Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Opiekunka os. starszych

Pracowałam z firma pronobel za uwaga 900 euro netto . Firma odprowadzała mi ZUS od 200 zł brutto . Dodam ze znam język aby móc samodzielnie się komunikować. Podkreślam do wszystkich niedowiarków ze nie jestem alkoholiczka złodzieja itp. Firma nie zna ofert wysyła dla zarobku zakres obowiązków opiekunki nie pokrywał się z rzeczywistością jedyny plus to ze zapłacili w całości . Firma za to zlecenia wystawiła całkiem nie zła fakturę na 2050 euro. Podkreślam ze nie jest to uczciwa firma pośrednik zżera ponad 50 % zarobku . Kartę ekuz dostałam ale po ponad 2 miesiącach i po wielu prośbach i krzykach . teraz ostrzegam innych.

PRACOWNICA PRONOBELA
@Opiekunka os. starszych

W jakim roku to bylo 900euro bo nie teraz bo ja juz jestem w tej firmie 7 rok i nie nazekam na ta firme Pronobel

Iwo64
@Opiekunka os. starszych

Tak tak , ja też pracowałam z nimi tylko raz , tez znam niemiecki , a o karcie EKUZ mogłam pomarzyć ha ha Ja pracowałam za 800 euro a rodzina płaciła ponad 2000 firmie. (usunięte przez administratora)

Nie alkoholiczka nie złodziejk
@Opiekunka os. starszych

I co mam ci na słowo uwierzyć, że nie jesteś alkoholiczką i złodziejką bo akurat tak o sobie piszesz?! Zapewne jesteś germanistką z wielkim gołębim sercem do ludzi satrszych.. Pozdrawiam wszystkie alkoholiczki i złodziejki tyle przynajmniej z życia człowiek ma.

Barbara Soboń

kochani to nie oszczerstwa tylko to prawda(usunięte przez administratora) arytkułu nie da się podwazyc zwłaszcza iż proces sadowy się nie długo zacznie Polki tez się zebrały i odrębny proces chcą wytoczyć . nie dziwie się.

@Barbara Soboń

TEN LINK WCALE NIE ISTNIEJE TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE JESTEM TAK BARDZO CIEKAWA DLACZEGO TAK GNEBICIE PRONOBEL . DLACZEGO DZIEWCZYNY TU TAKIE OSZCERSTWA PISZA A NIE NAPISZA PRAWDY CO NAWYWIJALY NA OFERCIE JA MAM BARDZO DOBRY DOWÓD BO MOJA OBECNA PACJETKA MA STRACHA DO OPIEKUNKI I PROSZE MI TO PANI BASIU WYTLUMACZYC DLACZEGO ALE KONKRETNIE BO JA WIEM DLACZEGO

Teresa

Przeczytałam cały obszerny artykuł na temat firmy . (usunięte przez administratora) Ja popieram . Trzeba sprawę wszędzie nagłośnić.

@Teresa

Skąd masz te informacje?? Z tego śmiesznego artykułu?

@Aleksandra

Ja bym tez chciala wiedziec jaka to gazeta napisala prosze

a247

a ja ostrzege niemcow zeby uwazali na pania czy po kontach piana alba dragow nie bierze a po pierwsze kobito kto cie bedzie sluchac chyba taka jak pani jest tylko sie dziwie ze firma chce z takimi rozmawiac bo ja to bym zaraz zadrzwi wyzucila a kto pani tez kaze jechac zaden pania nie trzyma na sile

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

Teodor

Pracuje w tej firmie od dobrych kilku lat i jakoś dostaję tyle kasy na ile jestesmy umowieni. Jest to jedna z większych firm więc nie mogą sobie pozwolic na jakieś nielegalne akcje, ludzie bądźcie mądrzy!

@Teodor

TAK TO PRAWDA PRONOBEL JEST NAJWIEKSZA I NAJLEPSZA AGENCJA PRACY SAMA COS NA TEN TEMAT WIEM A TE CO TU PISZA TE BZDURY TO TYLKO TACY CO MAJA DWIE LEWE RENCE DO PRACY I NAROBILI COS NA SZTELI A NIE CHCA SIE DO TEGO PRZYZNAC TYLKO KTO JEST WINNY PRONOBEL

@Teodor

Oni tego nie rozumieją, że nie jest łatwo kombinować jak się ma sporą firmę ohhhhhh

Magda

A PROGRAM JUZ LECIAL?

Tomasz

Oj ludzie wiecie chociaz kto ten artykuł napisał? "Dziennikarz" z Ukrainy ktory.nienawidzi PolAków i Polski. Wspieracie go w tej nagonce!!!

Stara pracownica pronobla
@Tomasz

Panie (usunięte przez administratora)chyba Pan żartuję ja nie będę popierać bo mówiąc prawdę nie nawidze ich

Tomasz

Szanowni koledzy i koleżanki mam dla was ciekawostkę otóż pośrednicy pracy sa najczęściej kontrolowanym przez urząd rodzajem działalności :))))))))))) myslicie ze urzedasy dalyby się okradać??? Odpowiedzcie sobie sami a nie piep szycie trzy po trzy :))))))))))

@Tomasz

Panie (usunięte przez administratora)nie wie man ze tylko tu tacy pisza niegatywne opinie co cos nawywijali na ofercie bo mysla ze im ujdzie plazem ale nie firma Pronobel bo ja jakos jestem juz 4 lata i nienazekam na firme brew przeciwnie nie dam sie nic zlego powiedziec .

Grzesiek

Jedna osoba zmieni Nick i atakuje jedną osobę polewa jak nic szkoda że nie widzicie siebie Drogie Panie co Wy lepsze Jesteście od tej niby Marisy czy jak jej tam każdemu łatwo pisać zmieniając aby imię I już gotowe myślę że ma prawo dziewczyna pisać co chce a Wy nie potraficie tego zrozumieć agencja jest jak dla mnie spalona dużo w tym prawdy Zauważyłem jedno kiedy Ktoś pisze na temat tej agencji zaraz jest agresja skierowana W stronę osoby która się wypowiada negatywnie o Pronoblu niby dalszego ? Bo Polska to głupi kraj człowiek człowiekowi wilkiem Ordynarni Polacy co myślą ze są lepsi od innych A może mylę się I to nie opiekunowie tak działają tylko sam Ptonobel obserwuje reakcje użytkowników tego forum co o nich sądzą inn?i Zastanowić się ludziska nad tym

Odetta
@Grzesiek

Panie Grzesiu, nie popieram bezpodstawnego ataku za złe słowa na firmę, ale z drugiej strony w ogóle nie popieram bezpodstawnych oszczerstw na temat firmy, bo wprowadzają w błąd. Wypowiadajmy się kulturalnie i zgodnie z prawdą, żeby te forum cokolwiek wnosiło, a nie było wysypiskiem bzdur i kłamstw i wzajemnego obrażania się.

stara pracownica Pronobyla

KOBIETO JESTES PIANAA CZY NACPANA BO TO CO TUTAJ WYPISUJESZ TO JEST ZECZA NIE MOZLIWA BO POPIEWSZE ZMIENIALAM UKRAINKE CO PRZYJACHALA TYLKO NA DWA TYGODNIE BO MUSI WISSE ZROBIC BO BEZ WIZY ANI RUSZ TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE PRONOBYL NIR BAWI SIE NA CZARNO I WYMYSLAJ TAKICH GLUPOT BO TO JEST SMIECHU WARTE. TY KOBIETO NAPRAWDE NIE WIESZ CO PISZESZ I NIE ZNASZ PRAWA NIEMIECKIE CIEMNY TABAK Z PANI . A TERAZ UKRAINA I TAK SWIETNIE PO POLSKU TAKIE CIEMNOTY TO TYLKO DO TAKICH CIEMNYCH TABAKOW PISAC A NIE TUTAJ NA OPINIACH KULTURY ZA GROSZ NIE POSIADA TO OSOBA CO TO NAPISALA

ŻENIA i wiedzieliście cie, że wyjeżdżacie do pracy na czarno i i tak pojechaliście? Śmiech, śmiech, śmiech. Tak łatwo jest wam wmówić każdą bzdurę. MASAKRA.

B

To co? Losują kogo oszukac a kogo nie? Lepiej napisz od razu co przeskrobałaś na ofercie. Na goworku to Saaaaaami pokrzywdzeni.

stara pracownica Pronobyla

Czego wy kobiety chcecie od tej firmy Pronobel ja jakos z nimi jezdze 7 rok idzie i nie winie firme o nic przeciwnie jestem bardzo zadowolona . Napisze tutaj tak kto chce pracowac to bedzie pracowac a kto mysli ze firma wysyla na wczasy to sie myli i to wam pisze stara opiekunka z Pronobyla bo wiem jakie dziewczyny ja zmieniam i zaden mi nie bedzie ciemnoty wciskac Pronobel jest zlodziej nie polecam tej firmy itp. Mam jedno wielkie pytanie dlaczego sama nie pojdziesz do Sadu Pracy tylko szukasz ludzi jak ja mam udokumentowane ze mnie okradli to zadnej obawy ze przegram tylko masz stracha bo wie pani co pani narobila i ze pani przegra w Sadzie

Przestancie ludzie...

