, ze taka prosta sprawa musi trafić do sądu.

Daniel

@pronobel, z prasy tez wykadujecie info o sobie? Sprawdzimy ????

Daniel

Czy moze wystawić tu protokoły z policji? (usunięte przez administratora)

Długoletnia pracownica

Co to za dziwny zwrot "przejeżdża jej komputer służbowy". O co tu chodzi ?

Mila
@Długoletnia pracownica

Z tego co widzę to pan Daniel jest wielce oburzony, a dlaczego nie wypowie sie rzekooma "partnerka"? bo moze jej nie ma??? a Pan Daniel jest tylko jakmis kolejnym hejterem nasłanym przez nieuczciwom konkurencje? Ja pracuje w firmie juz hohoo, pare lat i powiem tak, firma sama sie broni

@Mila

Na samym początku, trolu, opanuj podstawy języka polskiego.

Czarna Mamba

Polecam agencje Pronobel, na miejscu mogłam liczyć na pomoc koordynatorki, pieniądze wypłacili mi tak jak ustaliliśmy przed wyjazdem do pracy, stan podopiecznej był zgodny ze stanem zastanym na miejscu, dostałam tam swój pokój z dostępem do internetu co było dla mnie bardzo ważne. Polecam wam Pronobel

Beata
@Czarna Mamba

Zapłacili Ci przed wyjazdem??? Jak zwykle panie z Pronobelu wypisują bzdury by nakręcić kolejne ofiary. Otóż ja za 40 dni pracy nie dostałam ani jednego euro. Nie zwrócono mi nawet 150 euro za podróż. Nie dajcie się tym naciągaczom i obejrzyjcie opinie na ich stronie pisane na polskich pocztówkach bez pieczątek.poczty. (usunięte przez administratora) Sprawa idzie na Policję

Stara pracownica pronobel
@Beata

Co za kłamstwo albo okradlas rodzinkę albo piłaś na szteli bo akurat mnie nie oszukasz bo wiem jakie opiekunki z siedmiu boleści zmieniałam bo akurat pronobel płaci na czas a mam pytanie może to jesteś Ty co miała 3 5 promila alkoholu w sobie babcia bez opieki a ciebie policja niemiecka wzięła na dołek i teraz się mscisz

Grażyna
@Beata

Nie wiem co takiego zrobiłas , ze firma nie wyplaciła Ci pieniędzy ?! Musiałaś coś ukraść , albo spożywać alkohol w miejscu pracy . Ja pracuje juz 6 rok i nigdy nie mialam takiej sytuacji . Wyplata jest zawsze w danym dniu na koncie o czym informują jeden dzien wcześniej esmsem.

Grażyna
@Beata

A jaki jest powód , ze nie wypłacili Ci Twoich zarobionych pieniedzy ??? Ja pracuje juz szósty rok z firma Pronobel i zawsze mam wyplate wypłaconą na czas .

marysia

decyzja o zmianie pracy nigdy nie jest prosta, jak już człowiek się przyzwyczai do pewnego rytmu dnia to ciężko tym rzucić i zacząć coś nowego, a w przypadku zmiany pracy na pracę za granicą to zmiana niemalże życiowa. Moją stara pracę dopadła pandemia, pozwalniali znaczną część załogi. Ciężko, siedziałam na kanapie przed TV i widziałam jak sytuacja z dnia na dzień robi się coraz trudniejsza. Pozamykali nas w domach, bez kasy, bez pracy co tu dużo opowiadać, założę się że wiele z nas tak miało/ma. W zeszłym miesiącu wzięłam sprawy w swoje ręce, nie chce już oglądać TV i się zamartwiać, to pieniędzy nie przynosi. Jestem w tej dobrej sytuacji, że język niemiecki znam jakoś, trochę się podszkoliłam online (to też zupełnie nowe doświadczenie dla mnie takie lekcje online). Przy rekrutacji denerwowałam się jak na jakimś egzaminie przynajmniej maturalnym, w moim wieku? ale dobrze mi poszło! Dobraliśmy ofertę zgodnie z moimi umiejętnościami, w kwocie niewyobrażalnie innej niż w mojej starej pracy. Wyjechałam. Wyjechałam do innego kraju! Pracuję jako opiekunka starszej Pani, która mieszka w pięknym domu z ogrodem, nie siedzimy przed TV. Pandemia jest , ale jakby obok, nie narażamy się, stosujemy wszelkie niezbędne dezynfekcje, czuję się pewniej, a co najważniejsze nie siedzę juz na kanapie sparaliżowana sytuacją tylko nią zarządzam. Tschus

ble ble ble
@marysia

Norrr..malnie mnie rozbroilas:) co za fason!! jestem pod ogromnym wrazeniem twoich wypocin no i to"..niemiecki znam jakos ..."poprostu rewelacja....daj juz sobie spoko j- naprawde szkoda czasu na wypisywannie takich bredni.

BLE BLE BLE
@ble ble ble

A Tobie nie szkoda?

marianna
@marysia

popieram super nie słuchaj (usunięte przez administratora) opinii

Nowa
@marysia

To tak ładnie opisane moje własne odczucia. Jest tak ze ten pierwszy wyjazd to jak wyprawa w nieznane, niemalże wszystko nowe, ale przy już kolejnym wyjeździe jest prościej, a później z górki. Dobra praca, pomagają mi wyjść z problemów prywatnych, pozdrawiam Pronobel

Lilka
@marysia

Dokładnie takie odczucia miałam przy swoim pierwszy wyjeżdzie, też zdecydowałam się na mój "pierwszy raz" w okolicach maja, zaraz po otrzymaniu wypowiedzenia. Doświadczenie miałam spore w opiece, ale na terenie Polski, opiekowałam się dwójką staruszków, niestety ich syn musiał ze mnie zrezygnować, ze względu na brak dalszych środków na finansowanie mojej pomocy. Niemieckiego, podstawy, uczyłam się online już dość sporą chwilę ( gdzieś tam z tyłu głowy zaczynał pojawiać pomysł wyjazdu do pracy do Niemiec). Pół roku doświadczenia w pracy w Niemczech to może dla Ciebie Czytelniku nie wiele, jednak chciałabym potwierdzić, że Pronobel w sposób regularny i terminowy się rozlicza, rzetelnie przekazuje dane o stanie pacjenta. Uważam że jest firmą godną zaufania i wartą poznania. Polecam

***************

Dzień dobry !!! Chcę powiedzieć, że dzięki takim kuratorom jak Ulyana nie ma już ochoty na współpracę z Pronobel. Nigdy nie dasz rady, a obiecane pieniądze za podróż nie zostały zwrócone. Jest to bardzo niepoprawne w komunikacji !!!! Kiedy piszesz do niej o jakiejś prośbie, mówi, że ma dużo ludzi, a także mówi, że obwiniamy ją o nasze problemy !!!!! Odwraca się do osobowości, mówi, żeby zająć się głową !!! Przepraszam, proszę, ale to za dużo !!! Co to za nastawienie? Szkoda !!!! W tej firmie bardzo miły i pomocny specjalista pod każdym względem MARINA !!!! chociaż nie udało mi się z nią pracować!

Długoletnia pracownica

A co nas to obchodzi. Mnie interesuje dobra sztela, dobre zarobki. Reszta nic a nic nas opiekunki nie obchodzi. Zwłaszcza gdy ktoś próbuje podkładać firmię świnię. A od Ukrainek odczep się człowieku.

Długoletnia pracownica

A może same nie chcą kwarantanny? Kto się nimi opiekuje na tkiejj kwarantannie ? Najczęściej niepotrzebnej i generującrj tylko straty i stres.

Długoletnia pracownica

Coś tu nie pasuje. Może pan poda w jakim celu przyszli ci rzekomi pracownicy Pronobla. Bo ja w ciągu kilku lat współpracy nie miałam nigdy takiej wizyty.

Długoletnia pracownica

Jak sie nie przedstawili to skąd wiadomo że byli z Pronobla ? Jak pan to ustalił ? A zatem zapytać w Pronoblu o co chodzi bo coś zupełnie nie pasuje ta bajka do firmy.

Gola

Dobra firma dobra praca. Polecam

Długoletnia pracownica

A skąd wiadomo o wizycie policji i prokuratury ? Kto sieje takie potki i po co?

wypowiedzenie

a ja właśnie sobie piszę wypowiedzienie z winy pracodawcy :) pozdrawiam

zainteresowany

@Gola Możesz dodać więcej szczegółów, jaką umowę proponują czy coś z dodatków socjalnych macie i czy teraz warto aplikować?

Frelka

Pronobel to dobra firma. Umowa jest i jest czytelna, a wypłatę zapłacono w terminie. Uważam, ze klientów maja sprawdzonych, do fajnych ludzi trafiam. Dojazd do podopiecznego znośny, rodzina najczęściej przyjmuje mnie ciepło.

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel