Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.

kełbasa 2014-11-22 19:29
(usunięte przez administratora) ciągłe zwolnienia i zatrudnianie nowych...
10
Jan Kowalski 2015-05-21 15:07
Byłem 4 dni temu na rozmowie wstępnej w firmie KARAT.
7zł na ręke - godzina pracy, najniższa krajowa plus możliwe premie, praca od poniedziałku do piątku plus sobota co dwa tygodnie (2 zmiany), umowa o pracę. Niby zachęcająca sprawa ale na dzień dobry kierownik zamiast normy dniowej przedstawił na komputerze normę miesięczną.
Z tego co pamiętam to minimum 7 ton na miesiąc. Dla Pro pracowników -
przykładowo 10, 11, 12 itd. to premia za wyrobienie ponad normę.
Na przeciwko kierownika siedział DRUGI GOŚĆ który powiedział mi, że jak nie wyrobi się w drugim miesiącu tego co w pierwszym zwalniają
pracownika ponieważ nie jest tak WYDAJNY jak poprzednim razem.
Nieważne czy początkujący czy ktoś tam z dłuższym stażem. Nie wyrobi to GOOD BYE "/
Wykombinowałem(ich miny), że 7,8 ton na miesiąc to dla nich słaby rezultat.
PODEJRZEWAM, TEORETYCZNIE MOŻLIWE - NIEMIŁA ATMOSFERA, PRESJA CZASU BO JEDEN Z DRUGIM ZAPIERNICZA JAK ROBOT PO TO,
ŻEBY WYROBIĆ DNIÓWKĘ/MIESIĄC A TU POJAWIA SIĘ HC STRES czy OBAWA PRZED ZWOLNIENIEM.
Rozebrać na części i posegregować spoko można na swój sposób wolniej, szybciej - kto jak potrafi, ale robić to na akord/normę to po prostu JAKAŚ PARANOJA.
Popieram powyższy tekst bo coś słyszałem na temat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezesa tej firmy natomiast do wypłaty nie mam zastrzeżeń.
KARAT polecam osobom odpornym na stres i mającym doświadczenie w rozbiórce elektro śmieci(komputery, telewizory, pralki, lodówki itd. itp.) i powtarzam/ zakładam, że jak nie będziecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam jak " STRUŚ PĘDZIWIATR " to podziękują wam za współpracę.
5
monia 2015-05-22 10:48
Ja uważam żę to dobra praca , która umożliwia zdobycia dużego doświadczenia .dzięki temu doświadczeniu otrzymałam pracę w większej firmie. Byłam na paru szkoleniach które firma sponsoruje . Nie ma problemu z wyjściem jak jest osobista potrzeba . atosferę uważam za pozytywną koleżnaki są super , nawet moge powiedzieć , że lepsza atmosfera niż mam w tej chwili w swojej firmie . to ,że są targety to już chyba nikogo nie dziwi , a gdzie nie ma . Prezes wyrozumiały , nie krzyczy nie prowadzi żadnego mobbinngu , wręcz jest miłym facetem , a wymaga jak każdy szef . Wypłaty na czas . praca od 8 do 16 . Dodam że spędziłam w tej firmie kilka lat
7
Adam Nickiewicz 2015-05-29 22:39
Firma nie dba o pracowników (usunięte przez administratora) Praca od 8 do 16ej?!-he he. Ludzie,miejcie trochę godności. Są w kraju uczciwe firmy.
6
arek 2015-07-11 22:05
Może przyda się komuś prawdziwej informacji ,przy rozbiórce jest to ciężka praca i nie każdemu się to podoba , ale pracuje się 8 godz i można zarobić ponad 2000zł . Polecam firmę.
2
hihihi 2015-08-25 11:19
Zabawne jest że pracownicy przychodząc do pracy w tej firmie w czasie "pracy" dla pana prezesa prowadzą swoje własne firmy... tak dużo mają wolnego czasu.
3
czat 2015-09-14 19:41
Żaden szef by się nie zgodził na robienie na boku . A to że niektórzy wykorzystują to świadczy tylko o tej osobie. A jak nie zależy to niech idzie założyć własną działalność i sam się przekona. .
raps 2015-09-14 20:01
mam takie pytanie odnośnie tego jak wygląda praca dokładnie, bo nie wiem w jakich godzinach się pracuje? ktoś ma informacje na ten temat? Zależy mi tylko na obiektywnych wypowiedziach, bo jak macie narzekać i hejtowac, to od razu widać kto ma żal do firmy a kto nie..no i pozdrawiam pracowników
1
neroz 2015-09-20 21:46
może rzeczywiście nie zgodziłby się na wiele szef, ale nie musi wszyhstkiego wiedziec
1
uu 2016-04-20 03:13
Umowy zlecenie i na czas określony tylko. Pensja prawdopodobnie oscyluje wokół najniższej krajowej. Czas pracy jest ok 8-16. Pensje na czas. Generalnie żaden pracownik nie jest w stanie zaspokoić oczekiwań pana prezesa. Ludzie pracują tu dość krótko (kilka miesięcy) a potem są czasami z dnia na dzień wyoutowani bo "zupa była za słona". Praca nie daje poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, nie będziesz tu doceniony i spełniony ale jak ktoś nie ma innych alternatyw to może się tu na jakiś czas zaczepić i w międzyczasie szukać czegoś lepszego.
2
uu 2016-04-20 03:13
Umowy zlecenie i na czas określony tylko. Pensja prawdopodobnie oscyluje wokół najniższej krajowej. Czas pracy jest ok 8-16. Pensje na czas. Generalnie żaden pracownik nie jest w stanie zaspokoić oczekiwań pana prezesa. Ludzie pracują tu dość krótko (kilka miesięcy) a potem są czasami z dnia na dzień wyoutowani bo "zupa była za słona". Praca nie daje poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, nie będziesz tu doceniony i spełniony ale jak ktoś nie ma innych alternatyw to może się tu na jakiś czas zaczepić i w międzyczasie szukać czegoś lepszego.
4
tom 2016-05-19 15:06
@uu z twojego @ można wyczytać , że nigdy tu nie pracowałeś. Bo są tu pracownicy którzy pracują od 5 do 8 lat . I jest tych pracowników około 70 %
-) 2016-05-25 21:26
pracuje w tej firmie i zachęcam wszystkich do zdobycia stanowiska w tej firmie , bo naprawdę warto . Prezes jest ,jak do rany przyłóż . Wolne , urlop , żaden problem , chcesz coś z firmy dodatkowo też nie ma problemu Wypłaty są naprawdę dobre i na czas . A zwłaszcza ta atmosfera jest super .
4
wojak 2016-10-02 18:52
aaa...no cóż...to akurat pisze z pewnością pracownik świeży...
1
Handlowiec 2016-10-02 18:56
nie polecam, jestem tu, bo muszę..
4
fruu 2016-10-02 21:15
Ciekawi mnie jednak to czy oprócz dobrej podstawy zarobków są jeszcze premie. A wypłata jest na czas? Dzięki
Zuzanna 2017-05-17 15:18
@Handlowiec dlaczego nie polecasz pracy w Karat Elektro-Recykling? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy jako handlowiec w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach oraz czy w firmie zaszły w ostatnim czasie jakieś zmiany.
@-) rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mógłbyś powiedzieć w jakim dziale pracujesz? Może właśnie z tego wynika taka różnica w opiniach.
Karat 2017-05-18 12:19


Zapraszam wszystkich chętnych do opinii merytorycznych na temat pracy w firmie Karat , proszę tylko jak ktoś piszę post , niech zawiera więcej szczegółów . Sam opis , że tu jest źle , czy dobrze nic nikomu nie daje . Proponuję żeby opinia dot. Spraw merytorycznych a nie osobistych
@fruu - oczywiście , że są premie . Jeśli wykonujesz 100% targetu to masz premie wyższe niż podstawa .
@handlowiec - nikt tu nikogo na siłe nie trzyma > niema czegoś takiego jak (bo muszę ).Czemu nie polecasz ? Zachęcam Ciebie do napisania gdzie konkretnie jest problem

1
Zuzanna 2017-08-11 10:32
Forum powinno służyć aktywnej wymianie informacji pomiędzy pracownikami @Karat i rzeczywiście powinna być ona prowadzona na określonym poziomie. Dodając opinie użytkownicy powinni pamiętać o uzasadnianiu swojego zdania i podawaniu przykładów. Dla innych poszukujących pracy liczą się też informacje o warunkach zatrudnienia, umowach, pensjach, godzinach pracy, itp. Pamiętajmy o tym przy dodawaniu postów.
1
Zostaw swoją opinię o Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karat Elektro-Recykling Sp. z o.o.