Łatwo jest mieszać z błotem, trudno powiedzieć dobre słowo... tyle w temacie. Jeśli chcesz pozwać - pozywaj. Co do tego, że firma wykorzystuje ludzi w trudnej sytuacji finanswej? co to za bzdury? Jakby przecież te kobiety nie chciały jechać do pracy, to by nie jechały! JA mam swoje zdanie na temat tej firmy. I nie mieszam ludzi z blotem. Mi jakoś płacą normalnie. ...

Uwaga

Pracowałam w firmie, która od klienta brała 2400 euro, a ja dostawałam 900, 1000 euro, a w drodze łaski 20 euro dodatkowo za pracę w święta” - napisała do money.pl Nina. (usunięte przez administratora)

@Uwaga

W tym artykule nie ma podanej nazwy firmy, więc nie wiem nawet jaki cel ma ten komentarz. Wprowadzasz ludzi w błąd i tyle.

Zuzanna
@Uwaga

Kobieto bez sensu piszesz money j.pl to firma pozyczkowa kobieto i co za glupoty wypisuje Pani JA jestem ciekawa jaka to firma bo nie Pronobel

do oli
@Zuzanna

ja tez ci nie polecam tej firmy ty lepiej uważaj zwłaszcza że oni nie źle skubią kwestia czasu jak (usunięte przez administratora)

ola

PRONOBEL Sp. z o.o. Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 8780 Data wyjazdu: 31.01.2019 Nr. oferty: 12214 Opis oferty: Na doświadczoną i serdeczną Opiekunkę oczekuje 91-letnia Pani Anna. Podopieczna posiada 3. grupę inwalidzką i waży 65 kg. U Pani Anny występują typowe dla jej wieku przypadłości takie jak Alzheimer, inkontynencja, dolegliwości układu krążenia czy słaby słuch. Podopieczna jest po przebytym udarze i porusza się za pomocą rollatora. Pani Anna mieszka sama w pobliżu wielu sklepów. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój oraz dostęp do Internetu. Oczekiwania wobec opiekunki: - podstawowe czynności pielęgnacyjne, - przygotowywanie posiłków, - pomoc w prowadzeniu domu.

do oli
@ola

900 euro płaca

Justyna

Fajna firma, nie mam na co narzekać.

Natalia
@Justyna

Może zechcesz napisać coś bardziej konkretnego na temat pracy w firmie Pronobel? Jakie aspekty zatrudnienia w niej spełniły Twoje oczekiwania? Rozumiem, że byłaś pracownikiem firmy, stąd wynikają skierowane do Ciebie pytania przeze mnie.

Justyna

pracowałam i podziękowałam bajzer nic więcej

@Justyna

Co masz konkretnie na myśli?

Sabina

Dobra firma, nie dam złego słowa powiedzieć

Wiolka
@Sabina

Mi się też dobrze pracuje. I "o dziwo" mam ubezpieczenie. Szok, prawda?

Edyta 39, Kalisz

rzeczywiście jednak to wszystko prawda co piszą tu panie w kontekście negatywnym sama się przekonałam . Moja rada szukajcie lepszych pośredników i firm które płaca minimum 1400 euro oni i tak na nas nieźle zarabiają ! (usunięte przez administratora)Oczywiście język jak u germanisty.

Marisa
@Edyta 39, Kalisz

Prawda Pani Edyto pozdrawiam serdecznie

Aleksandra

a miałam z nimi jechać na ofertę i zadzwoniłam do kilku firm i rzeczywiście jest różnica agencja agencji jest nie równa ja jadem po nowym roku ale nie z prooblem bo z nimi to szkoda wschodu po tym co mi zaproponowali. Pozdrawiam. Nie dajcie się firma wykorzystywać 1400 to mini za taką pracę.

Marisa
@Aleksandra

Prawda Pani Aleksandro mało płacą A do tego (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Krystyna
@Aleksandra

No co pania nie wykiwaja bo ja tez mialam firme pronobika 24 jak dzwonilam to mi powiedzieli jezyk mam na 1500 no i premia letnia to 180 0 a jak do czego doszlo i mialam juz umowe podpisywac to mi promedika 24 powiedziala 3000 tysiace za trzy miesiace

marta

dzięki ze ostrzegacie

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel