Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

wiola

pracuje z firmą dobrych kilka lat, nigdy nie miałam problemów ani na ofercie ani z kontaktem. czytając te negatywne opinie mam wrazenie ze nie mamy doczynienia z ta sama firmą. dziwne.

Barbara , Gliwice

niskie stawki zlecenia miny zero zainteresowania ze strony (usunięte przez administratora)... ot taka prawda (usunięte przez administratora)oferty ze wstawaniem nocnym , zero premii, a na dodatek rodziny które wszystko lepiej wiedza i nawet mówią ci co masz i ile jeść nie polecam tej firmy zaproponowali 1150 euro a te 1700 to chyba w snach można zarobić nawet przy 2 osobach...

wiola
@Barbara , Gliwice

pani (usunięte przez administratora)a kto byl pani koordynatorem?????

teresa marek

witajcie wlascie pije z moja pdp popoludniowa herbatke na tarasie.chce podziekowac calej firmie pronobel za super organizacje.babcia jest bardzo mila i wdzieczna zdazylysmy sie zaprzyjaznic.rodzinka tez na plus zabieraja nas jutro na wycieczke do frankfurtu i obiad.wszystkim polecam firme pronobel caluski.teresa marek

Janina

Witam polecam agencję pronobel. Wszystko odbywa sie bez problemów, koordynator w stałym kontakcie, zlecenia zgodne i dotychczasowe rodzinki bardzo na plus. Polecam!

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Teodor

Polecam firmę pronobel

Polecam

Kobietki polecam firmę ! Wróciłam tydzień temu z ofertki w Baden-Baden rodzinka przekochana warunki mieszkaniowe super malownicze widoki a co najważniejsze wynagrodzenia na czas brak ukrytych kosztów super kontakt z panią Anią. Nie bójcie się dziewczyny niestety w Polsce nasza praca nie jest tak nagradzana jak w de.

Zofia

Firma OK, współpracuje i będę współpracować . Wszystko idzie gładko i nie mam na co narzekać.

gosia

Ta firma to kpina . Nie polecam stawki najniższe jak 10 lat temu .

Czesia
@gosia

PANI GOSIU PROPONUJE ZROBIC ROZEZNANIE A DOPIERO POZNIEJ PISAC GLUPOTY :)

Może trzeba popracować i pokazać swoje umiejętności a dopiero wymagać? Firma jest dobra więc i wymagająca.

ewelina zieba

witajcie ! rekomenduje firme pronobel ! koordynator pani aniusia zolk... super babeczka tak jak mi opowiedziala tak jest na ofercie ! obiecala ze zadzwoni jak dajade na miejsce zeby dopytac jak na ofercie i faktycznie zadzwonila jak podroz jak sytuacja na ofercie czy wszystko sie zgadza ! bardzo ciepla osoba powiedziala ze zadzwoni za tydzien i faktycznie dzownila porozmawialysmy zapytala czy jestem zadowolona czy wszystko sie zgadza nie rozumiem tych komentarzy ze koordynator sie nie interesuje dla mnie to jest nie do pojecia ! polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam pania aniusie i cala ekipe pronobel tak trzymajcie

Hilda Waw....

Witajcie kochani!!! Właśnie wróciła z 2 miesięcznej ofertki i powiem wam że nie było żadnych problemów z niczym. Od pierwszej rozmowy przez telefon do wsiadania do busika wszystko odbyło sie jak należy. Koordynator pani agatka super babeczka odbiera telefon zawsze i zawsze chetnie sluzyla porada. Rodzinka super, warunki super. Na pewno nie jest to jedyny wyjazd z tą firmą a raczej nasza wspolpraca bedzie stale kontynuuowana. W razie jakichś pytań piszcie odpowiem wam na wszystkie!!!

IZA

Obiecali dać premie nie dali za szybki wyjazd, obiecali podwyżkę 50 euro nie dali , obielali kartę ubezpieczenia nie przysłali . Omijajcie szerokim łukiem te agencje pracy . Nikomu nie polecam . Mówią do 1500 euro zarobki ! tak 1200 płacą z dobrym nawet przy 2osobach . Najgorsza agencja .

opiekunka pronobyla
@IZA

NIE J AK CZYTAM TE KLAMLIWE POMOWIENIA NA FIRME PRONOBEL DLACZEGO TAK KLAMIECIE BO TO NIE JEST PRAWDA BO PRONOBYL JAK COS OBIECA TO TEZ TAK ROBI I NIE OSZUKACIE STARYCH OPIEKUNEK ALE PRACUJACYCH NA OFERCIE A NIE MYSLACYCH ZE PRZYJECHALI NA URLOP I JESZCZE DODATKU ZA 1200 EURO A JUZ Z TYMI KARTAMI TO PRZESTANCI BO GORZEJ SIE ZACHOWUJECIE TUTAJ NIZ JAKIES NIEDOROZWINIETE BO JAK MOGA NIE WYSLAC KARTY .

nadia
@IZA

ja z Ukrainy i niemiecki znam ja odradzam wszystkim z Ukrainy pracy z Pronobel to nie Polacy to (usunięte przez administratora) ... szukają naiwne biedne kobiety

nadia

my nie pracujemy już z tą agencja i masa ludzi nie chce wiem coś na ten temat . ..

Sara

fakt jak masz więcej niż w umowie (usunięte przez administratora) . Firmy nie polecam nie wierzcie i nie pracujcie z nimi będziecie żałować dziewczyny . odradzam pracowałam(usunięte przez administratora)

@Sara

PANI (usunięte przez administratora)JAKI PANI CHCE MIEC NADGODZINY PLACONE JAK PANI PRACOWALA ZE FIRMY JAKO OPIEKUNKA TO NIECH PANI TUTAJ TAKICH BZDUR NIE WYPISUJE BO NAPISZE PANI TAK JA TEZ JESTEM STARA OPIEKUNKA I WIEM JAKA JEST PRACA PRZY STARSZEJ OSOBIE NIE PRACUJE SIE 24 GODZINY TO JEST TAKA SAMA PRACA JAK W DOMU OPIEKOWAC SIE Z RODZINA ALE JAK KTOS CHCE MIEC PIENIAZKI ZA DARMO BO NIEROZUMIE CO TO JEST OPIEKA ORAZ RECE I NOGI WSPOKOJU TO ZALOZYC SOBIE PANI SANDRO SWOJA FIRME A NIE OCZERNIAC PRONOBEL TAKA JEST PRAWDA

Teresa

Kochane powiem wam tak... firma docenia wszystkie ooiekunki którym się chce!!!! Trafilam na super oferte , rodzinka cudowna ciepla mila i gdyby mogli nosiliby mnie na rekach bo sie angazuje w pracę! Opowiadali mi o mojej poprzedniczce ledwo przekroczyla prog domu i juz pytala o Internet... karmila babcie z telefonem w reku po niemiecku ani me ani be zero zaangazowania i tylko narzekala ze za duzo pracy za malo płacą, dom byl w oplakanym stanie bo siedząc caly czss na telefonie nie miala czasu na ugotowanie obiadu na porządek , krzyczała na Panią Helge o wszystko i takie osoby później piszą negatywne komentarze... ja przyjechałam ugotowalam obiad porozmawiam z podopieczna a ona po 2 dniach prosiła mnie zebyn zostala dłużej niż te 2 miesiące. Syn pani Helgi zabiera nas do kawiarni na wycieczki i caly czas powtarza ze dziękuje mi za moje podejście bo mama jest bardzo szczęśliwa i to jesy klucz do wszystkiego ile z siebie dajesz tyle do Ciebie wraca, a jesli nie dajees z siebie nic a wiecznie chcesz więcej to nigdy nie będziesz szczęśliwa. Wlansie te zrzedliwe opiekunki maja najwięcej do powiedzenia na forach. Wezcie sie do pracy j wlozcie w to serce i skończą sie wasze dziwaczne problemy... bo opiekunki ktore faktycznie pracują i lubią to co robią nie narzekają a tak zlej baletnicy przeszkadza nawet rombek spódnicy. Pozdrawiam

@Teresa

SUPER NAPISANE POPIERAM ZE TYLKO MARUDZA TE CO NIC NIE ROBIA TO PRAWDA BO MYSLA ZE NA WCZASY FIRMA ICH WYSLALA

Wiola

Pracuje z nimi dobrych 5 lat i jestem zadowolona. Płacą na czas, sa premie, koordynator pani Agata j. Super babka zawsze pomoze i odpowie na wszystkie pytania. Jak czytam te negatywne komentarze to mam wrażenie ze to o innej agencji. Zaczynalam z komunikatywntm poduczylam sie na ofercie zadzwoniłam zdalam jezyk na dobelry i od razy wynagrodzenie lepsze , teraz mam bardzo dobry jezyk dostaje 1500€ na reke i wyjezdzam za 2 dni na oferte i powiedzieli mi już ze dostanę premie wakacyjna. Te negatywne komenatrzr pisza pewnie panie ktorym nke chce sie nawet pofatygowac i podszkolic z jezyka i jedyne co je interesuje to internet na ofercie. Szkoda ze te opinie sa anonimowe. Gdyby mieli sie podpisac swoim imieniem i nazwiskiem to polowa negatywów by odpadla. Ale ludzie mają taką naturę nic nie dac od siebie a tylko brac

Uwaga

nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)i śmieszne zarobki mają oferty po 800 euro a biorą po 2000 tys. euro nie dajcie się wykorzystywać . Ukrainki pracujcie za 1400 euro nie dajcie sobie wmówić ze wasz język jest słaby. Uważajcie na te firmę to zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).

