Opinie o Impel Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Wrocław

A co sądzicie o menagerach? jak tam się odnoszą do nich. Chodzi o menagera grupy. Będę wdzięczna za odpowiedź.

wujek dobra rada
@11

jeśli masz na myśli Managera ds realizacji usługi to wyjaśniam : nie ma to ze stanowiskiem zarządczym absolutnie nic wspólnego. Nie ma na tym stanowisku żadnej samodzielności ani decyzyjności. Manager w tej firmie to zwyczajnie brygadzista, którego zadaniem jest poganianie techników, żeby pracowali jeszcze ciężej i więcej i nie upominali się o pieniądze. Jeśli więc masz ambicje i kwalifikacje kierownicze, odpuść sobie. Jeśli bardzo potrzebujesz pracy to możesz spróbować ale ! jako kobieta raczej nie masz szans ( specyfika tej pracy wymaga jednak siły i tężyzny fizycznej ) a zarobić możesz najwyżej 2 tys. brutto

Nowy informatyk, to tyle ma wspólnego z informatyką, że mieszka obok v-ce prezes. Udają, że się nie znają. hehe. Tylko ciekawe kto go przyjął do pracy jak nie było rekrutacji. Ale zaraz po przyjęciu go do pracy była awaria. I tak winę zrzucą na Informatyka (usunięte przez administratora) bo jak znajomy v-ce prezes mógł coś źle zrobić. Nie zdziwię się jak Informatyk (usunięte przez administratora) poleci z pracy. I będzie "zamienił stryjek siekierkę za kijek" obym się myliła. Dzięki Informatyk (usunięte przez administratora) za odzyskanie danych, bez nich mogłabym pożegnać się z pracą.

trędowaty

W firmie nowy informatyk, protegowany. Ciekawe czy jego wiedza jest też protegowana.

Nowe auto w firmie niebawem. porsche cayenne sztuk 3

1 etap- rozmowa telefoniczna - konkretne pytania i informacja zwrotna, 2 etap spotkanie w siedzibie w większym gronie, do tego trzy zadania do wykonania, informacja, ze do końca tyg w którym było spotkanie będzie odpowiedz i cisza. Dodatkowo wysłalam zapytanie do osoby z HR po uplywie terminu z prosba o informacje zwrotną i nie dostalam zadnej odpowiedzi. Wydawało mi się, ze jest to poważna firma, podchodząca do rekrutacji z odpowiedzialnoscia ale sie rozczarowalam. NIe chciałabym pracować w takiej organizacji, gdzie podstawowe zasady zwiazane chociażby z kultura osobistą tak funkcjonują. Nie polecam,

Pytania dot. tego co było wczesniej, zachowań w róznych sytuacjach, preferencji jesli chodzi o prace.

Gerard

Dobrze jest tam gdzie nas nie ma. czyli w vaco. :))) Antysemita, uwierz jest b.dużo firm w ktorych przestrzega się założonej polityki firmy nie mówiąc o wizji. Nie wiem czy wiesz o czym piszę, bo pewnie nawet nie dali ci tego przeczytaćlub teżsam na to nie natrafiłeś.

antysemita
@Gerard

Gerard widzisz Ty to poczciwy chłop jesteś choć znam Cie tylko z tego forum tym wpisem chciałem sprowokowac kogoś z szefostwa firmy do wypowiedzi nie urzadzam sobie personalnych wycieczek pod niczyim adresem a to, że czytają forum jestem pewiem ale sie chyba nie doczekam mówi sie trudno.

@antysemita

:) Jeżeli się nie wqrzyłeś to git. Wiele osób nawet nie wie, że są takie zapisy i że to są rzeczy, o których firma winna poinformować wszystkich pracowników. Polecam dotrzeć do tych materiałów. Kiedyś były dostępne na stronie firmy.

antysemita

Panowie przestańcie pieprzyc głupoty nigdy nie jest tak źle że nie mogłoby być jeszcze gorzej tak więc te narzekania może i poprawiają nam na chwile humory ale nie niosą obietnicy poprawy naszego losu. Ci na górze maja nas gdzieś ze swoimi zarobkami nie przejmują się losem szeregowych pracowników ale czy są jeszcze firmy gdzie szanuje się ciężką pracę i ludzi, którzy ja wykonują?

technik

[usunięte przez administratora] Powtórzę: CERTYFIKATY firmy to FIkcja. Systemy zarządzania (jakością, Środowiskiem, Bhp)są PIĘKNE na papierze i TYLKO NA PAPIERZE. Firm Ceryfikujących NIKT nie kontroluje, a zapowiedziane audyty robione w CENTRALI ZAWSZE wyjdą WZORCOWO!!! Proponuję, by jakakolwiek firma ceryfikująca spędziła dzień z którymkolwiek technikiem poza CENTRALĄ i bez jej wiedzy. Technicy szanują tą pracę bo: pensje płacone regularnie, Istnieje pewna swoboda w czasie pracy, choć firma i tak ZNIOSŁA, czyli ukryła jak minister finansów wypłatę godzin nadliczbowych ,oszukując pracowników, Wysokość pensji, lepsza niż marketach, ale odpowiedzialność większa. Samochód służbowy -idelany dla nie mających auta, bo pomaga w życiu, telefon służbowy, choć ma limit, bo bardzo przyjazny dla techników. Złe rzeczy: Brak miejsca i czasu by opisać, a i tak zostanie wykasowane przez cenzurę :-)

trędowaty

Ludzie od wczoraj mamy podzieloną firmę na strefy. "Państwo" które ma dostęp do wszystkich pomieszczeń i (usunięte przez administratora), którym nie wolno przekroczyć progu "Państwa". Firma przyjazna pracownikom, hahaha. (usunięte przez administratora)

technik

Rzadko tu czytam, bo zamiast linku dającym info co do firmy, powstało FORUM VACO, w większości (uzasadnione) opozycjonistów tej MEGA DOSKONAŁEJ we WSZYSTKIM FIRMY - tak wskazują wszystkie certyfikaty, którymi się Vaco legitymuje. Ale kierunek sama firma sobie wyznaczyła, czyli ODPADY. Zaczęła z odpadami i tam skończy, jak dale bedzie stosować politykę ulubioną (usunięte przez administratora) VAco nie może pozwolić sobie na umowy śmieciowe tylko ze względu na rodzaj prac, które są wykonywane. Więcej to szkoda gadać.

Pisuar

Tak to było w książkach marksistowskich !! Po pierwsze - lud nie może żyć razem ze sobą zżyty. Trzeba umieścić kolaboranta który będzie siał zamęt w szeregach aby nie było wzajemnej komunikacji i buntu wobec najwyższych we władzy.... Po drugie propaganda na rzecz dobra rządzących ( a rzeczywistości inaczej) musi skutecznie zamydlać oczy podwładnym. Ludzie !!! Po co się oszukiwać!!! W dobrych firmach gdzie się dobrze zarabia nie ma czegoś takiego... Ale jeżeli w firmie pracownik zarabia stosunkowo do swojej pracy mniej trzeba stosować środki zapobiegawcze w takiej postaci!! W przeciwnym razie powstanie bunt pracowników i po co to ??? Niestety ale na BMW które kosztuje co nie miara miesięcznie musimy tyrać jak mrówki. Taka jest nasza szara rzeczywistość każdego poranka.... I przestańcie biadolić bo żyjemy w wolnym kraju i jak coś sie nie podoba to mozemy zmienić pracę na inną .... Możemy ale sa tacy co juz nie mogą (usunięte przez administratora) Każdy na każdego ale jak juz wspomniałem wcześniej jest paru przodowników!!! Pracy oczywiście :)

warszawiak

Dokładnie puki nie będzie solidnych podwyżek, to nikt się na to nie zgodzi. Puki co region jest naprawdę prężny i przynosi ogromne zyski dzięki zaangażowaniu techników, dużej wiedzy w zakresie zarządzania ludźmi przez Dyrektora regionu i dziewczyn z biura które kleją to w całość. Tak fajnego zespołu inne regiony mogą nam zazdrościć. Pozdro z WWA.

też jestem za tym, aby pracodawca nawet dokument umieścił w widocznym miejscu, żeby pracownicy centrali wiedzieli kto mówi prawdę. (usunięte przez administratora)

?

Pracuję już od ponad roku i nigdy nikt na mnie nie narzekał. Co do regionu niech nie twój biznes. Czytam te opinie i zastanawiam się kto je pisze. Dochodzę do wniosku że to (usunięte przez administratora) które już nie pracują bo nie chciały pracować

Gerard

Można, tylko pamiętaj, że będziesz miał uwzględniony ten urlop na świadectwie pracy. a pracodawcy dziwnie patrzą na to - większość myśli, że byłeś na bani i odbierasz tzw. kacowe. Ale z takiego urlopu masz prawo skorzystać. Masz również prawo nie powiadomienia pracodawcy o tym, ponieważ w KP jest informacja, że pracownik powinien dostarczyć powody nieobecności w ciągu 3 dni od powstania nieobecności. więc 2 dni możesz leżeć a trzeciego dnia dzwonisz do przełożonego i mówisz, że chcesz wybrać urlop za te dni. Ważne!!! pamiętaj żeby jednak poinformować przełożonego, bo również jest zapis o tym że 3 dni nieobecności mogą pracodawcy dać możliwość zwolnienia Cię tzw porzucenie pracy. więcej info w KP

Ulisa łesowowska

Hejka Wszystkim. Od dnia 15.04.2013 region z Warszawki przestaje istnieć w strukturach VACO.(usunięte przez administratora)

Gerard

Tak jak obiecałem :) na każdej nowej stronie to bedę wklejał. Praca w vaco: na NIE 1. BRAK KOMPETENCJI kadra zarządzająca do bani - proponuję poczytać troszkę książek o ZSL oraz dostosowywanie stanowiska do umiejętności i wyuczonego wykształecenia pracowników kadry zarządzającej. (usunięte przez administratora) 1 wypłata na czas 2. fajny spot reklamowy na yt :)

doradca

nowy - 2013-03-28 20:35:34 (usunięte przez administratora) tak naprawde to pełen szacun za to co zrobiłeś oraz dla całej warszawki tych którzy byli przed Tobą. Ale nie w tym rzecz aby namawiać do upominania się o swoje walki, nie każdego stać , na to żeby starcić pracę - jest rodzina, kredyty itd. Moim zdaniem to musimy wszyscy się postawić bo pojedyńcze bunty zgaszą na wstępie. Jesteś po za "syfem" i swoimy mailami namawiaj do wspólnych akcji.ciekawe nowy jak sobie wyobrażasz " musimy wszyscy się postawić"? Nigdy nie jest tak , że wszyscy się jednakowo buntują i powinieneś o tym wiedzieć choćby z historii. Dlatego taki apel jest jak kulą w płot. Czysto socjologiczne zjawisko : jak wszyscy mamy coś zrobić to każdy się ogląda na drugiego, niech ktoś pierwszy się odezwie ... bo przecież " nie każdego stać na to żeby stracić pracę" Tak więc niech każdy z Was walczy o swoje - jeśli jest gotów ponieść ryzyko. A jeśli ktoś należy do kategorii tych, co to ich " nie stać na to,żeby stracić pracę" niech siedzi cicho a swoje ego buduje wypowiedziami na forum

nowy

uliza esouoska

Ściema wszystkim. Firma na pierwszy strzał wydała się profesjonalna. Lecz po miesiącu okazało się, zero wielka lipa. Teraz udało mi się rozwiązać umowę(usunięte przez administratora) . Nie polecam firmę jako godną prace za godne pieniądze. (usunięte przez administratora) .

mgm27
@uliza esouoska

powiem wam że ta firma nie jest zła ale dyrektor i menadżer baranowski wołają o pomste do nieba nie ma co tam się pakować odczułem to na własnej skórze dlatego stanowczo odradzam baranowski to leń smierdzący i dopóki tego gościa nie zwolnią to ta firma dalej tak a nie inaczej będzie funkcjonować totalne dno ale jeden pozytyw większość szeregowych ludzi super

uliza esouoska
@mgm27

Stary ... Za moich czasów nie było żadnego Barana i tez było beznadziejnie... Taka polityka firmy jest na samej górze... Jeżeli chcesz zrobić karierę musisz być chamski, arogancki wobec pracowników niższego szczebla... Obciążać finansowo za wszystko -braki magazynowe, prywatne dziesięć kilometrów przejechane służbowym samochodem.... Każdy technik, manager regionu, dyrektor regionu jest traktowany przez tych na górze jak sprzątaczka ..... Sorki ale takie są reali tej spółeczki

krew mnie zalewa

ukasz ojarski - 2013-03-07 09:04:43 A no tak, wszystkie opinie pozytywne należą do zarządzających(usunięte przez administratora) . Ciekawe ile jeszcze takich kwiatków jest o których nie wiemy...po pierwsze - takie persony jak (usunięte przez administratora) ubliżają wszystkim, którzy kiedykolwiek pełnili lub będą pełnili takie stanowisko. Jego poziom intelektualny, żenujący brak jakiejkolwiek klasy, wygląd ( choć oczywiście po tym nie powinniśmy oceniać,hihihihihi ) są przerażające i świadczą o firmie i zarządzie który to akceptuje. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Group?

Kandydaci do pracy w Impel Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Group

Impel Group