Czesia
@Uwaga

800 euro to maja te ktore nie umieja sie przedstawic. powiesz kilka zdań o sobie i juz masz jezyk komunikatywny wiec nie gadaj glupot bo czuc na kilometr ze konkurencja sie wypowiada. i to jeszcze masz za darmo szkolenie jedzenie i spanie , ale wypisuj dalej glupoty widac ze opiekunek nie brakuje wiec o czyms to swiadczy. Gdyby kazdy zadwolony ze wspolpracy sie wypowiadal a nie tylko podlozeni ludzie i inne agencje to byscie dopiero widzieli. No ale neiestwety tak juz jest ze jak jest faje to nikt nie pisze dopoki cos sie nie zepsuje to wtewdy pierwszy do opinii. i jak poxniej zachecic innych jak w necie tylko takie bzdury wypisywane.

opiekunka pronobyla
@Uwaga

KOBIETO WIESZ CO CI NAPISZE CI TAK ZASTANOW SIE DOPOZADKU CO TY WYPISUJESZ A PUZNIEJ OCZERNIAJ FIRME .CZY TY GLUPIA KOBIETO MYSLISZ JAK DZIEWCZYNA NIE UMIE JEZYKA TO FIRMA MUSI DAC PRAIS I TO NIE PLACI RODZINKA TAK JAK ZA DZIEWCZYNE Z JEZYKIEM BO DUZO TAKICH DZIEWCZYN MIALAM I WIEM ILE RODZINA PLACI TO PO PIERWSZE PO DRUGIE CHYBA NIE DZ SIE FIRMIE OSZUKAC GERMANISTE Z JEZYKIEM TAK JAK PYTA I CO TY TY ZA BZDURY WYPISUJESZ KOBIETO SIELEPIEJ ZASTANOW

Jola

Z ta agencją nie polecam współpracy ! nawet 1000 euro płaca do 2 osób z nocnym czuwaniem . A biorą minimum 2400 euro . Żenada. Mało płacą i nie oprowadzają wszystkich składek a potem dopiero będzie płacz . !!!

Potwierdzam to co piszą Panie w kontekście negatywnym odnośnie pracy przez agencje pronobel . Mało odprowadzają na poczet skladek ZUS powiedziałbym że to masakra . A1 dają po przyjeździe do Polski i kartę Ekuz . Jak nie masz karty to do lekarza nie pójdziesz (patrz w umowie na zapis o stanie zdrowia). Nie znają zleceń tylko z opisu zakłamują ważne fakty o stanie zdrowia podopiecznych . Co do premii zapytałam syna ile płaci za święta 50 procent stawki dniowej więcej ale nie mniej niż 300 euro a opiekunka ma z tego 150 wyzysk do kwadratu. No tak zaraz znajdzie się jakaś opiekunka która oczywiście nie spotkała i nie spotka się z czyś takim i jej koleżanki . Zawsze sprawdzam opinie negatywne od lat świadczą o czymś . Ja z pronoblem nigdy więcej nie pojadę choćby i 2000 tys. euro płacili.

@Ania

KOBIETOCO TY TU WYPISUJESZ CO DO KARTY TO DOSTAJE SIE W DWUCH TYGODNIACH POBYTU A CO DO LEKAZA TO ZE MASZ KARTE TOJEST JEDNO ALE FIRMA MUSI WYSLAC CI POTWIERDXZENIE BO PRZYCHODNI NIEMIECKIEJ ALBO DO SZPITALA JAK JUZ CHCESZ WIEDZIEC BO MIALAM TAKIE CO DO PREMI KOBIETO TO NIE JEST TAK JAK TUTAJ PISZESZ A ZE ZLECENIA JAK TWIERDZISZ NIE MAJA OZNANE TO SIE NIE WINI FIRME TYLKO RODZINKI I NIEMIECKIEGO KORDYNATORA BO ONI NIE MOWIA PRAWDY BO JUZ JEZDZE 7LAT TO WIEM ACZY TY MISLISZ ZE SA LEPSZE FIRMY TO SIE PRZEKONAJ

Grazyna , Wrocław .

Wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt że firma odprowadza składki od groszy emerytalne . (usunięte przez administratora) Nie polecam wyzysk na każdym kroku skubią człowieka . Drogie przyszłe opiekunki nie polecam Wam współpracy ani na krótką ani na dłuższa metę , Pozdrawiam. ;-)

Wiesia z Pszowa
@Grazyna , Wrocław .

pierwsze słyszę!!!!!!!! wyjeżdżam z nimi i poleciłam firmę swoim koleżankom i wszystkie otrzymałyśmy zarówno A1 jak i Ekuz. bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury! A nieświadome opiekunki uwierzą w to. polecam nie czerpać opini innych bo na forum każdy może pisać głupoty. najlepiej zadzwonic i się dowiedzieć taka moja rada

@Grazyna , Wrocław .

KOBIETO CO TY ZA BZDURY WYPISUJESZ JESTES NORMALNA CZY CO BO KARTA PRZYCHODZI PO DWUCH TYGODNIACH POBYTU NA ZLECENIU I TYLE NA TEMAT A JAK TY MYSLALAS ZEFIRMACIE WYSLE NA WCZASY I DODAKU PIENIADZE BEDZIESZ DOSTAWAC TO NIE STETY ALE TAKIEGOCZZEGOS NIE MA

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel